هیلی شیپور خاموشی کلید محافظه کار سوخت رسانی 2024 حدس و گمان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر پرسنل در واقع سیاست به عنوان بنیاد میراث دوست دارد به استدلال می کنند قریب الوقوع نیروی انسانی تغییر در این اتاق فکر می تواند پیامدهای مهم برای محافظه کار جنبش و آینده انتخابات ریاست جمهوری سیاست است.

به عنوان RealClearPolitics اولین گزارش, تیم چپمن مدیر اجرایی میراث فرهنگی اقدام به زودی پیوستن به این تیم از نیکی هیلی سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد و ممکن است مدعی برای ریاست جمهوری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن.

چپمن را به عنوان مدیر اجرایی غرفه برای امریکا هیلی محافظه کار سیاست ، جزئیات ناشناخته باقی می ماند به عنوان میراث فرهنگی, میراث فرهنگی و ایستاده برای امریکا بازگشت نیست درخواست برای نظر.

اما wonks داخل کرگدن کاپیتول هیل پیچیده شناخته شده بود از حرکت برای هفته ها. و بقیه از واشنگتن به مدت طولانی شناخته شده چاپمن.

از زمان تاسیس آن در سال 2010 میراث فرهنگی اقدام به عنوان لابی بازوی میراث هل دادن نمایندگان مجلس به آغوش بینایی خود را از سیاست محافظه کار. چپمن وجود دارد پس از آغاز آماده مردمی ارتش از سراسر کشور به لابی کنگره است.

میراث عمل اغلب به کارگردانی آتش آن به سوی قانونگذاران جمهوری خواه تلقی می شود به اندازه کافی محافظه کار و سازمان بود و هر دو ستایش و تکبر در داخل حزب برای نقش خود را در خاموش کردن دولت بیش از Obamacare.

Griping کنار سیاستمداران می دانست که خطر عبور از سازمان است. رای راه را اشتباه در قانون و میراث اکشن ساخته شده مطمئن شوید که یک نماینده مجلس را اداره خواهد بود هولناک با نامه ها و تماس های تلفنی از ترکیبات خواستار پاسخ.

با خود محافظه کار و رزومه و سازماندهی توانایی چپمن دیده می شود به عنوان یک کلید برای استخدام هیلی به خصوص اگر او به دنبال جمهوری خواه نامزدی در یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن جهان است.

“تیم را یکی از با استعداد ترین افراد در محافظه کار جنبش” مایک Needham گفت RealClearPolitics. رئیس ستاد فلوریدا ایالت مارکو روبیو و سابق میراث, مدیر عمل اضافه شده که هیلی بود “ساخته شده یک انتخاب بزرگ” و گفت که “این هیجان انگیز خواهد بود به تماشای کار آنها را با هم برای پیشبرد ملت ما ارزش است.”

هیلی او را ترک پست در پایان 2018 یکی از تنها تعداد کمی از فارغ التحصیلان مدیریت که راه می رفت دور از کاخ سفید با یک دست نخورده ارتباط با رئیس جمهور. آنقدر محبوب بود که هیلی در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن محافل او در نهایت مجبور به سرکوب شایعات که او ممکن است به جای معاون رئیس جمهور پنس در سال 2020 بلیط. حدس و گمان در مورد کاخ سفید جاه طلبی در حال حاضر فراوان. با آوردن چاپمن با استرلینگ خود را محافظه کار و رزومه سابق سفیر ممکن است نخواسته او جناح راست در پیش از انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

اما چپمن و شرکت نکرده اند گفت: هر چیزی در مورد 2024. تمرکز خود را در نقش جدید خود با توجه به یک بیانیه مطبوعاتی به دست آمده توسط RCP قبل از انتشار آن خواهد شد به “پیشبرد سیاست های عمومی که تقویت اقتصاد امریکا, فرهنگ و امنیت است.”

“این یک افتخار واقعی برای کار با برخی از درخشان ترین ذهن در بنیاد میراث و کمک به نوبه خود محافظه کار ایده به واقعیت در کاپیتول هیل” چپمن نوشت. “همکاری با میراث فرهنگی ما انجام مهم سیاست اهداف و ساخته شده مهم پیشرفت برای مردم آمریکا است. بنیاد میراث و میراث عمل یک ترکیب قدرتمند و من مطمئن هستم آنها ادامه خواهد داد برای شکل دادن به سیاست عمومی مسائل در آینده است.”

میراث رسیده به افزایش شهرت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, شرط بندی بزرگ در زمانی که نامزد دیگر جمهوری خواهان تبدیل شده و خود بینی در او را در طول سال 2016 اولیه. این نتیجه حاصل شد مهمی برای سازمان در نظر گرفته شود “محافظه کار mothership.” میراث کارکنان بسته بندی شده و در پیوست این اداره در پست کلیدی آوردن اتاق فکر سیاست نسخه با آنها.

محافظه کار خودی انتظار چپمن به انجام همین کار را برای هیلی و جدید فرفره است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک استخدام به صورت یک سفیر سابق و فرماندار هنوز هم به وزن او جاه طلبی های ریاست جمهوری.

“همانطور که من سوار در این نقش جدید در ایستاده برای امریکا, من به دنبال به جلو به کار کردن در کنار نیکی هیلی و کمک به او در ساخت یک پلت فرم برای ترویج سیاست ایده” چپمن نوشت. “این شور است که هر دوی ما به اشتراک بگذارید.

“ما هیجان زده به کار با شهروندان ما به حمایت از سیاست های است که کمک به همه برای رسیدن به رویای آمریکایی” او ادامه داد.

به عنوان سیاسی جهان چرخ دنده تا برای یکی دیگر از کبودی انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر بازیکنان کلیدی در حال نگه داشتن چشم خود را بر زندگی و فرصت های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. چپمن و هیلی به نظر می رسد در میان آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im