در اینجا چگونه به شمارش در طول همه گیر

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هر 10 سال هر کس در ایالات متحده محسوب می شود در سرشماری یا حداقل آنها باید باشد. این مشکل است که در بهترین زمان اما در طول یک بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی در آن است که حتی بیشتر به چالش کشیدن. امروز سرشماری ملی و بعد از آن می آید در زمانی که بسیاری از مردم نگران هستند در مورد ایمنی از عزیزان خود را از دست دادن شغل خود را نگه داشتن خانه های خود را, و یا حتی فقط با قرار دادن مواد غذایی بر روی میز به طوری که خواسته به پر کردن پرسشنامه ممکن است به نظر می رسد غیر ضروری انجام است. و با مشاوره برای همه ما را به نگه داشتن یک فاصله امن از هم جدا عادی تیم سرشماری داوطلبان ضربه زدن بر روی مردم درب خواهد بود طبعا محدود است.

اما این آمار هنوز هم مهم است. آن را مهم و طولانی مدت پیامدهای آن را تعیین می کند همه چیز را از کنگره نمایندگی به چه بودجه فدرال برای مدارس, بزرگراه, بیمارستان, ایستگاه آتش نشانی و دیگر منابع توزیع شده است. آن است که کمک های مالی و خدمات آن را فراهم می کند – که ما تکیه می کنند در زمانی که بحران رسید.

بیش از حد اغلب ما در گذشته برخی از جوامع و گروه ها شده اند در طول تاریخ undercounted. ما نیاز به انجام همه چیز را در قدرت ما برای همه را تشویق به شرکت – حتی در این بی سابقه بار — مهم نیست که چگونه بزرگ این تلاش است.

همه ما یک بخش کلیدی برای بازی در ساخت این اتفاق می افتد. توانایی کامل سرشماری آنلاین برای اولین بار به بخش فن آوری منحصر به فرد فرصت و مسئولیت را به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که هر فرد محسوب می شود در سال 2020 سرشماری.

Facebook پذیرای این مسئولیت و ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از مردم را در شمارش به عنوان امکان پذیر است. ما با استفاده از پلت فرم ما به دریافت پیام از دور و گسترده. ما قرار دادن اطلاعیه در بالای Facebook و Instagram تغذیه برای اطلاع رسانی به مردم درباره سرشماری و مستقیم آنها را به اداره آمار وب سایت برای تکمیل آن آنلاین. بیش از 11 میلیون نفر در Facebook و Instagram کلیک از طریق اطلاعیه ها به وب سایت که در آن آنها می توانند با پر کردن این سرشماری.

ما کار کرده اند و با حمایت از دولت و دولت های محلی حقوق مدنی و سازمان و گروه های غیر انتفاعی و دیگران است که کارشناسان در رسیدن به نمایندگی از جوامع به ارائه آموزش در مورد نحوه استفاده از ابزار دیجیتال. و ما در حال حمایت از تعداد تمام بچه های کمپین ایجاد شده پس از بیش از 10% از کودکان از دست رفته بودند در آخرین سرشماری به طوری که هر کودک در این کشور نمایندگی آنها سزاوار است.

ما نه تنها تلاش برای مطمئن شوید که مردم حق دریافت اطلاعات ما نیز با تمرکز بر توقف اطلاعات بد از گرفتن به آنها است. به همین دلیل ما کار کرده اند سخت پس از ماه دسامبر گذشته به حذف محتوای طراحی شده برای گمراه کردن مردم در مورد زمان و نحوه شرکت در سرشماری و مزایای شرکت. این شامل آموزش ما هوش مصنوعی سیستم های به رسمیت شناختن نقض محتوا و کار با حقوق مدنی کارشناسان به درک تشخیص و خراب کردن تلاش های هدفمند در سرکوب سرشماری مشارکت هر گروه از مردم است.

آن را تا به همه ما به انجام آنچه ما می توانیم. سرشماری خواهد شد که تاثیر بسیار فراتر از بحران کنونی است. اگر شما تا به حال شانس به تکمیل فرم لطفا این کار را در 2020census.gov به صورت آنلاین شرکت; تلفن خود را پاسخ; بازگشت فرم خود را از طریق پست و به اشتراک گذاری این پیام به عنوان به طور گسترده ای به عنوان شما می توانید به طوری که در هر جامعه محسوب می شود. ما همه در این با هم و هر کس می شمارد.

شریل سندبرگ است رئیس اجرایی از Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im