‘دلخراش’: نرخ خودکشی انتظار می رود به عنوان COVID-19 ورزشي

محتوای مقاله در ادامه

Quinlan-یعقوب گفت: “این ناراحت احساسات می تواند به عنوان یک شوک به افرادی که نیست در برخورد با مسائل مربوط به سلامت روان قبل از همه گیر. او گفت: کسانی که توجه یک اختلال معمول تلاش برای خارج شدن از رختخواب و یا در حال تجربه احساسات شدید باید برای کمک به هر دو با ارتباطات شخصی و حرفه ای.

“هر سطح حمایت می تواند ارائه چیزی متفاوت است. ما نیاز به یک جامعه از مردم است. ما باید خود ما ایجاد کرد برای کمک به حمایت از ما,” او گفت:.

وقتی که می آید به مقابله با آن احساسات Grunau گفت: آن پایین می آید به معنی هدف و امید و متعلق. حواس او را پرت مانند پخت نان, Netflix binging و رفتن برای پیاده روی می تواند افزایش سلامتی خود را اما در نهایت تنها می تواند کمک کند.

“چه شما به ارمغان می آورد به معنی? چه درایوهای هدف خود را در زندگی ؟ چه چیزی به شما امید می دهد و که در آن شما باید یک حس تعلق” او گفت:. “سعی کنید به نگاه کردن به آن چهار هسته نیازهای اساسی بشر و ببینید که در آن آنها برای شما مناسب است.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در معرض خطر خودکشی کمک در دسترس است. تماس پریشانی مرکز کلگری در 211 یا 403-266-4357 (کمک) در هر زمان از روز یا شب. خودکشی قابل پیشگیری است.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de