Hickey در هاکی — Canadiens, برگ سهم مبارزات مشابه در این فصل

هر دو تیم در برخورد با آسیب به بازیکنان کلیدی پشتیبان netminder گلایه ها و انتظارات بالا که رفته اند برآورده نشده.

این هاکی بعد در بقیه کانادا در روز شنبه و Canadiens و افرا برگها را ملاقات خواهد کرد در خیمه بازی در آورد.

آن را ایمن می گویند هر دو تیم تا به حال بالاتر رفتن انتظارات را در این فصل است. این Canadiens بود مناظر خود را در یک حذفی اسکله پس از از دست رفته در هفته پایانی فصل گذشته. به عنوان بازی روز شنبه این Canadiens چسبیده به ریاضی امید رسیدن به پلی آف, اما آنها نمی توانیم به از دست دادن بسیاری از بازی ها به خصوص یک در برابر یک تیم است که جلوتر از آنها در جدول رده بندی.

انتظارات بيشتر در تورنتو که در آن وجود دارد و حتی صحبت از ساخت یک اجرا برای جام استنلی یک هدف است که فراموش برگها از سال 1967. برگها از موقعیت حذفی و رفت و روز جمعه بازی خانگی برابر Anaheim Ducks با چهار نقطه لبه در مونترال.


Toronto Maple Leafs راست جناح Kasperi Kapanen تعقیب Canadiens defenceman جف Petry در مونترال در تاریخ 6 آوریل 2019.

آلن McInnis / Montreal Gazette

اصلی شش رقبای مشابه را تجربه کرده اند گلایه های این فصل است. هر دو دچار صدمات به بازیکنان کلیدی. جاناتان Drouin پل بایرون, برندان گالاگر Jesperi Kotkaniemi و جوئل Armia از دست رفته زمان قابل توجهی. این Canadiens هنوز در انتظار برای Drouin می گویند او آماده است به بازی و کاپیتان شیا وبر نمی شود در اطراف این آخر هفته او به عنوان معاملات با پایین بدن آسیب خواهد شد که حاشیه او را برای حداقل یک هفته.

میچ Marner یکی از پرقدرت به جلو در تورنتو صف از دست رفته برخی از زمان در این فصل اما دفاعی به چالش کشیده برگها در حال رفتن به کشش بدون defencemen مورگان Rielly و کودی Ceci دو نفر از آنها بهتر مدافعان.

از همه مهمتر این برگها رفت و به آخر هفته بدون شماره 1 goaltender Frederik اندرسن است که در برخورد با یک گردن مشکل است. خود را در شرایطی قرار داده که تمرکز بر روی برگها ترین خودنمایی شکست — فقدان یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد دروازه بان.

این یک مشکل است که هم مبتلا به Canadiens. کری قیمت بازی های برگزار شده است 45 56 بازی در این فصل به دلیل مونترال ندارد بسیاری از ایمان در آن پشتیبان گیری. دلیل خوبی وجود دارد که به دلیل کیت Kinkaid, Cayden Primeau و چارلی لیندگرن ترکیب برای 3-5-3 ضبط در حالی که نزدیک به چهار گل در یک بازی.

اندرسن در 42 بازی و او 24-9-6 ضبط چرا که او تا به حال حمایت به اندازه کافی برای پوشش خود 2.87 اهداف-برابر متوسط است. مایکل هاچینسون یک 4-9-1 رکورد با 3.66 GAA و .886 صرفه جویی در صد که باعث برگها مدیر کل Kyle Dubas برای رفتن به خرید در این هفته و او به دست آورد جک کمپبل از لس آنجلس. وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در تورنتو بیش از معامله اما آنچه شما می توانید انتظار از یک 28 ساله کارگر ماهر که دارای 20 برنده در 58 NHL ظاهر ؟

مردمی در www.sportsclubstats.com به برگ یک 44.3 درصد احتمال ساخت برگشتی در حالی که Canadiens بررسی در 3.9 درصد است. خط پایین این است که طرفداران که می خواهند به ریشه برای کانادا تیم در پلی آف این بهار باید آماده به ماندن تا دیروقت به تماشای رقیب در غرب کانادا.

کبک خاموش کردن دوباره

در این سال سالگرد 20 از هاکی در کانادا و 20 بار متوالی این رویداد خواهد شد که توسط یک جامعه است که واقع در کبک. در این سال میزبان یلونایف که بدان معنی است که این رویداد بازدید کرده است نه استان کانادا و دو سرزمین.

نباید وجود داشته باشد کمی احترام بیشتری برای این استان است که اگر نمی زادگاه هاکی بود حداقل زادگاه NHL? نباید وجود داشته باشد کمی احترام بیشتری برای این استان است که در تولید ترین Stanley Cup winners?

زنان در خط مقدم

این زن بالا بازیکنان هاکی در جهان بازی خواهد کرد در BFL Pro چالش این هفته در مونترال و کبک. زنان حرفه ای بازیکنان هاکی اعضای انجمن Marie-فیلیپ Poulin, ان-رنه Desbiens, Hilary Knight Mélodie Daoust, Brianna دکر, Blayre Turnbull, ان-سوفی Bettez و ربکا جانستون در میان المپیک medallists که در دانشگاه مونترال Cepsum در فوریه. 22 در 4:30 p. m. و در اسقف دانشگاه شربروک در فوریه. 23 در 12:30 بعد از ظهر

اسقف در حال آماده سازی خود برای پیوستن به کبک زنان دانشگاه هاکی لیگ بعدی زمستان. Molson بنیاد خانواده و Molson Coors ساخته شده اند کمک های مالی برای پرش شروع برنامه.

و در نهایت اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از هیجان انگیز هاکی و کمک به یک علت خوب است, اتمام صورتی در میدان یخ بازی بین کنکوردیا نیش تیم زنان و مک گیل Martlets شنبه در 3 p. m. در اد Meagher عرصه در دانشگاه لویولا. این کنکوردیا زنان راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری پول برای تحقیقات سرطان پستان. این کنکوردیا تیم مربی سابق ایالات متحده در المپیک جولی چو رتبه شماره 1 در کانادا دانشگاه مک گیل شماره 6.

[email protected]

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de