روی ناچاری انتخاب: When worlds collide

هر دو کارگاه آموزشی و کتاب داستان تئاتر از ارائه نمایشنامه است که نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که جهان فانتزی عبور بیش از به واقعیت است.

کارگاه تئاتر ارائه ادمونتون نمایشنامه نویس اندی حلقه گل را noir کمدی و سپس چراغ های بیرون رفت در حالی که کتاب داستان تئاتر ارائه David S. Craig را استراتفورد جشنواره از نسخه کلاسیک جوانان رمان Neverending Story.

و سپس چراغ بیرون رفت و داستان توماس Levine, یک داستان عامهپسند رمان که نوشته شده خود و شخصیت های معروف را در یک گوشه. او وعده داده است او ناشر هفتم کتاب اما او طرح بدون الهام و حتی کمتر رانندگی کنید. مردم تنها او می تواند تبدیل به شخصیت خود و آنها قطعا برخی از کینه به حل و فصل با توماس.

کارگاه ارائه چراغ به عنوان بخشی از آن در زمان سالگرد 50 فصل به عنوان مثال از تعهد این شرکت برای تولید و حتی راه اندازی جدید با این نسخهها کار از آلبرتا نویسان. کارگاه صحنه برتر از چراغ در سال 2014. آن را مانند یک ضربه با مخاطبان است که مرحله غرب برنامه ریزی شده این بازی به عنوان بخشی از آن فصل سال بعد و بازی کرده است پس از اجرا در تئاتر در سراسر کانادا است.

کارگاه جدید در نسخه های زیر جهت اوان دیویس محدود اجرا در Pumphouse تئاتر Feb. 18 تا 22 شب را نشان می دهد در 7:30 p. m. و 2:30 بعد از ظهر برنامه یاجشن بعدازظهر در فوریه. 22.

این نسخه از بازگشت چهار نفر از بازیگران اصلی اعضای. Jayson Therrien نقش چشم خصوصی جیم o’reilly با Kayte دیویس به عنوان افسونگر کلر Valcourt دنیس کافمن به عنوان Bruno Dawes عضله و تارا Rorke به عنوان لوسی DeBrie های sidekick. جان مارتین در حال حاضر نقش بیچاره و رفتند نویسنده توماس Levine با کیم Cheel خود را به عنوان زن مهمانخانه دار, Taryn هیلی به او و در دسترس همسایه, مایکل مک دونالد به عنوان قاتل دیوید Kampel به عنوان پلیس و دانیل کیم به عنوان دوک موریسون متفکر.


کتاب داستان تئاتر Neverending Story.

کلگری

کتاب داستان ارائه می دهد یک داستان نگه می دارد که ریشه و تعجب موسیقی

The Neverending Story نوشته شده در آلمان در سال 1979 توسط مایکل عند و ترجمه انگلیسی توسط رالف Manheim به نظر می رسد در سال 1983 و باقی مانده است به یک جزء اصلی با افراد جوان بوده است.

این داستان Bastian یک پسر جوان که پنهان در گنجه به فرار برخی از مدرسه قلدر. وجود دارد او می یابد یک کتاب با یک شگرف داستان یک قهرمان تلاش برای نجات کشور خود را از شر مهاجم. به عنوان Bastian می خواند این کتاب او به طور ناگهانی می شود بخشی از این ماجرا است.

JP Thibodeau, که, کارگردانی Neverending Story, وعده های تولید با عینک و دیگر دنیوی موجودات خاصی به تصرف تخیل بینندگان هشت سال و بالاتر.

Neverending Story ستاره Aaronsaul Negre گرجستان Pugh و جیمز چندلر و اجرا می شود و تا 14 مارس در Beddington مرکز هنرهای. بسیاری از اجراهای در حال نزدیک شدن به ظرفیت و چند در حال حاضر به فروش می رسد. بررسی storybooktheatre.org برای در دسترس صندلی.

همچنین فروش سریع است StoryBook سالانه بهار جمع آوری کمک های بالا راز موسیقی, مارس 9 در 7:30 p. m. مخاطبان خرید بلیط دانستن تنها که آنها را ببینید یک کنسرت نسخه از معروف موسیقی. هویت نشان می دهد راز نازل شده است به عنوان ارکستر نقش اورتور. به دلیل مارس 9 عملکرد فروخته شده در زمان ثبت کتاب داستان اضافه کرده است نه چندان Top Secret موسیقی در مارس 10 در 7:30 p. m., اما آن را بیش از حد نزدیک شدن ظرفیت.

هر سال کتاب داستان اهدا 100.000 دلار به خزانه داری و بلیط رایگان برای کودکان است که می تواند در غیر این صورت نمی توانیم به کلاس های تئاتر و یا دیدن کتاب داستان را بازی می کند. برخی از کلگری بالا استعداد موسیقی شرکت در Top Secret موسیقی برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای ارائه به ادامه حمایت از خانواده های محروم و فرزندان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im