او نوشت: جوک برای کمدین هالیوود. در حال حاضر او می خواهد به نوشتن جیم اردن از کنگره

در شب او prowled باشگاه های کمدی که در آن او گاهی اوقات دیدم هیل کارکنان انجام و یا گرفتار یک مجموعه توسط anti-مالیات فعال Grover Norquist — Larsen قطبی مخالف سیاسی, اما هنوز هم برای خنده. “او شوخ تر از شما انتظار می رود او را به” لارسن گفت.

او نمی داند خود را یک حرفه ای کمدین تا سال بعد و پس از او انجام شده بر روی “نمایش امشب” در سال 1994. “من فکر می کردم” من حدس می زنم این چیزی است که من برای زندگی در حال حاضر,” او گفت:.

لارسن در حال حاضر در لس آنجلس نوشتن برای تلویزیون که Speier که او می خواهم برای سال شناخته شده برنده انتخابات را به خانه و از او خواست به حرکت خانواده اش بازگشت به واشنگتن به کار در کارکنان. این یک شغل رویایی برای Larsen.

Speier و دیگر اعضای هیات گفت: او به ارمغان آورد یک مجموعه ای نادر از مهارت های. آن گونه که او را متقاعد به نظر می رسد در “گزارش کلبر” بخش “بهتر می دانم که منطقه” در سال 2009 پس از رحم امانوئل دموکراتیک پارلمانی رئیس در آن زمان هشدار داده بود در سال اول مجلس آن را بیش از حد از یک خطر است.

نتیجه تا به حال سر در گم به دنبال Speier parrying سوال در مورد اینکه آیا او می تواند تلنگر سر خود را به عقب و آب نبات بیرون آمدن از گردن او (اشاره به در حال حاضر از بین رفته موزه Pez یادگاری در منطقه) و سوار اسکیت بورد پایین کانن ساختمان در راهرو. در یک تخت, Speier نشان داد او دوران کودکی جودو مهارت پرتاب کلبر بدن روی کف سنگ مرمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im