Groupe CH آشپز 16,000 وعده های غذایی برای مونترال مواد غذایی بانک

محتوای مقاله

وجود یخ در زنگ مرکز سهشنبه, اما عرصه شد یک کندوی عسل از فعالیت به عنوان مواد غذایی-کارگران خدمات مونتاژ و بسته بندی شده 16,000 وعده های غذایی به مقصد شهر بانک های مواد غذایی.

این بخشی از Groupe CH را از ادامه حمایت از Lیک Tablée des Chefs, یک سازمان با یک دستور که شامل ارائه مواد غذایی برای Moisson مونترآل.

“در زمان عادی La Tablée جمع آوری مواد غذایی از آمریکا و از رستوران ها و هتل ها و عبور از آن را به مواد غذایی بانک ها گفت:” پاتریک Bigras معاون رئیس جمهور از خدمات مواد غذایی و آشامیدنی برای زنگ مرکز. “با بسیاری از رستوران ها بسته شده و ما در حال پیوستن به بسیاری از همکاران ما برای پر کردن یک نیاز است.”

Bigras گفت: بل مرکز تخصص و ظرفیت برای کمک به لا Tablée رسیدن به هدف خود را از ارائه 1.6 میلیون وعده های غذایی در طول زمان COVID-19 بحران است. پس این مستند آغاز شد و شش هفته پیش, La Tablée ارائه شده تقریبا 600,000 وعده های غذایی به Moisson مونترآل.

“در (Canadiens) شب بازی وجود دارد 21,000 مردم در ساخت و ما احتمالا خوراک از 20 ، 000 از آنها” Bigras گفت. “ما ناهارخوری زیبا, مواد غذایی سریع امتیازات غذا برای loges. هفته گذشته ما به این منابع و تولید 8,000 وعده های غذایی. این هفته تصمیم گرفتیم به دو برابر آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de