یک ساعت یک مبارک لغو شده است برای کنگره است. در اینجا چگونه بارها در مقابله

درب بعدی در Bullfeathers همه چیز به رهبری در یک مشابه جهت با درب بسته در دسترس نباشد. میخانه گذاشته همه آن ساعتی کارگران حداقل 30 نفر است.

اما پس از چند روز از کل بسته های 40 ساله آماده به کار خواهد بازگشایی روز شنبه برای بایگانی اطلاعات و تحویل حتی اگر کسب و کار است glacially کند. “ما قصد داریم برای ایجاد چند دلار امیدوارم” گفت: اصلی صاحب آنتونی هریس که در زمان بیش از یک دهه پیش. “این ما را نگه می دارد قابل مشاهده است. این یک روحیه چیزی که بیش از حد.”

آن را سخت به اندازه کافی برای خداحافظی به مشتریان در هر زمان که کنگره را برای برنامه ریزی recesses گفت: استفانی Connon که مدیریت هر دو Bullfeathers و خواهر رستوران سنگی است. “اما این بار باز به پایان رسید.” یک GoFundMe او سازمان یافته برای کارگران مطرح کرده بود تقریبا 5000 دلار که از روز شنبه.

بودن در d. C. Harris, تا به حال فکر در مورد بدترین سناریو تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک حمله تروریستی به شهر رسید ، و میخانه در حال حاضر جان سالم به در برد های اخیر یک چالش و آن را از طریق ماه تعطیلی دولت در پایان سال 2018 است. “ما شده است از طریق بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی” هریس گفت: “اما چیزی شبیه به این.”

میخانه ارائه خواهد شد محدود منو در حال حاضر از جمله “quarantinis” (یک بیماری همه گیر-روند خاص است که گرفته شده نگه سراسر کشور) و یک را در خانه پیتزا کیت با هدف خانواده به دنبال یک دست در فعالیت های. این carryout روند خواهد شد در دست با یک جدول در سالن انتظار برای هیچ-لمسی وانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im