صفحه اصلی مهد کودک کارگران رای 97.5% در حمایت از اعتصاب عمومی آوریل 1

اتحادیه خانه مهد کودک کارگران در کبک باید رای اکثریت در حمایت از اعتصاب عمومی به عنوان از آوریل 1.

FIPEQ-CSQ به نمایندگی از خانه مهد کودک کارگران در سراسر کبک شرکت در یک راهپیمایی در سال 2014. Marie-France Coallier / Montreal Gazette فایل

اتحادیه خانه مهد کودک کارگران در کبک باید رای اکثریت در حمایت از اعتصاب عمومی به عنوان از آوریل 1.

این Fédération des intervenantes en petite به دوران کودکی خود را du Québec (FIPEQ) به نمایندگی از حدود 10 ، 000 کارگران گفت: یکشنبه اعضای آن رای دادند 97.5 درصد در حمایت از این اعتصاب که لمس تمام مناطق استان است. این اتحادیه می گوید: 60,000 خانواده ها تحت تاثیر قرار خواهد با آن تاکتیک های فشار که در حال حاضر عبارتند از اواخر دهانه daycares در روزهای جمعه.

“برای همه پدر و مادر که احساس آنها در حال گروگان گرفته شده, ما صمیمانه متاسفم” گفت: FIPEQ جمهور گذرد Grenon. “اگر آنها باید دیوانه کسی است که طول می کشد آنها را به گروگان وزیر, خانواده متیو لاکومب.”

لاکومب دفتر گفت: آن اذعان رای و نا امید در ناراحتی این کار باعث می شود پدر و مادر اما “ما نمی خواهد مذاکره است.”

این اتحادیه می گوید پرداخت است نقطه اصلی مشاجره بین کارگران و کبک خانواده بخش. مهد کودک مربیان هستند توسط ساعت پرداخت می شود اما به جای دریافت یارانه از دولت برای ارائه خدمات در خانه. اتحادیه تخمین می زند که بر اساس ساعت کار کرده و هزینه های کارگران را معادل $12.42 هر ساعت که می خواهید آنها را به افزایش به $16.75.

آن را می گوید که می خواهد برای رسیدن به یک توافق قبل از اعتصاب شروع به تنظیم شده است. “اگر ما به مذاکره در هر روز و شب و تعطیلات آخر هفته ما وجود داشته باشد” Gagnon گفت. یک مذاکره حمله رعد اسا است که برنامه ریزی شده برای ماه مارس 27-29.

FIPEQ یادداشت 99 درصد از اعضای آن زنان هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im