هریس پاره پاره بایدن در مسابقه. به عنوان معاونت مدعی او را تحسین کرد او را

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سناتور. کامالا هریس تمایل به رفتن به افراط و هنگامی که توصیف انتخاب برای رای دهندگان در سال 2020 انتخابات.

در طول یک مجازی فروم جمعه برای ترویج جو بایدن مبارزات انتخاباتی — جمع آوری آنلاین است که همچنین به عنوان هریس’ آخرین veepstakes استماع — او التماس هواداران خود را به “همه چیز را ما می تواند به انتخاب” معاون سابق رئیس جمهور به دلیل نوامبر انتخابات “به معنای واقعی کلمه برای رفتن به در مورد سلامتی ما و اینکه ما زندگی می کنند و یا می میرند.”

در حالت عادی انتخابات سال چنین آخرالزمانی زبان خواهد بی درنگ جمعی چشم-رول. اما حدود دو ماه به یک بیماری همه گیر است که طرح میتوانست جهان snuffing قیمتی زندگی و معیشت در راه خود را می آید به عنوان تمرین دل تنگی و عذاب از دموکرات ها مشتاق به استفاده از بحران برای سرنگونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

این مشکل حداقل در شرایط نوری برای هریس است که کمتر از یک سال پیش که دانشجوی سال اول کالیفرنیا و سناتور بود و همین بی بند و حملات علیه نامزد او در حال حاضر نوید به عنوان ملت را نجات دهنده است. در واقع تنها در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تا به حال حتی در کوتاه مدت افزایش بود که او upbraided بایدن در اولین اصلی بحث خود را بیش از چندین دهه پیش مبارزه با قرارگرفتن به desegregate مدارس و علاقه خاطره که قادر به کار با segregationist سناتور در سال اول خود را در دفتر.

به عنوان تنها زن در مرحله هریس گفت که “مضر” را به شنیدن حرف های او مثبت از آن زمان در 1970s. او توضیح می دهد که یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و چه کسی bused به مدرسه هر روز.

“و این که دختر کوچک من” هریس گفت: برای اثر دراماتیک است.

اگر چه او اشاره کرد که او باور نمی کند بایدن یک نژادپرست Harris استفاده می شود نظرات خود را به عنوان یک مثال چرا حزب دموکرات هنوز بسیاری از حساب به انجام وقتی که می آید به برابری نژادی.

سریع به جلو به روز دوشنبه مجازی فروم در “کروناویروس’ مخربی بر جوامع رنگ” و این بود که اگر در سال گذشته تقابل هرگز رخ داده است.

هریس منادی سابق خود را به عنوان رقیب بزرگ اکولایزر وقتی که می آید به نژادی جنبه های همه گیر — یک قهرمان از امنیت اقتصادی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی و کمک و وام کسب و کار کوچک برای شرکت ها و کلیساها — بدون اثری از درد او قبلا بیان در مورد بایدن گذشته.

او در ستایش او را برای تولید یک برنامه ریزی دقیق برای گسترش این ملت را تست قابلیت های از جمله در مناطق که در آن نابرابری نژادی می تواند منجر به undercounting اطمینان حاصل کرد که بهبود بودجه و وام کسب و کار کوچک doled فضاي سراسر کشور و همچنین گسترش بیمه بیکاری و کمک های غذایی مزایای.

“چه جو بایدن گفت: [این است که] باید وجود داشته باشد رایگان تست و درمان برای همه بدون در نظر گرفتن مسابقه. او گفت: وجود دارد باید عادلانه تخصیص بهبود, بودجه,” او گفت:. “جو مذاکرات همیشه ساده صحبت کردن با او صحبت می کند مستقیم و آنچه که او گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که در هر جامعه به اندازه کافی به طوری که آن را به پایان می رسد تا برابر است.”

تشکر. مارسیا سخن بی معنی وبیهوده یک اوهایو دموکرات و گذشته رئیس کنگره سیاه حزبی به سرعت حمایت خود را تا. “اگر ما نمی منتخب جو بایدن را بهبود می یابند در طول زندگی” 68 ساله در مجلس هشدار داد.

سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات عمومی است که اغلب درمان معجزه برای پیر اولیه زخم شده و یا واقعی است. در سال 2007 بایدن را cringeworthy نظرات در مورد آن نامزد انتخابات ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان “جریان اصلی اولین آفریقایی آمریکایی است که بیان و روشن و پاک و خوب به دنبال” تبخیر به هوا نازک اوباما که شنود گذاشته از او به عنوان یک همسر در حال اجرا.

اما این سخنان اما ناجور و نامناسب ساخته شد در کلاسیک bumbling پشت دست راه است که دموکرات ها آمده اند به انتظار در طول بایدن طولانی تصدی در صحنه سیاسی.

در مقابل هریس تا به حال درگیر در یک تحقیر آمیز full-frontal assault سال گذشته است. بایدن به وضوح به عقب گرفته گفتن به مخاطب است که او تصویر mischaracterized و موقعیت خود را. لحظه ای رفت و ویروسی و منجر به افزایش کوتاه مدت در نظر سنجی و هریس.

با وجود این که در کوتاه مدت, افزایش, چشمگیر رویارویی بلافاصله باعث سوال در مورد اینکه آیا او در کنار خودش برای همیشه از پیوستن به بایدن در دموکراتیک بلیط باید اوایل پیشتاز امن نامزدی. هریس مشاوران باید آشکارا گفت: آنها مطمئن نیستید لحظه ای بود که ارزش آن به ویژه هنگامی که رئیس خود را نمی توانند به طور کامل توضیح تفاوت او با بایدن در busing.

در مصاحبه با سی ان ان بعد از آن که در تابستان بایدن با اشاره به هریس’ دوستی با او اواخر پسر مردیکه خیلی بزن توجه به توضیح دهد که چرا او ناراحت بود با حمله و نمی از آن آینده.

“او می دانست که کمال می شود.” “او از من می داند.”

هریس به عنوان دادستان کل کالیفرنیا هنگامی که کمال بایدن برگزار شد همان حقوقی بالا پست در دلاور و جفت شد در حالی که کار در تلاش برای نگه داشتن بانک ملی مسئول 2008 بحران وام مسکن. هریس است که پس از مواجه انتقاد برای عدم صحبت کردن در برابر پس از آن — کالیفرنیا. رژیم صهیونیستی. جری براون انحراف از بخشی از سهم دولت از 25 میلیارد دلار ملی حل و فصل او کمک کرد تا مذاکره در کنار کمال بایدن.

این موضوع بازمی گردد مالکان که دچار سلب حق مالکیت در برابر بانک های بزرگ با هریس و دیگر وکلای مدافع به طور کلی به عنوان داوران و هنوز هم وجود دارد طولانی تنفر از کسانی که از دست رفته را در امداد.

“وجود دارد مدت زمانی که من با گرفتن گرما هنگامی که کمال و من صحبت چند بار در روز” هریس نوشت: در قبل از مبارزات انتخاباتی خاطرات “حقایق نگه داریم.” “ما تا به حال یکدیگر را یاری میکند.”

دو نزدیک شد و هریس ابراز عمومی پیام تسلیت بایدن خانواده در مه 30 سال گذشته سالگرد کمال مرگ است.

“چهار سال پس از عبور خود من هنوز هم او را از دست ندهید,” او نوشت.

شاید در آن سال از banked حسن نیت یا بایدن دهه تجربه با واشنگتن فرصت طلبی است که اجازه داده او را به حرکت فراتر از بحث حمله. در شروع دوم بحث دموکراتیک در دیترویت در تابستان گذشته بایدن خوب naturedly شوخی به هریس “رفتن آسان در من بچه.”

او گفت: پس از این دو به سرعت بهبود از قسمت و به نام هر یک از دیگر اغلب در ماه های پس از, های گرم مکالمات و جوک. هر دو طرف می گویند که آنها حفظ عمیق و احترام متقابل به دیگر.

“من نه خوب در نگه داشتن سخت احساسات” بایدن گفت: در ماه دسامبر وقتی پرسید که آیا او پناه هر بیمار را در طول ماه ژوئن بحث برخورد.

بعد از Feb. 29 blowout پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن حمایت از سالمند دولتمردان تشکر. جیم Clyburn به او کمک کرد تا برنده 61 درصد از رای دهندگان هر دو هریس و بهداشت ، Cory Booker, که همچنین مبارزات انتخاباتی به شدت در برابر بایدن در اولیه به سرعت تایید او. بوکر هریس و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer نیروهای پیوست کمپین بایدن در دیترویت در اوایل ماه مارس. پس از هریس افتتاح این رویداد بایدن محدود روی صحنه و دو را در آغوش کشید و سپس برگزار شد دست خود را در هوا در همبستگی.

حال سؤال این است که آیا هریس می خواهد حق VP انتخاب برای تقویت بایدن را همه گیر-منزوی کمپین که آیا او دارای اعتبار و جاذبه شخصی برای کمک به او را حمل بیش از خط پایان در نوامبر است.

روشن او را در تلاش برای از دست زمین. پس از در آغوش گرفتن در دیترویت هریس زده عاطفی توجه داشته باشید. “من می دانم که جو طریق کمال” او گفت: جمعیت است. “این یک چیز نادر برای دیدن چنین رابطه خاص بین یک پدر و پسر خود را. آن را فوق العاده رابطه آنها بود.”

در طول مجازی فروم جمعه هریس extolled بایدن شخصی تراژدی به عنوان داشتن تولیدات او را به مرد مناسب برای این لحظه.

“او یک طرح او صحبت می کند از قلب و درک مردم مبارزات و او احساس می کند که مبارزه در راه که او همیشه اعمال خود را به مراقبت از مردم و آنها را بلند کردن,” او به این نتیجه رسیدند.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im