ممکن است آن را در خارج از سرد است, اما آن را گرم بر روی صحنه در فوریه.

این Woezo آفریقا موسیقی و رقص و تئاتر ارائه آن رقص و داستان سرایی اغراق Unganisha که تصور می شد و ایجاد شده در کلگری و ویژگی های یک تیم محلی از رقصنده های بازیگران و طراحان.

Unganisha است کلمه سواحیلی برای اتصال به همین دلیل است که Wunmi Idowu بنیانگذار و مدیر Woezo آفریقا رقص و موسیقی تئاتر انتخاب این عنوان برای این شرکت سالانه نشان می دهد همزمان با ماه تاریخ سیاه.

در این سال دو اجرای Unganisha در فوریه. 22 برگزار خواهد شد در بزرگ تئاتر در ساعت 2 بعد از ظهر و 7 p. m.

Idowu می گوید: یکی از اهداف خود در ایجاد Unganisha به آموزش مخاطبان در مورد منشاء و تکامل رقص محبوب ژانرها از جمله آفریقایی-کوبایی, Afro-Caribbean هیپ هاپ گام و به آن ضربه بزنید.

برای انجام این کار Idowu و تیم او از طراحان ایجاد کرده اند داستان Jiji, یک جوان دختر نیجریه که می آید به کلگری.

“در نیجریه, Jiji سرکوب هر دو او خود واقعی و عاشقانه حسرت. او بی حس نه تنها به احساسات خود اما به جهان اطراف او. هنگامی که او فرستاده شده است برای تحصیل در یک دانشگاه در کانادا او embarks در یک سفر از کشف خود به چالش می کشد که همه چیز را از هویت خود را به عنوان یک مطیع, دختر آفریقایی به مرزهای فرهنگی از آفریقا خود را.”

به کمک بگویید Jiji داستان از بیداری طراحان ایجاد کرده اند رقص مونتاژهای به عنوان منحصر به فرد و متنوع به عنوان دختر داستان خود را.

بلیط های در دسترس هستند در درب و یا از طریق گراند سایت در thegrandyyc.ca

همچنین در این ماه پنهان جواهرات در جشنواره فیلم ارائه Devrai یک فیلم شرکت-تولید شده در سال 2004 توسط مرحوم دکتر Jagannath ونی یک دریافت کننده سفارش کانادا برای کار بشردوستانه خود را در سلامت روان.

سنگهای پنهان جشنواره فیلم در حال حاضر در 12 فصل و قبل از مرگ او در سال 2017 در سن 82, ونی عضو باشگاه فیلم.

نیرو Bhatia, بنیانگذار و مدیر سنگهای پنهان می گوید ونی “یک مربی بزرگ و محقق اما عشق واقعی بود کار بشردوستانه خود را به خصوص در زمینه بیماری های روانی و همچنین ارتقاء خود را از هند هنر و فرهنگ در شمال امریکا است.”

Devrai بر جنون جوانی, و یکی از سه فیلم ونی شرکت تولید شده است.

“Devrai دریافت بین المللی ستایش برای آن صادق unsentimental تصویر اسکیزوفرنی. Devrai آنقدر بدون پس دادن به ملودرام می گوید:” Bhatia.

آن را می گوید داستان از یک مرد که یک بار ذهن درخشان شروع به خراب شدن می شود و او با وسواس یک پچ کوچک از جنگل او تماس devrai یا بیشه مقدس. Bhatia وعده های فیلم “روشنگری سفر به شکسته ساختار یک مرد یک بار ذهن زیبا در حال حاضر ساکنان توسط هذیان و برای تلفن های موبایل است که او را عذاب.”

بررسی برای Devrai ستایش بازیگر Atul Kulkarni برای توانایی های خود را به تصرف و زبان بدن و گفتار بی نظمی و حرکات چشم اغلب در ارتباط با مردم مبارزه پیشرفته اسکیزوفرنی.

Devrai بازی خواهد کرد و در ساعت 2 بعد از ظهر در فوریه. 23 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آلبرتا هنر در انتهای جنوبی این جشن در سالن پیچیده است. تک بلیط ها $15 اما $25 عضویت به سنگهای پنهان را پوشش می دهد تمام پنج نمایش در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im