یک هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Ratcliffe کرده بود خارج شود نام خود را از نظر با رئیس جمهور با استناد به کنگره بودن “درمان بسیار ناعادلانه توسط LameStream رسانه” به عنوان علت برای نامزدی به عقب کشیده.

نگرانی های مطرح شده در مورد مبالغه و amplifications در Ratcliffe رکورد در آن زمان که روشن توسط کارکنان.

زیر کت’ خروج در ماه اوت یوسف مگوایر موفق شد او را به عنوان سرپرست. Grenell جایگزین مگوایر در اوایل این ماه اما مانند Macguire او نمی خواهد بود قادر به خدمت در موقعیت گذشته 11 مارس مگر اینکه کاخ سفید می فرستد یک نامزدی به سنا برای بررسی قبل از آن. رسمی نامزدی Ratcliffe خواهد در اثر متوقف کردن ساعت.

رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر خواست همکاران خود را به رد Ratcliffe را نامزدی گویند مغلوب ساختن پیشی جستن “بار دیگر نشان داده عدم احترام به حاکمیت قانون و جامعه اطلاعاتی.”

“جایگزینی یکی به شدت حزبی عمل با دیگر هیچ کاری نمی کند برای حفظ امنیت کشور” نیویورک از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت. “در زمانی که روس ها در حال دخالت در انتخابات ما, ما نیاز به یک رهبر حزبی در راس جامعه اطلاعاتی که می بیند جهان عینی و صحبت می کند حقیقت را به قدرت و متاسفانه نه سرپرست Grenell و نه تشکر. Ratcliffe می آید حتی نزدیک به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de