این نیست یک زمان به شک حرفه ای. اما حوادث نشان داده اند این است که به سرعت در حال تحول اضطراری است.

برای سال در حال حاضر, بهداشت محلی مقامات اصرار دارند مردم را به وحشت درباره گسترش رمان coronavirus که سرچشمه در چین در ماه دسامبر و فراگیر جهان با وجود بی سابقه مهار اقدامات است.

بیشتر در مورد به طور منظم قدیمی سویه های آنفولانزا به ما گفته شده است. آنفلوانزا جان حدود 3500 کانادایی هر سال در میان حدود نیمی از یک میلیون مرگ و میر در سراسر جهان, بنابراین مهم است که به نگه داشتن خطر در چشم انداز است. در مقايسه شده اند وجود دارد 77,362 تشخيص موارد از COVID-19 و 2,618 مرگ و میر در چین و همچنین 2,074 موارد و مرگ و میر 23 در 28 کشور دیگر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در روز دوشنبه آن را متوقف کوتاه اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر.

مطمئن باش ما توصیه شده است با گام های فوق العاده ای گرفته شده به قرنطینه کانادایی که ممکن است در معرض این ویروس جدید در حالی که در خارج از کشور, که آیا آن کسانی که تخلیه در دولت پرواز از ووهان چین, کانون شیوع و یا مسافران کشتی کروز عودت از الماس شاهزاده پس از عفونت تشخیص داده شد در هیئت مدیره در حالی که لنگر انداخت در ژاپن است.

ما بیشتر توجه این وکیل با آرامش عزم شستن دست ما اغلب و عطسه به آستین ما به عنوان دستور. ما با احتیاط نظارت درام بازی در سرزمین های دور, در حالی که empathizing با globetrotting کانادایی در مناطق خطر.

اما خبری که یک فرد که بعدها مبتلا COVID-19 تصویب از طریق مونترال در روز ولنتاین در یک پا از چند توقف سفر از ایران به ونکوور است که نگران کننده است. با وجود مقامات غربالگری به طور بالقوه آلوده مسافران از چین یک مورد به نظر می رسد تضعیف از طریق درب پشت در مونترال ترودو فرودگاه پس به صحبت می کنند.

Back on Feb. 14 ایران نبود در رادار به عنوان یک پتانسیل چشمه از عفونت است. اما در حال حاضر جمهوری اسلامی گزارش 61 مورد و مرگ و میر 12 (اگر چه یک تبادل نظر نماینده مجلس ایران نشان می دهد تلفات به مراتب بالاتر در یک کشور فقیر رکورد برای شفافیت).

در همین حال کره جنوبی و ایتالیا نیز دست و پنجه نرم کردن با یک انفجار از موارد. ایتالیایی مقامات quarantining روستاهای شمالی کشور در حالی که افسانه ای ونیز کارناوال لغو شده است در میان ترس از جمعیت زیادی تسهیل انتقال است.

در کبک, Horacio اررودا استان مدیر بهداشت عمومی روز دوشنبه گفت که مقامات در حال ردیابی کردن مسافران سه ردیف جلوتر و سه ردیف پشت زن آلوده در هوا کانادا پرواز از استانبول. (بریتیش کلمبیا مقامات در حال انجام همین کار را در مورد مسافران در مونترال به ونکوور پا از سفر). هوایی کانادا شده است, هشدار خدمه.

اررودا است که نشان می دهد داوطلبانه قرنطینه برای کسانی که مسافر در مجاورت اشاره کرد که COVID-19 کمتر مسری تر از سرخک یا آبله مرغان در نتیجه تلاش برای تماس فقط کسانی که در محدود شعاع. این مراحل همان مقامات گرفت در ماه ژانویه پس از یک مسافر که متحرك از چین پیدا شد به اجرا در روز پس از ورود به خانه در تورنتو است. غیر از همسر خود نیز سقوط بیمار گسترش نگه داشته بود در چک.

اما 10 روز باید در حال حاضر سپری شده از coronavirus حامل ترانزیت از طریق مونترال و کسانی که در اطراف او به مدت طولانی پس از پراکنده بر روی پروازهای دیگر و یا به جامعه است. هنوز اررودا اصرار داشت که “خطر نیست بیشتر بالا.”

“در کبک ما خوش شانس بوده ام ما هنوز تشخیص داده مورد او گفت:” با وجود بسیاری از بیماران با علائم مشکوک در حال آزمایش است. در کانادا به عنوان یک کل وجود دارد فقط 10 نفر سه نفر در انتاریو و هفت در B. C. با جدید ترین عفونت مرتبط با ایران می توان یافت.

این نیست یک زمان به شک حرفه ای. اما حوادث اخیر نشان داده اند این است که به سرعت در حال تحول اضطراری است. همه چیز می تواند خوب یک دقیقه و نه بعدی. Officials از این که در پایین آموزش دیده برای مقابله با شناخته شده knowns به پایه تصمیم گیری های خود را بر روی داده ها و پایبند به علم است. و به خوبی از آنها باید.

کبک و کانادا مقامات بنابراین آماده شدن برای “هر احتمال است.” اما آنها نیز با احتیاط از زیاده. عضلانی تر اقدامات مانند بسته شدن مرزهای سازندگان: مدارس تحمیل حکومت و اجباری قرنطينه حمل جدی اقتصادی و اجتماعی و پیامدهای روانی ،

و اینکه آیا این امر حتی انجام این کار بسیار خوب است که یک سوال به پایان رسید. یکی هاروارد, اپیدمیولوژی صحبت به اقیانوس اطلسنشان می دهد coronavirus ممکن است در نهایت به containable مهم نیست که چگونه قوی و تلاش برای دستگیری آن گسترش یافته است.

در یک جهان به هم پیوسته که در آن بیشتر مردم در حال سفر مهاجرت و اختلاط عمومی هم باید آماده برای هر احتمالی از جمله عفونت بیشتر و بردن اقدامات کنترلی باید شرایط حکم.

اما تا آن زمان همه ما می توانید انجام دهید این است که آرامش خود را حفظ و عطسه در آرنج.

ahanes@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im