کاهش آسیب طرفداران در حال تماس به سوال دقت این استان را مدتها در انتظار تحت نظارت مصرف خدمات گزارش که جزئیات “هرج و مرج” در اطراف سایت های موجود.

یافته های رنگ یک تصویر تلخ اجتماعی و اقتصادی اثرات مربوط به سایت در حال حاضر عامل در آلبرتا. این UCP-دستور داد تا گزارش رو به وخامت امنیت عمومی و افزایش سوزن باقی مانده است. همچنین مدعی اشتباهی در مورد مصرف بیش از حد عقب و رو به افزایش مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط در سایت مجاورت.

بانی لارسون پزشک خانواده در کلگری گفت: Jason Kenney دولت بوده و مغرضانه در برابر خدمات کاهش آسیب “از آغاز” و این گزارش فلسطين که چشم انداز.

“هیچ کدام از این برای من تعجب آور بود. آن را عمیقا دلسرد کننده و ناامید کننده گفت:” لارسون.

“آنها در حال رفتن به توصیه های به طور بالقوه نقل مکان و یا حتی نزدیک و یا در مقیاس پایین این خدمات است که ما باید بیشتر بر اساس اطلاعات غلط و مفروضات آنها در حال ساخت است که نادرست هستند.”

در ماه اوت استان به کارگردانی هشت نفر کمیته ای برای بررسی اثرات اجتماعی و اقتصادی همه زمان ها و سایت های پیشنهاد شده با تمرکز بر جرم و ایمنی اما بدون در نظر گرفتن کاهش آسیب شواهد.

بررسی سوالات دقت چگونه مصرف بیش از حد وارونه در حال ردیابی و گزارش توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی که استفاده از این شواهد نشان می دهد نیاز به نظارت مصرف خدمات.

جری Bermister-ویلیامز معاون صندلی از بررسی کمیته گفت: وجود دارد بسیاری از موارد که در آن کارکنان سایت گزارش مصرف بیش از حد پس از واژگونی غیر تهدید کننده حیات یا “جزئی” حوادث که در آن اکسیژن تجویز شده است ، او گفت: این می تواند مردم را به فکر هزاران نفر از مردم می تواند مرده اگر نیست آن را برای این سایت.

لارسون گفت که نادرست است.

“حتی تحریک اکسیژن خود این صرفه جویی در زندگی مداخلات” او گفت:.


بانی لارسون (L) و ربکا Saah خود را نشان می دهد suppoert خارج McDougall مرکز در کلگری به عنوان دولت آلبرتا گزارش مصرف ایمن سایت در آلبرتا در یک کنفرانس مطبوعاتی در کلگری در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. جیم ولز/Postmeda

JimWells/Postmedia

در حالی که این گزارش را ارائه نمی دهد توصیه های در مورد سرنوشت موجود, سایت طرفداران ترس آن می تواند منجر به بسته شدن و یا جابجایی زمان سایت های اشاره شده توسط کنی.

“اگر شما را پشتیبانی نمی کند نظارت مصرف شما در حال حمایت از بدون نظارت مصرف و من معتقدم ما دیدن بیشتر مردم صورت در مکان های عمومی, در خیابان, در آژانس حمام و سرویس بهداشتی در رستوران حمام (و) در کسب و کار” گفت: ربکا Saah, دستیار استاد در دانشگاه کلگری جورجیا دانشکده پزشکی.

این استان را به تصمیم گیری در مورد آینده سایت های موجود در یک “شهر-توسط-شهرستان بر اساس.” آنها باید تمدید کمک های مالی به خدمات کنونی تا ماه مارس سال آینده است.

اما پیتر الیور Beltline جامعه ارتباط رئیس جمهور گفت: وضوح مورد نیاز است به زودی در سرنوشت کلگری Safeworks سایت واقع در شلدون M. Chumir مرکز بهداشت.

“چه بسیار غایب در این گزارش این است که یک استراتژی برای حل برخی از این مشکلات رفتن به جلو” گفت: Oliver.

“این برای تلفن های موبایل مانند همه ما همان اهداف را به اینجا جامعه امن و برای کمک به افرادی که اعتیاد اما این گزارش به نظر می رسد فقط آب گل آلود بیشتر و ایجاد سختی و عدم اطمینان بیشتر در اطراف این طرح است.”


پیتر الیور جمهور Beltline محلات انجمن شمار برای یک عکس در مرکزی پارک یادبود در جمعه 7 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia

الیور همچنین در مورد گزارش شایستگی با توجه به آن اشاره شده یک مقاله مجله که گفت: Beltline را liveability کاهش یافته بود در سال 2019 در مقایسه با دیگر کلگری محلات. دلیل آن رتبه کاهش یافته است با توجه به Avenue, مجله بود بیش از حد بودن رستوران.

در این گزارش ذکر شده در این مقاله پس از گفتن وجود داشته است “کاهش شیب دار” در “درک کلی” از محله است.

بسیاری از مردم از جمله الیور صحبت کرد و به نیاز های اضافی سایت در کلگری را فشار Beltline جامعه که در آن نگرانی های باقی مانده توسط برخی از صاحبان کسب و کار و ساکنان.

بر اساس این گزارش افزایش جرم و جنایت در منطقه فوری در اطراف تمام سایت ها — به جز در ادمونتون — در مقایسه با زمانی که به مناطق فراتر از عملیات.

در کلگری تماس برای خدمات افزایش یافته است اما تماس به طور خاص مربوط به اختلال و خشونت و شکستن و وارد و وسیله نقلیه جرم و جنایت در یک 250 متر شعاع گوشه سایت در تاریخ همتراز با یا زیر سه سال و میانگین مانده از مرکزی شهر محلات با توجه به سه ماهه سوم پلیس آمار.

مرتبط

Insp. راب دیویدسون با پلیس کلگری گفت: جامعه شاهد بهبود پس از حضور پلیس افزایش یافته بود در این منطقه علاوه بر دیگر تقویت و طرح های ایمنی.

دوستان از مدیکر استانی حمایت از گروه های عمومی برای مراقبت از سلامت نوشت: در یک داغدار مطبوعاتی که یافته های این گزارش ارائه یک “توجیه ایدئولوژیک” برای دولت به منظور محدود کردن یا از بین بردن خدمات کاهش آسیب.

“این دولت بوده است تحریک ترس در بهره مورد جرم و جنایت و اعتیاد برای ماه می باشد. و در حال حاضر خود را در انتصاب یک مغرضانه و ناآگاهانه پنل به اوج خود رسید در یک گزارش است که به همان اندازه گرایش و بسیار خطرناک است” گفت: ساندرا Azocar مدیر اجرایی از دوستان برای مدیکر.

“همه اجتماعی و اقتصادی حکایات جمع آوری شده توسط این کمیته نباید تضعیف هر آلبرتایی توانایی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی نیاز آنها حداقل از همه آسیب پذیر ترین در میان ما است.”

alsmith@postmedia.com

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de