اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک کرد ؟ اجازه دهید من حساب راه

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ماه گذشته چپگرایان رادیکال خود را برگزار می سالانه زنان مارس در واشنگتن است. آنها ادعا می کنند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست نمایندگی ولی آمار نشان می دهد در غیر این صورت. در واقع زنان بهره مند از سود مالی و در غیر این صورت در طول سه سال گذشته است.

نگاهی به مهم ترین مسئله برای خانواده ها: اقتصاد. ملت ما ایجاد کرده است بیش از 7 میلیون شغل از سال 2016 انتخابات — و زنان را پر کرده اند بیش از نیمی یا بیش از 4 میلیون نفر از کسانی که جای خالی. نرخ بیکاری برای زنان می ایستد در یک کوچک 3.2 درصد و در ماه سپتامبر گذشته به پایین ترین سطح خود از سال 1953. و به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافته است بنابراین بیش از حد آیا تعداد زنان در فقر و کاهش 1.5 میلیون در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول ،

به همین ترتیب رئیس جمهور تهمت و دولت او همچنان به کار برای بهبود سیستم مراقبت های بهداشتی. به عنوان مادر دو دختر جوان که یکی از آنها رنج می برد از فیبروز کیستیک من می دانم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه برای کمک به بدحال در میان ما. به همین دلیل دولت به تازگی منتشر شده یک سری از قوانین و مقررات است که می تواند منجر به 28,000 جدید پیوند اعضا هر سال نه تنها صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین صرفه جویی تا 13 میلیارد دلار مالیات دهندگان بودجه بیش از پنج سال است.

تلاش های مانند اهدای عضو قوانین برنده نیست خیلی فشار دهید اما آنها نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور متعهد است برای اصلاح مراقبت های بهداشتی. دولت او را تایید کرده است تعداد رکورد داروهای ژنریک ساخت یک بار هزینه نسخه مقرون به صرفه تر برای بیماران. افراد همچنین باید راه های جدید برای رسیدن به قابل حمل پوشش بیمه سلامت ارائه آنها را با اضافی و پوشش بهتر گزینه های را انتخاب کنید.

اخبار اخیر است که امید به زندگی افزایش یافته و برای اولین بار در چهار سال و مصرف بیش از حد مرگ و میر کاهش یافته و برای اولین بار در 30 سال نیز نشان می دهد که دولت از دستاورد های مراقبت های بهداشتی. ما هنوز راه طولانی برای رفتن به از بین بردن معضل اعتیاد از جوامع کوچک و بزرگ بود اما در طول سه سال گذشته نشان می دهد ما می توانیم پیروزی در نبرد در برابر سوء مصرف مواد مخدر در همه اشکال آن است.

ملت ما خانواده نیست فقط باید شغل بهتر و بهتر مراقبت های بهداشتی — آنها زندگی بهتر بیش از حد. کاهش مالیات مشاغل و عمل قرار داده و بیشتر از آمریکایی ها دلار سخت به دست آورده در جیب خود اجازه می دهد آنها را به صرف به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. رئیس جمهور تهمت نیز کار کرده و به ترویج مدرسه انتخاب در اصلاحات مالیاتی لایحه و در جای دیگر, بنابراین خانواده ها می توانند انتخاب بهترین آموزشی گزینه برای فرزندان خود چه در خصوصی و یا عمومی مدارس.

در نهایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مخفف ترین طرفدار زندگی رئیس جمهور در تاریخ ملت ما. دولت او به طور خستگی ناپذیر تلاش کرده تا اطمینان حاصل شود که مالیات دهندگان دلار نیست جریان به والدین این کشور بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین. او ایستاده بود تا برای آزادی مذهبی تضمین این که پزشکان و پرستاران و کسب و کار لازم نیست برای شرکت در عمل است که خود را نقض اعتقادات عمیق برگزار. و او را منصوب pro-life قضات که صرفا اجرای قوانین کشور ما.

رئیس جمهور تهمت را فراهم کرده است دلایل متعددی برای میلیون ها نفر از زنان به حمایت از او بیش از سه سال گذشته است. من با افتخار به انجام این کار خودم. من نمی توانم تصور کنید که آسیب کشور ما را اگر چپگرایان رادیکال — و یا بدتر هنوز خود را سوسیالیست برادران — برنده ریاست جمهوری است. سیاست های خود را خواهد خنثیسازی اخیر دستاوردهای زنان را دریافت کرده اند و یک شکست دراماتیک برای خانواده ها.

مریم Vought است مدیر اجرایی سنا محافظه کاران صندوق و بنیانگذار Vought استراتژی. او یک عضو از Prolife صدای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شوهرش اهل Vought اقدام مدیر دفتر مدیریت و بودجه در خدمت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او را دنبال کنید @MaryVought

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de