Hickey در هاکی: Canadiens VIP اضافه کردن صندلی به عنوان فن بهره wanes

بهترین زن بازیکنان هاکی در جهان خواهد بود در کبک این آخر هفته برای BFL Pro چالش است.

اتاوا — برخی از افکار تصادفی در حالی که تلاش برای کشف کردن که چگونه Canadiens می توانید ضرب و شتم واشنگتن پایتخت که بسته به شهری بخش سرب دو بار در جاده و جاروب در چهار بازی توسط Detroit Red Wings این تیم با بدترین رکورد در NHL.

گران رنو در بل مرکز: زمان به نظر می رسید کمی عجیب و غریب اما, به عنوان Canadiens رنج می بردند از طریق پنج بازی از دست دادن رگه هفته گذشته فصل-دارندگان بلیط ارائه شد با یک فرصت به صرف پول و حتی بیشتر.

این تیم اعلام کرد قصد دارد به کوچک بل مرکز جدید برای ایجاد بخش VIP. چند صد صندلی در Desjardins بخش و برخی از جعبه لوکس حذف خواهد شد و با جایگزین برتر منطقه خواهد شد که شامل بوفه یک بار و صندلی مخمل خواب دار.

هزینه?

صرف $19,000 یک صندلی و طرفداران مجبور به خرید حداقل چهار صندلی است.

مرتبط

آن را مناسب برای یک شرکت است که می خواهد برای سرگرم کردن واقعا مهم مشتریان و یا قرعه کشی برنده است.

این پیشنهاد را در یک زمان می آید زمانی که علاقه به رفتن به Canadiens بازی دارای تجربه قابل توجهی کاهش است.

آن را تیز و چشم ناظر به دانستن Canadiens تا به حال برخی از مشکلات در دفتر جعبه را در این فصل است. پس از بیش از دو دهه فروخته بازی تنها 18 از 33 بازی خود در این فصل بوده است sellouts شده است وجود دارد و تعداد قابل توجهی از هیچ-نشان می دهد در بسیاری از این فروخته شده ها.

شده اند وجود دارد بلیط های موجود در دفتر جعبه را در روز بازی و این تیم شده است, تبلیغات, تبلیغات ویژه برای خانواده جزئی از تیم های هاکی و دانشجويان دانشگاه. فروش مجدد سایت های مانند StubHub به طور منظم ارائه بلیط به کمتر از ارزش اسمی.

شده اند وجود دارد چند دلیل برای این کاهش است. بسیاری از طرفداران شکایت بلیط قیمت بیش از حد بالا هستند و Canadiens نیست تحویل ارزش بر روی یخ. این Canadiens از دست رفته پلی آف فصل گذشته اما اجماع بود, تیم هیجان انگیز به تماشای. که شده است در مورد این فصل با یک تیم که از دست داده است بیشتر بازی ها از آن برنده شده است در زنگ مرکز است که به عنوان سخت به توضیح است که در حال جاروب شده توسط بال سرخ.

هرگز به اندازه کافی defencemen: مدیر کل مارک Bergevin اغلب گفت: شما نمی توانید بیش از حد بسیاری از defencemen اما خروج از مارکو Scandella به سنت لوئیس و صدمات به ویکتور Mete (پا) و خاویر Ouellet (تصادم) تا به حال Canadiens تقلا برای پیدا کردن یک ششم defenceman برای سناتور بازی در اتاوا در شب شنبه.

سر مربی کلود ژولین گفت: این تیم خواهد شد, تماس تا یک بازیکن از لاوال پس از موشک جمعه بازی برابر Manitoba گوزن شمالی. پول هوشمند می گوید rookie Cale فلوری می شود تماس بگیرید.

Ouellet مجروح شد در شیفت روز شنبه در واشنگتن است و به معنای Canadiens به پایان رسید این بازی با پنج defencemen. نتیجه این شد که برت کولاک بازی حرفه ای-بالا 27:21. کولاک را در صدر 20 دقیقه تنها چهار بار قبلی 46 بازی در این فصل است.


کانادا ماری-فیلیپ Poulin به نظر می رسد به عنوان یک شات با هم تیمی می رود بیش از شانه ایالات متحده دروازه بان Aerin فرانکل برای یک هدف در طول بازی 4 سال 2020 رقابت های سری در راجرز آرنا در فوریه. در 5 سال 2020 در ونکوور.

غنی لام / گتی ایماژ

زنان در جلو و مرکز: بهترین زن بازیکنان هاکی در جهان خواهد بود در کبک این آخر هفته برای BFL Pro چالش است. ماری-فیلیپ Poulin, Hilary Knight Mélodie Daoust و ربکا جانستون در میان المپیک medallists خواهد شد که رقابت در دو بازی. اول برنامه ریزی شده است برای CEPSUM در دانشگاه مونترال در روز شنبه در ساعت 4:30 بعد از ظهر طرفداران دعوت به اسکیت بازی کردن با جوانب مثبت بعد از بازی. دوم بازی را به بازی یکشنبه در 12:30 p. m. در جین و اریک Molson عرصه در محوطه اسقف دانشگاه شربروک. این بازی خواهد شد و پس از تولدش ،

می خواهید برای دیدن حذفی هاکی ؟ این Canadiens’ حذفی شانس بوده است کاهش می یابد به 0.8 درصد و موشک مواجه است دشوار تقلا در آمریکا هاکی لیگ حذفی شکار.

اما شما می توانید به تماشای مونترال دانشگاه تیم در حذفی عمل آنها به عنوان رقابت برای نقاط در ماه آینده U ورزشی مسابقات قهرمانی ملی.

در مردان, سمت, کنکوردیا ناراحت مک گیل در دور اول از OUA شرق و Lachute بومی کارل نیل به ثمر رساند در 15:18 از دوره سوم به کنکوردیا 4-3 برنده بیش از کارلتون در بازی افتتاحیه خود را بهترین-از-سه نیمه نهایی. بازی 2 می رود روز شنبه در 7:30 p. m. در اد Meagher عرصه در دانشگاه لویولا.

این کنکوردیا زنان رتبه بندی شده اند No. 1 در کانادا برای تمام فصل, اما آنها را از دست داد 2-1 در وقت اضافه به مونترآل Carabins در اولین بازی از بهترین های خود را-از-سه RSEQ نیمه نهایی. بازی 2 شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر در CEPSUM; بازی 3 اگر لازم خواهد بود یکشنبه در اد Meagher عرصه در 3 p. m.

مک گیل ضرب و شتم اتاوا 3-1 در بازی اول خود را در نیمه نهایی. بازی 2 شنبه در اتاوا با بازی 3 اگر لازم یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر در مک کانل عرصه است.

[email protected]

twitter.com/zababes1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de