روی ناچاری انتخاب: از مرحله بزرگ به کسی اتاق نشیمن دو نشان می دهد فروش

جدید تور آمریکای شمالی از Simon & Garfunkel داستان توقف در کلگری در این جشن در روز شنبه به عنوان بخشی از یک 50-تور شهرستان آغاز شد که در آیداهو فالز در ماه سپتامبر.

نشان می دهد که سرچشمه در لندن در سال 2018 دارای چندین نسخه در حال حاضر تور در انگلستان و اروپا و استرالیا و همچنین این تور آمریکای شمالی که ستاره اندرو وید به عنوان پل سیمون و جورج Clements به عنوان هنر Garfunkel.

با استفاده از یک گروه زندگی می کنند, تصویری, بینی, عکس و فیلم اصلی فیلم این موسیقی بیوگرافی جزئیات عامیانه-سنگ اواز یا موسیقی دو نفری از آغاز به عنوان تام و جری باور نکردنی را به موفقیت به عنوان یکی از پرفروشترین گروه از 1960s به دراماتیک خود را تقسیم در سال 1970. نشان می دهد نقطه اوج خود معروف کنسرت در پارک مرکزی مراسم در سال 1981.

بلیط کلگری عملکرد طیف وسیعی از $57 $82, اما وجود دارد فقط تعداد محدودی باقی مانده است. برای در دسترس صندلی اتمام ticketmaster.ca.

سوخته زاغه ارائه شده است یک شب از صمیمی تئاتر

سوخته زاغه تئاتر آورده است چنین نشان می دهد که او دارای یک نام هستند و ما بدن به کلگری ایجاد یک نمایش جدید به نام من کوچک پلاستیکی عیسی که در زمان ساسکاتون توسط طوفان سال گذشته است.

چه چیزی باعث پلاستیک عیسی چنین یک تجربه منحصر به فرد است که آن را انجام شده است در زندگی مردم ، آن فروخته شده کل آن به اجرا در ساسکاتون در زمان ثبت.

ایجاد شده و انجام شده توسط ساسکاچوان بازیگر و نویسنده Tim براتون واقعا من کمی پلاستیک عیسی است که او در حال آمدن از سن داستان انجیلی خانه و فرهنگ است.

“همه ما باید چمدان. معدن فقط یک صدای بوق اگر شما عشق به عیسی سپر دشنه در آن “می گوید:” براتون واقعا. “پلاستیک عیسی هایش با جهانی نیاز به مذاکره مجتمع فرهنگی میراث ما ارث از پدر و مادر ما و خانواده ها و جوامع است.”

او می گوید خود را نشان می دهد که “بخشی اقرار بخشی درس تاریخ و بخش چند رسانه ای پر زرق و برق و شگفت آور خنده دار و تند و تلخ.”

سوخته زاغه تفریحی است نشان می دهد به رجینا, Rosebud, Calgary, گوزن قرمز و ادمونتون.

مارس 11 نمایش در کلگری است در Kris & Dale خانه در 2228 32 Ave. S.W. و در کریستی و مایکل را در سال 1901 3rd Ave. N. w. در مارس 12. عملکرد شروع می شود در 7:30 p. m. و مهمانان استقبال خواهد شد شروع 7 p. m. همه بلیط ها $20. بررسي فايلهاي burntthicket.com برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im