در اینجا چگونه آلبرتا است, توصیه شما خود جدا برای COVID-19

Xiaobo وانگ قرنطینه خود را در خانه اش در غرب کلگری به عنوان یک اقدام احتیاطی در ماه فوریه پس از سفر به چین است. این استان در حال حاضر اطلاعات بیشتر در مورد بهترین شیوه برای افرادی که نیاز به خود منزوی. جیم ولز / Postmedia

به عنوان جدید کروناویروس در حال حاضر تایید شده است در هر دو استان آلبرتا شهرهای بزرگ بالقوه برای خود نیاز به منزوی شدن بیشتر است.

در آماده سازی برای ویروس, Alberta Health کشیده شده تا یک برگه اطلاعات در مورد آنچه شما باید انجام دهید اگر شما در پیدا کردن شما نیاز به از خود جدا کنند.

با توجه به آلبرتا بهداشت وجود دارد این است که دوره کمون دو تا 10 روز برای COVID-19 و وجود یک “فرصت بسیار کمی” شما می توانید گسترش میکروب ها در طول این زمان شما باید قرارداد این ویروس نه احساس بد. این است که چرا آنها در حال معرفی خود به انزوا برای افراد خاصی که ممکن است در تماس با یک ویروس.

خود انزوا به معنی اقامت در منزل و اجتناب از تماس مستقیم با هر کس دیگری. این شامل دوری از مراکز خرید فروشگاه های مواد غذایی و یا هر بکند.

فقط به خاطر اینکه شما خود جدا معنا نیست که شما باید ویروس. بسیاری از مسافران خواسته شده است به خود منزوی حتی اگر آنها در حال نشان دادن هر گونه علائم.

Jihong نانسی ژانگ خودش را در آن گروه در ماه گذشته است.

کلگری و دو بچه در بازگشت از سفر به چین در پایان ماه ژانویه و بلافاصله رفت و به خود انزوا.

او گفت شوهرش که با این نسخهها کار به عنوان یک راننده کامیون در سمت چپ خانه به اردوگاه در کامیون خود را در تختخواب سفری.

“قبل از ما آمد او در حال حاضر خریداری مقدار زیادی به غذا خوردن و تجهیزات پزشکی گفت:” ژانگ.

“و اگر ما نیاز به چیز دیگری ما تماس بگیرید او را و او می آیند و قرار دادن آن در مقابل درب.”

ژانگ خوش شانس بود که یکی از اعضای خانواده قادر به کمک به او را در خود به انزوا اما هر کس نمی خواهد یک عضو خانواده به تماس.

این استان می گوید: شما باید با استفاده از حمل و نقل عمومی تاکسی و یا rideshare خدمات در طول زمان شما خواسته شده است به خود منزوی.

اگر شما نیاز به بیرون رفتن در مواقع اضطراری شما باید پوشیدن فولاد ،

خوشبختانه مواد غذایی تحویل در حال حاضر تبدیل شدن به شایع تر در کلگری با خرده فروشان مانند Co-op, فروشگاه و Safeway ارائه توانایی به فروشگاه آنلاین با تحویل یک هزینه اضافه شده است و این استان معرفی بهره در انزوا استفاده از این خدمات است.

برخی از گروه های اجتماعی نیز ظهور تا برای کمک به کسانی که در انزوا.

کلگری چینی-کانادایی بسیج جامعه از طریق رسانه های اجتماعی به ارائه مواد غذایی و ضروریات برای هر کسی که در انزوا.

همکاری سازمان ممکن است هان گفت: تا کنون آنها کمک کرده ایم 208 نفر در کلگری منطقه با داوطلبان ورود بیش از 2500 ساعت از خدمات.

هان گفت: آنها باید مقدار زیادی از تجربه و مشاوره به اشتراک گذاری اگر فرهنگی دیگر جوامع مایل به انجام همان.

“ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با آنها تجربه ما و ما خوشحال به ارائه پشتیبانی ما در صورت نیاز” گفت: هان.

و سپس این پرسش که چگونه به صرف وقت خود را.

در حالی که بسیاری از مردم در حال حاضر غرق در افکار که در مورد سری آنها می خواهم شراب خواری-سازمان دیده بان بیش از 14 روز ژانگ گفت: فرزندان او تا به حال تعداد زیادی از مشق شب به نگه داشتن آنها را اشغال کردند و او در آنجا ماند مشغول تمیز کردن خانه از بالا به پایین.

در خود به انزوا راهنمای ورق های استان توصیه تمیز کردن اغلب به عنوان ژانگ انجام داد. انتاریو است که تولید مشابه info sheet, توصیه مردم به استفاده از به طور منظم پاک کننده خانگی و برای تمیز کردن موارد خاص به صورت روزانه از جمله توالت, غرق, دستگیره های درب و میز کنار تخت.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم این استان می گوید: مردم نباید به اشتراک گذاری آیتم های خانگی مانند بشقاب, فنجان, ظروف و یا حوله و شستن دست های خود را حتی زمانی که در انزوا.

[email protected]

در توییتر: @brodie_thomas

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im