مبارک تولد 40 وزارت آموزش و پرورش

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پوستر بر روی دیوار دفتر پژمرده است اما نه چندان خاطرات ما از روز را گرامی داشتند و یا تلاش برای آن را از اتفاق می افتد. روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 نشانه 40امین سالگرد افتتاح رسمی دولت در سطح وزارت آموزش و پرورش. این یک روز تاریخی در تاریخ آموزش و پرورش عمومی در امریکا برای مطمئن شود, اما آن را نیز یک روز خاص برای ما شخصا به عنوان ما کار را برای رئیس جمهور کارتر هم شده از نزدیک درگیر در تهیه و عبور از قانون است که ایجاد این بخش.

“زمان گذشت زمانی که دولت فدرال می توانید استطاعت به سطح دوم پاره وقت و توجه به مسئولیت های خود در آمریکا آموزش و پرورش” کارتر رئیس جمهور گفت: در حالی که امضای این لایحه در Oct. 17 سال 1979. “اگر ملت ما این است که برای دیدار با چالش های بزرگی از 1980s ما نیاز به یک full-زمان تعهد به آموزش و پرورش در هر سطح از دولت — فدرال و ایالتی و محلی است.”

اما به آموزش و پرورش یک صندلی در اتاق کابینه نیست به راحتی اتفاق می افتد. آن آمد و در عوض پس از سختی های قانونی مبارزه با, یکی مربوط تهاجمی لابی در هر دو طرف و همچنین به عنوان شدید و تلخ جنگ چمن. سیاست چمن گرد هم آورده سزارین از راست و چپ و در نهایت هزینه برجسته کابینه وزیر کار خود را. آمار برادوی موسیقی “همیلتون” قرار چمن سیاست کشور ما تاسیس به موسیقی: “هیچ کس واقعا نمی داند چگونه بازی بازی. هنر و تجارت است. چگونه سوسیس ساخته شده است…شما نیاز به در اتاق که در آن اتفاق افتاده است.”

ما دوباره به سوسیس-ساخت در یک لحظه یک فرایند که در آن ما شد و شرکت کنندگان فعال در جیمی کارتر در کاخ سفید.

اولین و مهمترین, ایجاد وزارت آموزش و پرورش است یک داستان در مورد رهبری. این یک داستان در مورد دادن صدای بسیار زیاد نقش آموزش و پرورش نقش اقتصادی و فرهنگی کشور ما و سلامت ما دموکراسی است.

جیمی کارتر به کاخ سفید کاملا آگاه است که آموزش و پرورش در سطح موفقیت در ایالات متحده نمی شد نزدیک به چیزی است که آنها نیاز به توان و دسترسی برابر به بالا-کیفیت آموزش و پرورش باقی ماند نشده هدف برای راه بیش از حد بسیاری از مردم در کشور ما به خصوص نژادی و اقلیت های قومی و شهروندان کم درآمد.

بر این اساس کارتر قرار دادن تمام وزن خود را به تلاش برای ایجاد گروه با شروع طولانی و در زمان تنش جلسات بیش از طراحی های واقعی و پیشنهادی سازمان جدید است. برای اولین بار او تا به حال برای مقابله با اعتراضات پس از آن-وزیر بهداشت و آموزش و رفاه, جو Califano بود که در مواجهه با از دست دادن “E” در خود ملاحظه نمونه کارها.

برای دو سال در جلسات کوچک و بزرگ با اعضای کنگره و خارج از منافع گروه های کارتر با چکش دور در نیاز به یک تغییر در چگونه دولت فدرال برگزار شد در عرصه آموزش و پرورش. این را باید تعجب هر کسی که او را به سرمایه گذاری زیادی از زمان و سرمایه سیاسی به تصویب قانون ایجاد وزارت آموزش و پرورش.

در گرجستان جیمی کارتر اولین انتخابی بود به عنوان یک عضو از Sumter County, تخته, آموزش و پرورش که او انتخاب شد در سال 1956 و در آن پدر خود را خدمت کرده بود قبلا. تشخیص دهد که کارتر مفتخر است محصول آموزش عمومی — مدرسه ابتدایی از طریق آکادمی نیروی دریایی. به عنوان فرماندار او تحت فشار قرار دادند, علت, عمومی, مدارس, درک, به عنوان او را که گرجستان می تواند تنها رشد می کنند — آن را به عنوان — با سرمایه گذاری در آن شهروندان مهارت.

تصویب قانون قادر می سازد ثابت دشوار است. آن را به تصویب کلید کمیته رای دادن در خانه را با یک تک رای و در خانه تنها چهار. در انجام این کار, آن را به حال برای غلبه بر فعال و شدید مخالفان از بسیاری از شهرستان های دموکرات ها بودند که نزدیک به فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) که مبارزه در آن عمدتا به دلیل قانون حمایت خود را رقیب ملی انجمن آموزش و پرورش (NEA). در ضمن ترس از خزنده فدرال کنترل متحرک مخالفت در میان جمهوری خواهان. دیگران از جمله کودکان و لابی حوزه گروه های مخالف آن را زیرا آنها می ترسید منافع خود نمی تواند بر اساس همان نفوذ آنها لذت می برد در بتراشیم — ترس دامن زده توسط وزیر Califano.

در یک نقطه Califano اعزام Hale قهرمان خود را بالا معاون را به صورت برابر پیشنهاد جدید وزارت به معاون رئیس جمهور Walter Mondale. پس از شنیدن او را از معاون رئیس جمهور پاسخ داد: “خوب حال من شنیدن آنچه که شما می گویید. اما شما یک مشکل. ببینید این پسر پایین سالن [اشاره به سمت دفتر بیضی] این شخص که منصوب شما به شغل فعلی خود را به خوبی او فکر می کند ایجاد یک بخش جداگانه از آموزش و پرورش است یک ایده خوب. و شما می دانید چه ؟ شما احتمالا باید فکر می کنم تا بیش از حد!”

اما Califano نمی دهد تا حتی به عنوان قانون در حال بحث در کاپیتول هیل و به عنوان رییس جمهور در, معاون رییس جمهور و اعضای کاخ سفید و کارکنان مشغول به کار شد سخت برای تضمین رای لازم برای تصویب. سرانجام در ژوئیه سال 1979 کارتر تا به حال به اندازه کافی و او درخواست شده—و به دست آمده — Califano استعفای.

بنابراین هنگامی که خواب آلود از آموزش و پرورش که مورخ به رئیس جمهور اندرو جانسون, زمان, شد, تحت جیمی کارتر دولت در سطح وزارت آموزش و پرورش. اما در حالی که بالا بردن آموزش و پرورش به کابینه در سطح وضعیت در سطح فدرال یک گام مهم بوده و به اندازه کافی. ایجاد استانداردهای ملی و تشویق استفاده از پیچیده ارزیابی دستاورد نیز منتقل نمی شود سوزن بسیار — ایالات متحده هنوز هم عقب مدرن دیگر در اقتصاد بین المللی اندازه گیری از دانش ریاضی و ما درست در وسط وقتی که می آید به خواندن. با توجه به تحقیقات انجام شده توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) فارغ التحصیلان از دانشگاه های ایالات متحده نمی کرایه خوبی که نسبت به همسالان خود در دیگر کشورهای صنعتی است. فقط به عنوان نگران هستند که تعداد بی شماری از گزارش ها و شواهد که راه بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها فاقد دانش پایه در مورد خود ما تاریخ کشور اقتصاد خود را و یا حتی آن اساسی نهادهای مدنی و فرآیندهای.

به عنوان یک ملت ما باید به فکر می کنم متفاوت در مورد آموزش و پرورش ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در آن است. اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد بدون رهبری ملی. ساختاری سازماندهی مجدد برای تحکیم برنامه های آموزش و پرورش ایجاد یک قلدر منبر به دسترسی مستقیم به رئیس جمهور, اما آن را تضمین نمی کند کالیبر رهبری مورد نیاز برای بهبود کیفیت آموزش در مدارس دولتی و موسسات آموزش عالی.

ما نیاز به معلمان که به خوبی آماده شده و در افراد و کسانی که دارای توانایی برای تعامل با دانش آموزان; ما نیاز به مدرسه و منطقه ای مدیران که در تمرکز و هوشیار در مورد نتایج; ما نیاز کسب و کار به سرمایه گذاری بیشتر در توسعه نیروی کار. و ما باید خیلی بیشتر برای تشویق دانش آموزان به درک که آموزش و پرورش — و یا عدم آن را زندگی خود را تعیین سرنوشت.

آن همه شروع می شود در بالای صفحه در وزارت آموزش و پرورش. جیمی کارتر و Walter Mondale هر دو می دانستند که — و هنوز هم انجام دهید. به کسانی که شکایت در مورد هزینه Mondale تا به حال یک جواب. به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1974 زمانی که او یک جوان سناتور ایالات متحده آمریکا و کارتر بود بسته بندی تا یک مدت به عنوان فرماندار گرجستان Mondale قرار داده و آن را این راه: “آموزش و پرورش گران است. اگر ما می خواهیم معلمان خوب ما باید به آنها پرداخت. اگر ما می خواهیم امکانات مناسب و معقول ما باید برای آنها پرداخت. زمانی که ما در برخورد با برخی از کودکان که من تماس کودکان فریب خورده پس زمینه که به مدرسه می آیند با فوق العاده معلولیت که آنها انباشته از طریق هیچ گسل از خود آن است ناگوار و گران قیمت به آنها یک فرصت است. در عین حال از آن است که هنوز هم بهترین سرمایه گذاری ما می توانیم.”

Les فرانسیس به عنوان تشکر. نورمن Mineta اولین کنگره رئیس ستاد قبل از حرکت به جیمی کارتر در کاخ سفید به عنوان معاون رئیس جمهور و در نهایت معاون کاخ سفید رئیس ستاد. او همچنان فعال در سیاست های ملی و امور عمومی از دفاتر در واشنگتن دی سی برای چهار دهه قبل از بازگشت به زادگاه خود در کالیفرنیا در سال 2016.

پاتریشیا McGinnis رهبری OMB نیروی کار توسعه یافته است که این قانون ایجاد دولت در سطح وزارت آموزش و پرورش در دولت کارتر. مدیر عامل شورای تعالی در دولت برای 15 سال او بازگشت به دولت در سال 2009 به عنوان یکی از مقامات ارشد کاخ سفید مشاور. او در حال حاضر استاد دانشگاه جورج واشنگتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net