بهداشت و درمان صنعت شود بودجه در سوم coronavirus لایحه

در آزمایشگاه های تشخیصی آزمون صنعت نیز درخواست حداقل 5 میلیارد دلار در مستقیم بودجه اضطراری آن را به عنوان تلاش برای رسیدگی به یکی از بزرگترین مشکلات با پاسخ به COVID-19 در ایالات متحده است.

“ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد سرمایه گذاری های لازم برای پاسخگویی به تقاضای آینده بدون حمایت بیشتر از دولت ایالات متحده” جولی خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن در بیانیه ای گفت.

“این زمان بسته محرک است دهها میلیارد دلار کمک برای آسیب دیده صنایع—رستوران ها و خطوط هوایی و تولید کنندگان که شروع به بسته خود را درب. در دسترس بودن و قابل اعتماد و دقیق و در دسترس تست مورد نیاز است برای کسانی که صنایع را باز گشت. به عنوان کنگره در نظر مقررات اضافی به این لایحه این امر می تواند خطرناک به چشم پوشی از این واقعیت است,” او گفت:.

وضعیت موجود در لوازم

این لایحه را کمی به ساحل تا عرضه N95 ماسک و ماسک های جراحی در استراتژیک ملی ذخایر با وجود کمبود در بیمارستان ها و آسایشگاه ها در سراسر کشور کار طرفداران می گویند.

عدم اقدام در توزیع ماسک می آید به عنوان پرستاران و پزشکان را مطرح آلارم در رسانه های اجتماعی مورد به سرعت در حال تخلیه منابع از تجهیزات محافظت از آنها در برابر COVID-19 و بیماری های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>