هماهنگی دریاچه فقط در غرب کلگری به خانه کانادا بزرگترین آبگرم

از سمت چپ; Birol Fisekci بوردو تحولات مدیر عامل و رئیس مارتین Paquette, Groupe Nordik مدیر عامل و موسس و Thilo Kaufmann دارایی – Qualico جوامع مدیر کل ژست برای عکس در جامعه از هماهنگی در دوشنبه 24 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

زمانی که کانادا بزرگترین آبگرم باز می شود درهای خود را در زمان دو سال مهمان قادر خواهد بود برای گرم کردن در سونا یک خنک کننده غوطه در هماهنگی دریاچه و آرامش با نمایی از خورشید تنظیم بیش از رشته کوه های راکی.

کبک-بر اساس spa توسعه دهنده Groupe Nordik و شرکت توسعه دهندگان از هماهنگی — Qualico تحولات و بوردو تحولات — اعلام برنامه های جمعه برای برجسته آبگرم در کشف مرکز جدید دریاچه جامعه فقط در غرب کلگری.

“چشمه های معدنی جدید در روند گفت:” مارتین Paquette, مالک و مدیر عامل Groupe Nordik در اعلام. “با تسهیلات ما در حال آوردن اینجا با Qualico بوردو و همکاری نیز با سفر آلبرتا, از آن خواهد شد یک آیکون برای آلبرتا است, اما من فکر می کنم آن خواهد شد همچنین کانادا icon.”

هماهنگی آبگرم — Groupe Nordik چهارم در کانادا — نشان دهنده سرمایه گذاری بیش از 45 میلیون دلار است و انتظار می رود به ایجاد حدود 400 کامل و پاره وقت شغل. این قرارداد شامل 10 هکتار از اسکله ترسیم مرکز روستا تا آبگرم گرا با نمای سنگی کوه ها و دریاچه.

برای شروع آبگرم در انتظار قرعه کشی بین 300,000 400,000 و بازدید کنندگان در هر سال است.

“ما انتظار داریم که به رشد 15 تا 20 درصد در هر سال” Paquette گفت: با توجه به آن چلسی, Que., ماساژ سکسی که باز در سال 2005 است “هنوز هم در حال گسترش است.” Groupe Nordik نیز باز Thermea توسط Nordik آبگرم-طبیعت در وینیپگ در سال 2015 و یکی در منطقه دورهام انتاریو این سال است. این شهر همچنین دارای برنامه های آبگرم در نزدیکی ادمونتون ،

ساخت و ساز برای هماهنگی آبگرم شروع خواهد شد در این تابستان با یک باز بینی در سال 2022.


کانادا بزرگترین آبگرم برای باز کردن در کلگری. جزوه عکس عکس از بچه Nordik سلامتی چشمه های معدنی در چلسی, Quebec

سرمایه گذاری قابل توجه است می گوید Thilo کافمن از Qualico جوامع است.

“(Groupe Nordik را) سرمایه گذاری در بالای زمین — که آنها خود را 100 درصد — یکی دیگر از $45 میلیون دلار سرمایه گذاری در آلبرتا در یک بازار که در آن مردم نمی سرمایه گذاری در آلبرتا در حال حاضر. آن را بسیار مثبت” او گفت:, و اضافه کرد که بچه Nordik معتقد است که در همکاری با صنایع محلی — مزارع مشروب پیشه وری کارخانه های لبنی.

آبگرم در هماهنگی به معنی بسیار بیشتر از یک کسب و کار جدید برای آلبرتا گفت: Birol Fisekci از بوردو تحولات است.

“این شتاب دهنده — این کمک می کند ما احساس خوبی در مورد چیز در این استان در جریان است که جذب هر دو خارجی گردشگری به عنوان به خوبی به عنوان محلی گردشگری. این اجازه می دهد تا بهره برای گفتن داستان خود را به بازدید کنندگان و مهمانان به این استان” او گفت:. آن را بیشتر به عنوان یک کاتالیزور که در اطراف هماهنگی را ایجاد کرد مرکز رشد می تواند; این مکمل تجربه مایکلسون ملی گلف بعدی به هماهنگی; و آن را احتمالا می تواند خار توسعه کسب و کار برنامه ریزی پارک.

سفر آلبرتا کار خواهد کرد با بچه Nordik برای کمک به جذب بازدید کننده در هر دو سطح ملی و بین المللی.

“مداوم توسعه محصولات گردشگری و تجربیات ضروری است برای ادامه رشد آلبرتا بازدید کننده اقتصاد” گفت: شلی Grollmuss معاون رئیس جمهور از توسعه صنعت برای سفر, Alberta.

“به عنوان استان عازم یک طرح بلند پروازانه برای رشد گردشگری درآمد به 20 میلیارد دلار تا سال 2030 این پروژه نشان دهنده نوع تفکر نوآورانه مورد نیاز برای تحریک سرمایه گذاری زیرساخت های توسعه جامعه و ایجاد شغل و کمک به اطمینان حاصل شود آلبرتا است پایدار و پر رونق مقصد که در آن مردم می خواهند به زندگی می کنند, کار, بازی, بازدید, سرمایه گذاری و یادگیری,” او گفت:.


کانادا بزرگترین آبگرم برای باز کردن در کلگری. جزوه عکس عکس از بچه Nordik سلامتی چشمه های معدنی در چلسی, Quebec

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im