Hickey در هاکی: کرازبی در اوایل خروج قرار می دهد به ویژه در احمق NHL سیاست

محتوای مقاله

سیدنی کرازبی چپ تمرین شنبه و نبود او در یخ در روز یکشنبه ،

ما می خواهم به شما به روز رسانی در پیتسبورگ پنگوئن سوپراستار وضعیت, اما همه ما می توانید انجام دهید این است حدس و گمان به این دلیل که لیگ ملی هاکی در قدم اهسته با بازیکنان NHL انجمن تحمیل کرده است در مجموع خاموشی در هر گونه اخبار مربوط به سلامت بازیکنان است.

“به عنوان لیگ مطرح کرده است این قوانین ما مجاز به اظهار نظر” پنگوئن مربی مایک سالیوان گفت که در مورد خواسته کرازبی تصمیم به ترک روز شنبه تمرین با 25 دقیقه به رفتن.

من درک استدلال پشت این قانون است. بازیکنان مجاز به برخی از درجه ای از حریم خصوصی و آنها ممکن است ترس وجود دارد برخی از ننگ متصل به آزمایش مثبت برای COVID-19 و پیشنهادات آنها آلوده شد چرا که آنها چیزی احمق و نمی پیروی از قوانین است.

لیگ ارائه شده است برخی از به روز رسانی عمومی در تعدادی از تست مثبت و دو بازیکن — تورنتو Auston متیوز و ادمونتون را rcaf — باید گفت آنها تست مثبت و در حال تمرین پس از برخورد با ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>