Hickey در هاکی: حبس’ توماس تاتار شگفتی کودکان و نوجوانان با تجهیزات جدید

Canadien قطره در Dawson پسران و دختران باشگاه در وردن به صرف زمان با 20 جوانان درگیر در یک بعد از مدرسه توپ هاکی برنامه.

چه NHL بازیکن انجام زمانی که او تا به رایگان بعد از ظهر ؟

اگر شما در حال توماس تاتار شما ممکن است در Dawson پسران و دختران باشگاه در وردن به صرف زمان با 20 جوانان درگیر در مرکز تفریح و سرگرمی را بعد از مدرسه توپ هاکی برنامه.

تاتار کاهش یافته و در روز جمعه و آن را آشکار او با تشکیل یک باند با پسران و دختران. او سپس در مورد مدرسه و زمانی که یکی جوانی و نیم عذرخواهی برای پوشیدن Canadiens تی شرت با برندان گالاگر نام در پشت تاتار گفت: “که من مطمئن هستم که Gally احساس خوبی در مورد آن.”

بعد از چند دقیقه از دست زدن به پایه تاتار پرده برداری از یک سورپرایز برای بازیکنان جوان, گرفتن پیچد کردن یک توده ای از تجهیزات جدید حسن تاتار و Montreal Canadiens کودکان پایه و اساس است. وجود دارد جدید در حال اجرا کفش, چوب, shin پد دستکش و یک مجموعه کامل از Canadiens ژاکت با تاتار نام و شماره 90 ،

“زمانی که من شروع به آمدن به اینجا در نوامبر متوجه شدم که تجهیزات آنها استفاده شد و من تصمیم به انجام کاری در مورد آن” تاتار گفت.


Canadiens’ توماس تاتار می دهد راهنمایی برای جکسون Seidman در مورد چگونه به انتخاب مناسب طول چوب است.

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

تاتار ریاست توزیع تجهیزات جدید و کمک به این مرکز را انیماتورها به آنها گره خورده است laces کفش و نشان داد که جوانان چگونه برای قرار دادن در شین پد. تاتار شخصا اندازه گیری میله های به طوری که آنها می تواند کاهش به اندازه مناسب.

زمانی که جوانان بودند مجهز آنها درگیر در یک روحیه داد و بیداد با تاتار پیوستن به در عمل خدمت به عنوان یک بازیساز مربی و مشوق.

“توماس بن واقعا بزرگ با جوانان گفت:” چاد Polito این باشگاه مدیر. “این مقدمه به هاکی, اما ما همچنین آموزش جوانان در مورد رهبری و کار تیمی و تعیین اهداف. توماس خوب است چون او نمی صحبت کردن به بچه ها. او طول می کشد علاقه به آنها می فرستد و آنها را کارت در روز تولد خود را.”

در حالی که بسیاری از شرکت کنندگان در پسران, دختران وجود دارد مانند میا Lapierre. او بازی هاکی روی یخ در مقابل پسران در گذشته و در حال حاضر نقش ringette. او گفت که او هیچ مشکل رقابت در برابر پسران در Dawson برنامه چرا که “هر کس می داند که دختران بهتر از پسران است.”

یک Ylonen دزدکی حرکت کردن پیش نمایش: این Lahti پلیکان در حال رفتن هیچ جا در فنلاندی SM-Liiga و تیم تصمیم گرفته است تا اجازه جسی Ylonen جست و خیز نهایی دو هفته از فصل به طور منظم به طوری که او می تواند شروع به سر در انتقال خود را به آمریکای شمالی هاکی.

6-پا 170 پوند جناح راست خواهد شد پیوستن به لاوال موشک بر اساس محاکمه هفته آینده. Ylonen بود که پیش نویس در دور دوم (35 به طور کلی) در سال 2018 شده است بازی در مقابل مردان دو فصل گذشته و او 12 گل و 10 پاس گل در 53 بازی در این فصل. او خوب چرخ و کمک به فنلاند برنده جهان در تاریخ مسابقات در سال گذشته به ثمر رساندن سه گل و با اضافه کردن سه پاس گل در هفت بازی. وجود دارد یکی نامطلوب آمار در resumé این فصل او را منهای-20 بازی در یک وحشتناک تیم.

Giguère یک Kazmaier فینالیست: الیزابت Giguère یک Clarkson دانشگاه junior از شهر کبک است در میان 10 فینالیست برای Patty Kazmaier جایزه است که می رود به بالا زنان بازیکن در ایالات متحده هاکی.

Giguère که منجر NCAA با 35 گل انتظار می رود که بخشی از کانادا تیم المپیک در سال 2022. او کمک کرد Clarkson برنده دوم آن متوالی NCAA عنوان دو سال پیش و این تیم در حال حاضر در رتبه هفتم در ایالات متحده آمریکا

Giguère دختر سابق NHL goaltender, Jean-Sébastian Giguère که برنده Conn Smythe جایزه به عنوان با ارزش ترین بازیکن در پلی آف جام استنلی حتی اگر Giguère و اردک توانا را از دست داد به نیوجرسی در هفت بازی نهایی. Giguère حال 15-6 رکورد در پلی آف با 1.62 اهداف-برابر میانگین و .945 صرفه جویی در صد. Giguère و اردک توانا برگشتم به برنده جام استنلی در سال 2007 ضرب و شتم اتاوا در پنج بازی.

یکی دیگر از Clarkson, بازیکن, گابریل دوید از دروموندویل در میان فینالیست برای NCAA rookie از سال افتخارات. Giguère و دیوید هر دو بازی در Stanstead کالج قبل از حرکت به CEGEP Limoilou.

رعد و برق کاهش قیمت: به Tampa Bay Lightning باید آمد تا با یک ایده رمان پس از مشاوره با تیم پایه فن. این تیم قطع تمام امتیاز قیمت به طور متوسط 15 درصد با کاهش و در برخی موارد تا 30 درصد است.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im