خانه سالم شروع از داخل به خارج

محتوای مقاله

این روزها مردم پاره از طریق خانگی ضد عفونی کننده در رکورد سرعت به دلیل یک خانه تمیز و سالم است ، روزانه مایع جدا درست پایه و بهداشت و سلامتی در این خانه نهفته است که چگونه آن را ساخته شده بود و با چه مواد.

از پرتوهای پشت دیوار به رنگ و پوشش کف سموم و مواد شیمیایی در مواد مصنوعی است که سازندگان با استفاده از تاثیر کیفیت هوا در محیط داخلی. کسانی که سازندگان خانه جدید است که انتخاب مواد است که خوب برای این سیاره انجام می دهند انسان ها به نفع ،

“اگر آن را خوب است برای محیط زیست بهتر است برای ما نیز می گوید:” Ron ساقی جمهور و از بنیانگذاران جدید غرب خانه های لوکس در کلگری. “ما یک فرصت و مسئولیت را به منبع از سالمترین محصولات ساختمانی و فن آوری است که می تواند تاثیر مثبت بر خانواده که در ساخت خانه های سفارشی با ما.”

واقعی, طبقه چوب جنگلی سیستم های تصفیه هوا الکترونیکی و هوشمند ترموستات استاندارد در هر جدید غرب صفحه اصلی. مواد ساخت و ساز است که اختیاری هستند عبارتند از تخته کف و دیوار پوشش تولید بدون ترکیبات آلی فرار (VOCs); کانادا ساخته شده Lauzon چوب جنگلی هوشمند طبقه ساخته شده و بدون حلال فرمالدئید یا ترکیبات آلی فرار و VOC-رایگان رنگ آن نیز بدون حلال و مواد شیمیایی سخت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de