روی ناچاری: تئاتر کلگری آنلاین ارائه Romeo & Juliet مبتکر مدرن

محتوای مقاله در ادامه

واضح و آشکار وجود دارد لقب هستند که هر دو موثر و سرگرم کننده به عنوان زمانی که ژولیت مذاکرات به پرستار (Kaeley جید Wiebe) به عنوان آنها هر دو خیره طریق درب باز در فضاهای مربوطه.

بسیاری از صحنه های بازی هستند برای بیشتر طنز از حد نرمال به عنوان زمانی که رومئو, Mercutio (Billy Brown) و Benvolio (Siddharth کومار) در حال آماده شدن برای حضور در پاریس ، خود را نظافت روش خنده دار با کومار در لودگی خاص در مد بزرگ.

تمام بازیگران در این Romeo & Juliet در حال ظهور هنرمندان که به معنی ژولیت و مادر او (ملانی Bahniuk) هستند و بدیهی است که هم سن و سال. بنابراین Bahniuk می رود برای افزایش عملکرد را جبران کند. موثر است اما هرگز به او اجازه آمار واقعی احساسات. همان درست است برای Kiana وو به عنوان یک نسخه از راهب صومعه لارنس شخصیت که مشاوره رومئو و ژولیت خواب قوی است.

در حال اجرا کایوتی و dalgleish به حال موفق تر در صحنه خود را با هم به دلایل روشن و به خصوص قانع کننده و موثر در اولیه خود نشست و فراق ،

دسترسی به باقی مانده شنبه و جمعه اجرای این مجازی Romeo & Juliet آسان و رایگان. فقط به theatrecalgary.com و با کلیک بر روی بزرگ پیام هیئت مدیره.

Romeo & Juliet انجام خواهد شد زندگی می کنند آنلاین هر چهارشنبه و شنبه تا ژوئیه 18 در 7 p. m. MT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de