برگزاری کالبد شکافی: بزرگ S. C. Win Resuscitates بایدن کمپین

X

داستان جریان

مقالات اخیر

کلمبیا, S. C. — جو بایدن قمار نامزدی خود را در کارولینای جنوبی و برنده قاطعانه شنبه جنوبی با ارائه یک شات از آدرنالین مستقیم به septuagenarian قلب از معاون رئیس جمهور سابق.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده” او گفت: در پیروزی خود را جشن اینجا. “در حال حاضر با تشکر از همه شما در قلب حزب دموکرات ما فقط برنده و ما برنده بزرگ به خاطر شما.”

من نبض او به نظر می رسید برای گفتن کسانی که تا به حال شده است در انتظار برای ثبت زمان مرگ — “ما بسیار زنده است.” نه تنها بایدن له برنی ساندرز در پلمتو دولت او تقریبا کشیده در کنار پیشتاز در همه مهم نماینده تعداد پس از چهار حالت مسابقات. ساندرز 57 بایدن, 51.

آنچه پس از آن است که غذای آماده از کارولینای جنوبی است ؟ که انقلاب اجتناب ناپذیر نیست. و که آن را به فروش نیست به طور گسترده ای یا حداقل نه در آب و هوای گرمتر از امریکا است. پس گفت: بایدن هواداران که شلوغ به یک ورزشگاه در دانشگاه کارولینای جنوبی است.

این بود که همیشه بایدن نظریه در این مورد. او تا به حال شده است از دست دادن و از دست دادن بد است. او را تماشا دموکراتیک سوسیالیستی پایان برساند برای اولین بار در نیوهمپشایر و سپس دوباره در نوادا است. او را دیدم یک جوان مبهم شهردار پیت Buttigieg که تا به حال هرگز موفق به کسب یک ایالت نژاد, حمل, آیووا, نماینده count (ساندرز برنده خام رای). حزب سالمند دولتمرد بود که به سرعت تبدیل شدن به یک چاره اندیشی موقت زمانی که او وعده داده است که در کارولینای جنوبی متفاوت خواهد بود.

آن را در وسط شب و بایدن پرواز کرده بود در جنوب قبل از نیوهمپشایر می تواند حتی گزارش آن بازده دو هفته پیش. هنگامی که چرخ های هواپیما خود را نورد به توقف در کارولینای جنوبی او را در خلق و خوی به صورت نامحسوس. فراموش نکنید دیگر در اوایل مسابقه بایدن گفت: جمعیت در فرودگاه “ما شنیده نشده از متعهد ترین حوزه از حزب دموکرات است.” او به معنای او گفت: “آمریکایی آفریقایی جامعه و سریعترین بخش در حال رشد از جامعه جامعه لاتین.”

آنها تبدیل شنبه و اکثریت برای بایدن. خروج زود هنگام سنجی نشان می دهد که او برنده هر گروه جمعیتی خاص آفریقایی رای دهندگان.

این جای تعجب نیست, کیر Harpootlian سریع-صحبت رئیس سابق حزب دموکرات کارولینای جنوبی و در حال حاضر یک سناتور ایالت. “آیووا whitest دولت من تا کنون دیده ام در زندگی من,” او گفت: RealClearPolitics قبل از هر نتیجه ای شد و حتی گزارش روز شنبه. این حالت او ادامه داد: “به نظر می رسد بیشتر شبیه به امریکا بیش از هر کشور نامزد شده اند تا کنون.”

کارولینای جنوبی را رد دموکراتیک سوسیالیست ، Harpootlian گفت: به دلیل سیاه و سفید رای دهندگان زیادی ندارد و تحمل برای خود منصوب سفید ناجی برای “conmen مانند ساندرز.”

“برنی است که گفتن آنها فقط انتخاب من و من قصد دارم به صرف 12 تریلیون و 20 تریلیون دلار است.’ آنها می دانند که آن را هرگز اتفاق می افتد. آنها می دانند که او یک تقلب است. … آنها تا به حال بسیاری از مردمی سفید نشان می دهد تا امیدوار کننده نیروانا و آن را حرکت نمی کند.”

بایدن در این موضوع طی سخنرانی پیروزی, انعکاس سخنان Harpootlian خود را در دهه های طولانی ، “بحث ارزان است,” او گفت:. “وعده های دروغین فریبنده هستند. و بحث در مورد انقلاب و تغییر در زندگی هر کسی — ما نیاز به تغییرات واقعی در حال حاضر.” سه روز قبل از سه شنبه بایدن افزایش کنتراست قبل از رای دهندگان: “ما باید این گزینه از پیروزی بزرگ و یا از دست دادن بزرگ است که آن را انتخاب کند.”

این است دودویی انتخاب بایدن امید خواهد آمد به تعریف نژاد اگر آن باریک به خود و ساندرز. و اگر آن را ندارد, او برنده خواهد شد اینز Tenenbaum گفت: RCP. “برنی ساندرز نمی خواهد متقاطع رای دهندگان; جو بایدن را بیش از جمهوریخواهان میانه” استدلال Tenenbaum که رئیس جمهور اوباما را انتخاب کرد-و بایدن سوگند-در — به عنوان رئیس کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده.

چگونه او می دانید ؟ “از آنجا که آنها به من بگویید تا! … مردم فقط نمی خواهید به رای دادن برای کسی که خود را یک سوسیالیست” او استدلال در اطراف این لحظه NBC به نام نژاد برای معاون رئیس جمهور سابق و حامیان در شکنجه کردن بخش شکست خود را جشن سیگار برگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن موافق و حامیان او. او یک ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی با رای دادن صدا در شب جمعه در چارلستون. “که ساده تر است به ضرب و شتم” او پرسید: 13,000 نفر جمعیت “دیوانه برنی یا خواب آلود جو؟” توده ها roared سابق و رئیس جمهور به این نتیجه رسیدند که در آن لحظه که “آنها فکر می کنم برنی را آسان تر به ضرب و شتم.”

جیمز اسمیت نیز موافق است. او دموکراتیک (و از دست دادن) نامزد برای فرماندار در اینجا آخرین چرخه و او گفت که بله ساندرز است “ضعیف ترین نامزد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن در برابر.”

در طی یک انتخابات دموکراتیک که در آن رای دهندگان مراقبت بیشتر در مورد از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از آن است که یک استدلال قانع کننده. و آن یکی که بایدن امیدوار به نفع او. پس از وارد شدن به مسابقه, او تا به حال اجرا در برابر تهمت و نه همه فن حریف در زمینه همکار امیدوار. اما همه چیز تغییر در کارولینای جنوبی است.

“او مهاجم گفت:” جیم هاجز. در جنوب یمن رفت و در حمله و پس از رقبای خود فرماندار سابق گفت: RCP. با اشاره به این گذشته روز سه شنبه بحث در میان چیزهای دیگر, او گفت: کارولینای جنوبی را علامت گذاری لحظه ای که بایدن “خود را پیدا دریا است.” دیگر نامزد هاجز افزود: او را ملاقات سقف.

ساندرز مخالف بسیار و او به هواداران خود گفت ، او در ویرجینیا زمانی که او رقیب خود تبریک گفت: “من می خواهم برای تبریک جو بایدن در پیروزی امشب و در حال حاضر ما وارد سوپر شنبه و ویرجینیا است. و من باور دارم که بسیار به شدت مردم این کشور در روز سه شنبه و پس از رفتن به حمایت از کمپین ما چرا که ما بیش از یک کمپین ما یک جنبش است.”

“شما می توانید همه آنها را برنده,” دونده تا در سال 2016 دموکراتیک اولیه گفت.

تام Steyer آمد و به همان نتیجه رسیدند. او چیزی متفاوت هر چند: میلیاردر نیکوکار کاهش یافته است پس از یک مقام سوم پایان در کارولینای جنوبی و این خبر خوبی برای بایدن. غیبت به معنی یکی کمتر نامزد که می تواند فرو رای دهندگان. آن را نیز یک لحظه از سرور و نشاط برای رقابت در مبارزات انتخاباتی. Steyer در حال صرف آزادانه اما تا به حال انجام شده به خوبی در هر یک از اوایل متحده است. یک دستیار ارشد در یک کمپین رقیب احساس طعنه آمیز گفتن RCP که Steyer بود “150 میلیون دلار صرف شده است.”

پول نمی تواند پر شده به صندوق های رای, کمپین به این نتیجه رسیده اند که یک میلیاردر خروجی (اما دیگر باقی مانده است). همان کسانی که مبارزات هنوز هم ترس از مردمی ارتش که رو ساندرز حتی اگر فرض کنیم که برنی جماعت نمی تواند رشد فراتر از آن خوشه ای از مؤمنان واقعی. Harpootlian به نام ساندرز کمپین “یک فرقه” مقايسه نامزد به جیم جونز دیوانه که منجر 918 از پیروان او 304 از آنها کودکان را به خودکشی دسته جمعی در چهار دهه پیش. اما بایدن و دیگران به او گفت: RCP نیاز برای جلوگیری از رای دهندگان از نوشیدن Kool-Aid قبل از آن خیلی دیر است. طرد کردن رهبر, او گفت:. سر وصورت دادن به پیروان.

“آن را رد فرقه است که به دنبال او — مرده افرادی که به دنبال جیم جونز, شما لازم نیست آنها را رد می کنند,” او گفت:. “شما او را رد. او آنها را متقاعد به کشتن خود را. آنها را سرزنش نیست. سرزنش او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im