همینگوی JFK و جوهر شجاعت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در این تاریخ در سال 1938 ارنست همینگوی بازگشت به بارسلونا برای سومین بار در طول جنگ داخلی خونین بین ژنرال فرانسیسکو فرانکو در جناح راست شورشیان و اسپانیا در زمین دولت است. مانند بسیاری از آمریکایی روشنفکران همینگوی دلسوز بود به وفاداران ” طرف.

معروف آمریکایی نویسنده درک درستی که فرانکو در جنبش پیشرو به حرکات فاشیستی در ایتالیا و آلمان. چند صد همفکر آمریکا کمونیست ها و مسافران از اروپا تا به حال به طور داوطلبانه برای مبارزه با فرانکو نیروهای بسیاری از این داوطلبان مبارزه در یک نژادی یکپارچه شبه نظامی واحد به نام آبراهام لینکلن تیپ. اگر چه دلسوز به علت همینگوی وجود ندارد به عنوان یک مبارز. او رفت و به عنوان خبرنگار جنگ البته با یک نقطه نظر است.

به کوتاه همینگوی در نظر گرفته جنگ داخلی اسپانیا اولین جبهه بسیار گسترده تر و خونین جنگ آمده است و او معتقد است که اگر دموکراسی های غربی متوقف نمی فرانکو در آهنگ های خود را, آنها نمی خواهد که موفقیت های زیادی در متوقف کردن موسولینی یا هیتلر. در سال 1980 این زمان جنگ اعزام کشف شد در دو محل توسط همینگوی محقق ویلیام Braasch واتسون, یک مورخ در موسسه تکنولوژی ماساچوست.

“از طرف بسیاری از همینگوی به newspaperman و نویسنده از طریق آمده در اعزام” پروفسور واتسون گفت: در آن زمان. “با هم آنها را یک چیز روشن است. او نه به عنوان برخی از آنها تصریح کرد: یک جاسوس صرف توریستی از جنگ داخلی اسپانیا اما سخت کار ریسک خبرنگار که سعی کردم و تا حد زیادی موفق به تبدیل شدن به حرفه ای خبرنگار و شاهد است که خشونت و پیچیدگی جنگ خواستار است.”

من نوشته ام در روزهای اخیر در مورد معنای شجاعت یک صفت بسیار در تقاضا به عنوان امریکا و جهان به صورت یک معضل همه گیر شبیه به فاشیسم و کمونیسم در یک گریم توجه: آن را نمی افتراق در میان قربانیان خود را — تقریبا هر انسان بالغ در حال انجام خواهد شد. من هایلایت روسای جمهور و رهبران کنگره و متخصصان پزشکی در خط مقدم این جنگ کسانی که به نمایش گذاشته صفت همینگوی خودش تعریف شده به عنوان جوهر شجاعت: “گریس تحت فشار است.”

کسانی که خاطره انگیز کلمات تقریبا به طور قطع می شده اند و فراموش شده در حال حاضر اگر جان اف کندی نشده بود شیفته این توضیحات که او با استفاده از در باز کردن خطوط “پروفایل در شجاعت” برنده جایزه پولیتزر در کتاب او نوشت و با کمک تد Sorensen در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی برگشت در اواسط 1950s.

در آن زمان ماساچوست’ junior سناتور شد, یک ستاره در حال افزایش در دموکراتیک سیاست است. کندی بود که نیروی دریایی ایالات متحده قهرمان جنگ در اقیانوس آرام, دانلود فیلم ستاره خوش تیپ و او در سال 1953 ازدواج به ژاکلین Bouvier پوشیده شده بود به عنوان یک ملی, اخبار و رویداد. اما جک کندی بود peripatetic مرد برای کسی که دروغ گفتن در بستر نقاهت بعد از یک عمل جراحی بود که طبیعی عمل می کنند. هدایت انرژی خود را به یک حساب کاربری از هشت سناتور که bucked عقل متعارف و کارفرمایان برای خوب بیشتر بود یک راه مناسب برای استفاده از زمان خود مولد.

کندی میل به دقت تاریخی اعمال می شود حتی به خود مقدمه. او شنیده ام همینگوی را شرح احشاء اما نمی دانم اگر نویسنده مشهور بود و واقعا آن را گفت و یا اگر چنین است آیا او می خواهم قرض گرفته شده آن را از شخص دیگری. بنابراین او نوشت همینگوی نامه. جایی که من آن را پیدا کنید ؟ در همان محل پروفسور واتسون در بر داشت ارنست همینگوی را اعزام از اسپانیا جنگ داخلی — در جان اف کندی کتابخانه ریاست جمهوری. چگونه همینگوی مقالات به پایان رسید تا در یک کتابخانه ریاست جمهوری است و داستان جالب خود را, اما یکی دیگر صبح است. آنچه که ما علاقه مند به امروز است و از سوی دیگر ، کندی عشق یک عبارت خاص و تمایل خود را برای یادگیری آن منشأ.

در روز قبل از گوگل یا LexisNexis آن را آسان ردیابی کردن نقل قول. گاهی اوقات سیاستمداران فقط می خواهد بال آن را به عنوان آنها را امروز. کندی و speechwriters آیا این خود را زمانی که آنها به کاخ سفید نسبت مختصر و مفید به نقل از willy-nilly به افرادی که هرگز ، با وجود کندی رئیس جمهور ادعای مثلا ادموند برک نیست اعلام شود که “تنها چیزی که لازم است برای پیروزی شر است برای مردان خوب به انجام هیچ چیز نیست.” کندی همچنین نقل قول نابجا شوروی برتر نیکیتا خروشچف به عنوان هشدار رهبران چینی که در صورت یک جنگ هسته ای “بازماندگان خواهد حسادت مرده” (آن را از یک سال 1960 هرمان کان کتاب) و دو بار به دانته اعتبار برای ساده انگارانه تصور که “از داغترین نقاط در جهنم” محفوظ می باشد برای کسانی که بی طرف باقی می ماند در زمان بحران اخلاقی.

اما در کمتر گیج کننده محیط زیست در حالی که تحقیق خود را در “پروفایل در شجاعت” کندی می خواستم تا مطمئن شوید که از “گریس تحت فشار” نقل قول. او تصمیم گرفت به درخواست نویسنده خود. مثل همینگوی و بسیاری از مردان جوان دور فرستاده به جنگ وحشت از مبارزه کردم جوان جک کندی به فکر کردن در مورد شکست سیاسی که منجر به قتل گردید. کندی کتابخانه archivists را در اختیار خود چهار صفحه پیش نویس یک نامه فرستاده نشده که کندی خطاب به همینگوی غرق در افکار در فداکاری مردان جوان رو در خدمت نظامی در حالی که این نکته که “هیچ قابل مقایسه با فشار بر سیاستمدار به قربانی همه برای عموم خوب است.”

این کنار کشیدن نشان می دهد که جک کندی نظر بود تم “پروفایل در شجاعت” به زودی پس از بازگشت او از جنگ در اقیانوس آرام.

اما در جولای 26, 1955, کندی انجام, ارسال همینگوی نامه, مراقبت از خود ناشر است. “من برنامه ریزی برای باز کردن کتاب با نقل این تعریف و بیان کرد که این کتاب شامل داستان از هشت شجاع سناتورها و فضل است که با آنها تحمل آن فشار” کندی نوشت. “متاسفانه من قادر به پیدا کردن منبع این نقل قول و یا تایید خود را از نگارش آن است. من تعجب می کنم اگر شما به یاد بیاورید عبارت خواهد بود و نوع به اندازه کافی به اجازه دهید من می دانم به طوری که من ممکن است استفاده از آن را در شیوه ای پیشنهاد شده است.”

به عنوان کندی کتابخانه مرجع بایگان, Stacey چندلر کشف, همینگوی را انتشارات چارلز اسکریبنر پسران خیلی کمک کند. هیچ کس وجود دارد می تواند تایید این نقل قول که می تواند یک anticlimactic پایان دادن به این داستان به جز دو جذاب پانوشت. اول کندی خود ویرایشگر, Evan Thomas, هارپر, یافت منبع نقل قول خود را و آن را در واقع همینگوی است. توماس آن را در بر داشت به خاک سپرده شد در یک سال 1929 نیویورکر مقاله توسط دوروتی پارکر است که خود را کوچک تاریخی قطعه طلا.

در علاوه بر این به نظر می رسد که ارنست همینگوی بود که مفتون در سال 1961 توسط آمریکا بی باک جوان رئیس جمهور به عنوان بقیه از ما. خواسته کندی افتتاحیه کمیته به ارائه خود را در واکنش به مراسم تحلیف همینگوی زیر نوشت:

تماشای مراسم تحلیف از روچستر وجود دارد شادی و امید و غرور و چه زیبا ما فکر خانم کندی بود و پس از آن چگونه عمیقا در حال حرکت به مراسم تحلیف بود. مشاهده بر روی صفحه نمایش من مطمئن هستم که رئیس جمهور ما خواهد ایستاد هر یک از گرما به عنوان او گرفته بود و سرما از آن روز. هر روز از آنجایی که من باید تجدید ایمان و تلاش برای درک مشکلات عملی حاکم بر او باید به عنوان آنها می رسند و تحسین شجاعت واقعی او به ارمغان می آورد به آنها. این یک چیز خوب برای یک مرد شجاع به عنوان رئیس جمهور ما در زمان به عنوان سخت که این برای کشور ما و جهان.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>