مرد بی خانمان می میرد در مونترال پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

محتوای مقاله

سالمندان مرد بی خانمان درگذشت در بیمارستان یکشنبه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

مرد بود در یک برنامه مسکن در Maison du Père پناهگاه و تا به حال به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن با توجه به منابع که کار با مونترال را بی خانمان جامعه است. این اولین بار است که گزارش مرگ یک فرد بی خانمان در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پنج کارگر در پناه قرار داده شده اند و در انزوا به عنوان یک نتیجه از مرد تشخیص است.

“ما ساعت را صرف اصلاح خود گام, دیدن دقیقا همان است که او در تماس با” گفت: فرانسوا Boissy, رئيس جمهور و مدیر اجرایی Maison du Père. “شما هیچ ایده چگونه استرس زا بوده است. ما در معرض در خط مقدم و همه گیر است که ما فشار را فراتر از محدودیت های ما.”

خبر از مرگ می آید تنها چند روز پس از این شهر اعلام وضعیت اضطراری برای دریافت یک دسته در گسترش coronavirus در جمعیت بی خانمان.

هفته گذشته گزارش شد که یک مرد بی خانمان مورد آزمایش قرار گرفت و گفت: به خود منزوی اما پس از آن سرگردان خیابان های مونترال. پلیس او را در 23 مارس به اطلاع او می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19 و در زمان او را به یک بیمارستان است. که اطلاعات نادرست با توجه به متی Pearce, مدیر اجرایی, پیر آبجوسازی ماموریت. پیرس مرد گفت: آزمایش منفی برای coronavirus سه بار اما به نحوی است که پلیس مطلع شدند او قرارداد COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im