هلن کلر را به زمین قدرتمند برای خط بریل کتاب

X

داستان جریان

مقالات اخیر

20 در یک سری از مقالات در بزرگداشت ماه تاریخ زنان توسط spotlighting قابل توجهی گفتار و یا شهادت تحویل داده شده توسط یک زن در ایالات متحده در این تاریخ.

هلن کلر گفته بود به بسیاری از قانونگذاران ایالتی اما این برای اولین بار او را در کنگره است. او وجود دارد برای حمایت از یک دولت فدرال تامین مالی برنامه برای ایجاد کتاب بریل برای نابینایان بزرگسالان است. “کتاب چشم نابینا,” او گفت: ملت قانونگذاران. و او از آنها خواست تا چشمان خود را ببندید و برای چند لحظه تصور کنید که دنیای نابینایان.

آن را یک سال دیگر از کنگره کشمکش قبل از پرزیدنت هربرت هوور امضا پرات-اسموت عمل اجازه کتابخانه کنگره برای ایجاد و گردش خط بریل کتاب برای بزرگسالان مبتلا به از دست دادن بینایی — بعدها به عنوان شناخته شده ملی خدمات کتابخانه ای برای نابینایان و چاپ غیر فعال است.

کتاب چشم نابینا

توسط هلن کلر

آوریل 27, 1930 کمیته کتابخانه مجلس نمایندگان ایالات متحده, واشنگتن d. C.

آقای رئیس و دوستان این لایحه که شما باید تحت نظر امروز می پرسد برای تخصیص بودجه به عرضه ی کتاب به یک کلاس از افرادی که از طریق هیچ گسل از خود را قادر به خواندن به طور منظم چاپ. من امیدوارم که این لایحه می گذرد. دادن نابینایان ارزشمند کتاب است یک راه عملی برای کمک به آنها برای غلبه بر نقص خود را. در واقع, آن است که به مراتب بیشتر از یک عملی اندازه گیری آن طبیعتی یک مزیت.

کتاب چشم کور. آنها به ما نشان افتخارات پر نور جهان آنها ما را در ارتباط با آنچه مردم فکر کردن و انجام آنها به ما کمک نکنید ما محدودیت. با ما دست فرو برد و به یک کتاب جالب ما احساس مستقل و خوشحال است.

آیا شما تا کنون سعی به تصور آنچه در آن می خواهم به دیدن ؟ بستن چشم خود را برای یک لحظه. این اتاق چهره شما به دنبال داشته شده در آنها کجا هستند ؟ رفتن به پنجره نگه داشتن چشم خود را بسته است. همه چیز در خارج وجود دارد است خالی خیابان آسمان, خورشید, خود را! سعی کنید برای پیدا کردن راه خود را بازگشت به صندلی خود را. شما می توانید تصویر است که نشستن در آن صندلی در روز و روز را همیشه در تاریکی زل زده پشت شما ؟ آنچه شما را قادر به خواندن دوباره! شما نمی خواهد هر چیزی را در این جهان چیزی به شما را فراموش بدبختی برای یک ساعت ؟ این لایحه می توان به شما یک فرصت را به سبب این تسلی بر هزار نفر از نابینایان مردان و زنان در ایالات متحده است.

هنگامی که شما بسته چشم خود را فقط در حال حاضر شما بودند فرض sable رد و بدل نابینایان دانستن در همه زمان ها چگونه به سرعت شما می توانید پرت کردن آن را کنار بگذارید. شما احساس هیچ بار سنگین تر از یک سپاسگزار آه که خود را به کوری بود لال بازی با نقاب. ما که چهره واقعیت می دانم که ما نمی توانیم فرار از سایه در حالی که عمر طول می کشد. من از شما برای نشان دادن قدردانی خود را به خدا چشم خود را با رای دادن به این لایحه.

من از شما سپاسگزارم.

منبع: کتاب برای بزرگسالان نابینا: شنوایی قبل از کمیته های مجلس نمایندگان و 71سنت , کنگره, 2d جلسه در H. R. 9042, مارس 27 سال 1930 (واشنگتن دی سی: دولت آمریکا چاپ دفتر) 1930 ، ص 21-22.

دانا روبین یک سخنران و مشاور متمرکز بر روی صدا و بیان. او بنیانگذار صحبت کردن در حالی که زن اولین-همیشه آنلاین مجموعه معاصر و تاریخی سخنرانی توسط زنان از سراسر زمان و در سراسر جهان است. دانا اخیرا یک بحث TEDx در “آنلاک تاریخچه راز از زنان گفتار” و او را به کار بر روی یک گلچین از سخنرانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او کمک می کند تا سازمان های جذب, حفظ و توسعه زنان خود را رهبران بازدید SpeakingWhileFemale.biz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im