گروه را تهدید می کند دعاوی میان Covid پست الکترونیکی-در فشار

X

داستان جریان

مقالات اخیر

باید آن را آسان برای رای دادن اما به تقلب. اگر چه هر دو مهم احزاب سیاسی می گویند که آنها به توافق برسند برای سال دموکرات ها تنها می خواهم به بحث در مورد بخش اول در حالی که جمهوری خواهان شده اند تثبیت شده در دوم.

اما در حال حاضر با بسیاری از کشور در مستند و نامشخص در هنگام فعالیت طبیعی آغاز خواهد شد آن دیگر هیچ سوال که آیا وجود خواهد داشت و گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر اما فقط چگونه آن را همه را در محل. با سکته مغزی از قلم دموکراتیک فرمانداران می تواند موضوع دستور اجرایی الزامی تمام پست-در رای گیری و آماده سازی در حال انجام در چندین ایالت به اصلاح قوانین نیاز به یک حداقل تعداد فرد در حوزه های رأی گیری در هر شهرستان.

جمهوری خواهان بر این باورند گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری این است که یک دستور العمل برای تقلب – با مطالعات متعدد نشان میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای رفتن از دست رفته در انتخابات اخیر. در اوایل ماه آوریل جمهور تهمت وزن در.

“من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است,” او گفت:. “در بسیاری از نادرستی رفتن همراه با پست الکترونیکی-در رای گیری الکترونیکی-در برگه های رای.”

منتقدان همچنین استدلال می کنند که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری بیشتر incentivizes “رای گیری برداشت” بحث عمل است که در آن مبارزات کارگران و اعضای اتحادیه و دیگر اشخاص ثالث جمع آوری ایمیل-در برگه های رای از طرف رای دهندگان و ارائه آنها به مقامات انتخاباتی.

با که در ذهن محافظه کار متمایل گروه در حال کار برای تمیز کردن, پیر ثبت نام رای دهندگان پرونده است که با پیروی از قوانین فدرال نیاز به طور منظم حذف از ساکنان که فوت کرده اند و یا منتقل شده به دولت های مختلف.

رای دهندگان در سه کلید ریاست جمهوری در میدان نبرد متحده در حال تهدید خود را در انتخابات با پرونده های حقوقی بیش از نفخ ثبت نام رول. آنها با تکیه بر تحقیقات جدید فدراسیون فوتبال در این انتخابات صادقانه پروژه که در بر داشت که هر سه متحده — کلرادو فلوریدا و میشیگان — متعدد در شهرستان که در آن ثبت نام رای دهندگان نرخ بیش از 90 ٪ از جمعیت بزرگسال و در برخی موارد بیش از 100 درصد است.

کسانی که نرخ پرچم قرمز به این دلیل که در سراسر کشور ثبت نام رای دهندگان رای دادن در انتخابات 2018 شد 66.9% با توجه به اداره آمار ایالات متحده.

“آن اختلاف است یک نشانه روشن این کشورها نیست حفظ دقیق رای دهندگان رول” گفت: Jason Snead گروه رئیس جمهور. “به ایمان و اعتماد به نفس در نتایج انتخابات ادامه خواهد داد به کاهش تا زمانی که و مگر اینکه این مشکلات در حال رسیدگی است.”

Snead یافت که پنج کلرادو, شهرستان بیش از 100% ثبت نام و 19 باید بیش از 90% است. در نوسان دائمی ایالت فلوریدا هفت شهرستانهای دارای بیش از 100% ثبت نام در حالی که 27 سقوط بالای 90%. در میشیگان یک شهرستان است که بالاتر از 100 ٪ در حالی که 18 بالای 90% است.

این اعداد و ارقام منعکس کننده یک الگوی نادرست ثبت نام رای دهندگان رول در سراسر کشور است. 2012 مرکز پیو در ایالات متحده گزارش یافت که حدود 24 میلیون — یکی از هر هشت رای دهندگان ثبت نام است که دیگر معتبر از جمله 1.8 میلیون نفر مرده هنوز در فهرست رای دهندگان و حدود 2.75 میلیون نفر که ثبت شد بیش از یک دولت است.

صادقانه انتخابات پروژه یا هپاتیت است یک سرمایه گذاری از 85 صندوق 501(c)(3) غیر انتفاعی است که پشتیبانی از بسیاری از سازمان ها و پروژه های در درست شبیه به چپ جدید سرمایه گذاری صندوق. قبل از رفتن صادق انتخابات پروژه Snead صرف 10 سال در میراث سنتی پایه و اساس که در آن او موفق به این گروه از تقلب در انتخابات, پایگاه داده مجموعه ای از موارد قانونی مستند انتخابات بی نظمی در ایالت ها و شهرداری ها در سراسر کشور.

طرفداران پست الکترونیکی-در رای گیری و دیگر تلاش ها برای رای گیری را آسان تر می گویند رای گیری تقلب نادر است که مخالفان در حال تلاش برای سرکوب مردم در انتخابات به ویژه در جوامع اقلیت با حمایت از رای دهندگان-ID قوانین و خوشی در فرد رای گیری. این یک استدلال Snead رد تند کردن موارد متعددی در سال های اخیر که در آن مستند ارعاب رای دهندگان و تقلب صورت گرفت که شامل ایمیل و یا رای گیری غایب. در یک سال 2016 صورت دموکراتیک فعلی در میسوری ایالتی خانه مسابقه ضرب و شتم او را رقیب اصلی در یک مسابقه که در آن روزنامه محلی کشف انتخابات دستکاری. در این مسابقه شد کاونتی, دوباره و وقت را از دست داده اولیه در یک زمین لغزش.

در سال 2014 یک کنتاکی شهردار محکوم شد به 90 ماه زندان به انواع اتهامات عنوان شده است که شامل خرید رای و ارعاب و سرقت و تقلب. شهردار و تعدادی از اعضای خانواده مجرم شناخته شدند از تهدید ساکنان که زندگی در مسکن عمومی و یا خواص شهردار متعلق به اخراج در صورتی که ثبت نام رای غیابی اعضای خانواده در حال حاضر پر است.

“قطعا وجود دارد موارد که در آن این چیزها اتفاق می افتد,” او گفت: RealClearPolitics. “هر رای-توسط-mail طرح در حال رفتن به در معرض تقلب.”

رای دهندگان لازم نیست که به خود اعتماد کلمه در آن ، آنها می توانند نقد و بررسی و نتیجه گیری از سال 2005 گزارش کمیسیون دو حزبی در فدرال اصلاح انتخابات ریاست سابق جیمی کارتر رئیس جمهور و وزیر امور خارجه سابق جیمز بیکر سوم. این کمیسیون در بر داشت که “رای غایب باقی می ماند بزرگترین منبع بالقوه تقلب انتخابات.”

آمریکا کمک های کمیسیون به تازگی دریافتند که در مجموع از 28.3 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای رفته اند گم شده و از سال 2012 با یک در پنج اضمحلال بدون ردیابی.

حامیان گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری نقطه به نقطه خود را مطالعه جدید که توسط دانشگاه استنفورد نشان می دهد که جهانی رای-با-ایمیل نیست به نفع هر دو طرف است.

مخالفان اما می گویند این مسئله است که مزایای اما آیا آن ایجاد فرصت های بیشتر برای تقلب.

به جای تمام پست-در رای گیری Snead گفت: متحده می تواند انتخاب کردن اجازه می دهد تا بیشتر بهانه ای رایگان, رای گیری غایب یک بار به صورت کلی انتخابات اگر مردم همچنان به coronavirus نگرانی به سقوط. این عمل از رای دهندگان خواست رای غیابی را تضمین می کند وجود دارد کمتر از آرای شناور در اطراف در سیستم و ارسال به خانه که در آن رای دهندگان ممکن است فوت کرده اند و یا نقل مکان کرد او توضیح داد.

در طول بحث ویسکانسین اولیه نزدیک به یک ماه پیش رای دهندگان braved صف های طولانی که چند نظرسنجی کارگران نشان داد که به دلیل خطر ابتلا به ویروس. اکثر سرفصل های ملی لعنتی تلاش های جولان تحت کنترل قوه مقننه و دولت محافظه کار دیوان عالی کشور برای جلوگیری از حرکت توسط فرماندار دموکرات برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری و تمدید مهلت رای گیری غایب.

جمهوری خواهان متهم شدند به شدت رد پست الکترونیکی-در رای گیری فشار چرا که آنها در تلاش برای جلوگیری از یک دموکرات از برنده شدن در یک دیرین ایران-برگزار می شود دادگاه عالی ایالت صندلی. در پایان این نامزد حزب دموکرات برنده صندلی به هر حال و تا کنون ویسکانسین مقامات بهداشت عمومی باید گفت که آنها نمی تواند ایجاد یک پیوند بین انتخابات و تعداد کمی از افرادی که در پایین آمده اند با COVID-19 از 413,000 رای دهندگان که نشان داد تا در انتخابات در 7 آوریل.

در آخرین ساعت قبل از نتایج در HEP سعی در تغییر روایت هزینه 250.000 دلار در تلویزیون آگهی خرید کف جمهوریخواهان برای تلاش های خود را.

“حقایق در مورد ویسکانسین انتخابات: ثبت رای گیری غایب پنج برابر بیشتر از سال 2016” راوی در نقطه intoned. “دموکرات ها فکر نمی کنم آنها می تواند به نفع خود به طوری که آنها سعی دعاوی تغییر قوانین حتی لغو انتخابات. آنها ایجاد هرج و مرج است. این اشتباه است.”

دموکرات ها در حال تنزیل مطالعات نشان با مشکلات جدی پست الکترونیکی-در انتخابات Snead استدلال می کند در تلاش برای بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به اجرای دائمی تمام ایمیل در سیستم رای گیری آنها به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند.

اگر این پست در طرفداران واقعا انگیزه نگرانی از گسترش coronavirus آنها نوشتن قوانین که غروب پست الکترونیکی-در رای گیری در پایان سال یا سال آینده, او گفت:.

“من واقعا بر این باورند که آنها این را به عنوان یک بار در یک نسل فرصتی برای تغییر شیوه انتخابات در حال انجام است و انجام آن در یکی از بزرگ مقننه فشار” در طول COVID-19 بحران, او گفت:. “در زمان بهتر رای دهندگان تمایل به بیشتر شک و تردید نسبت به اساسا تغییر روش انتخابات در حال اجرا است.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de