فروشگاه های مواد غذایی دست و پنجه نرم نوآوری در خواب آنلاین بیش از حد

محتوای مقاله

فروشنده درخواست برای صبر و بردبار هر کسی که نه تهدید و بیمار و سالمند و یا در غیر این صورت قادر به رسیدن به یک فروشگاه برای جلوگیری از استفاده از خود را آنلاین ارائه خدمات به آنها با دست و پنجه نرم تقاضا در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از احتکار و سوپر مارکت ها در حال حاضر تجربه چنین قیام در سفارش آنلاین که تحویل در حال برنامه ریزی در روز و نه در ساعت است.

“تقاضا است که قریب به اتفاق” Taso Erimos شرکت مالک Supermarché PA در مونترال و لاوال گفت: در روز سه شنبه به عنوان استان آماده برای یک نیمه شب خاموش کردن همه غیر ضروری تجاری فعالیت حداقل تا مارس 13.

فروشگاه های مواد غذایی همراه با داروخانه ها, ایستگاه های گاز و مشروب و حشیش فروشگاه های گنجانده شده در میان آنچه دولت کبک تلقی شده است “خدمات ضروری” که باز باقی خواهد ماند.

“چه فاجعه” Erimos گفت.

“من فکر نمی کنم هر کسی ظرفیت برای پاسخگویی به میزان تقاضا است که ما داریم. ما نیز زندگی می کنند در یک زمان هنگامی که برخی از مردم از ترس به کار بیایند. بنابراین شما کوتاه کارکنان و آنلاین ما در حال حاضر در ظرفیت قبل از این. بنابراین در حال حاضر ما در حال تلاش برای دریافت یک شبه تغییرات آغاز شده و ما در حال تلاش برای به دست آوردن ایده های جدید برای نحوه خدمت بیشتر به مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>