میراث اقدام رئیس نگاهی به نقش در نیکی هیلی گروه

“هنگامی که ما شروع به میراث فرهنگی اقدام در سال 2010 ما بسیار ضد استقرار ما تا به حال مقدار زیادی از دعوا با خود ما و رهبری در حزب جمهوری خواه و آنها بیش از این پوپولیستی نقطه اشتعال مسائل” چپمن اضافه شده است.

برخی از بزرگترین دعوا ایجاد حفره در برابر میراث سپس سخنران علیرضا جان بونر از اوهایو شامل ناموفق تلاش برای تعطیل کردن صادرات و واردات بانک صادرات اعتبار آژانس است که کمک می کند تا کسب و کار تامین مالی به صورت عمده بین المللی می پردازد.

“و این نوع بود پیشرو به مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از جهات آن دوره از سال 2010 تا سال 2016” چپمن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک عامل برای تغییر در برخی از راه های حمایت از سیاست هایی که آمریکا و جامعه کسب و کار به سلامتی مانند 2017 مالیات تعمیرات اساسی و حرکت صعودی از قوانین و مقررات. اما وقتی که می آید به مهاجرت گروه های کسب و کار مانند آمریکا اتاق بازرگانی و استدلال می کنند که کاهش مهاجرت قانونی در طول تهمت دوران نیاز به معکوس به منظور پر کردن فرصت های شغلی برای تحریک فعالیت های اقتصادی.

“من قطعا بیشتر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” چپمن گفت که اولویت خود را به مرزهای امن. “سپس شما می توانید تعداد زیادی از مکالمات مورد اگر وجود دارد نیاز به پر شود. نیاز به وجود دارد. نمی توان آن را چیزی است که می تواند توسط یک کارگر آمریکایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im