گروهی از Cirque du Soleil هنرمندان می گویند این شرکت مدیون آنها نزدیک به $1M

محتوای مقاله

گابریل Dubé-Dupuis کل زندگی شده است به شکل Cirque du Soleil. پدر او یک سیرک دلقک که انجام شده برای 18 سال در بلند مدت در حال اجرا سیرک در لاس وگاس نشان می دهد Mystère و Dubé-Dupuis کار کرده است برای معروف مونترال-بر اساس سیرک برای 25 سال است.

Dubé-Dupuis می داند و دوست دارد Cirque du Soleil و به همین دلیل او بسیار نا امید است که در جهان مشهور سرگرمی شرکت نمی پرداخت او ده ها هزار دلار به او می گوید که او مدیون است.

این Montrealer و یک گروه از بیش از 60 هنرمندان نوشت و گفت به آنها بدهکار هستند و نزدیک به 1 میلیون دلار توسط سیرک. آنها استدلال می کنند این سازمان حاضر به پرداخت آنها حتی اگر همه از این کار آنها را برای سیرک بود قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. مردم در این گروه عبارتند از: آکروبات, مدیران, مرحله, طراحان, طراحان روشنایی طراحان و تکنسین ها و مدیران مرحله.

با توجه به این رمان coronavirus بحران Cirque du Soleil تا به حال به لغو تمام 44 از خود نشان می دهد در سراسر جهان و دراز کردن در اطراف 4,700 کارکنان تقریبا همه کارکنان آن است. این شرکت در حال حاضر ارزیابی گزینه های خود را از جمله به دنبال حفاظت از ورشکستگی. سیرک بیش از ما 900 میلیون دلار در بدهی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net