فروشگاه خواروبار کارگران در مقابله با COVID-19 اضطراب جشن به عنوان “قهرمانان”

بسیاری از فروشنده باید علاوه بر افزایش اقدامات ایمنی در داخل محدود فروشگاه ساعت و تعداد افراد مجاز در فروشگاه. اما حتی تلاش نمی حساب برای مشتریان که نمی قوانین را دنبال کنید.

کارن Ekstrom که کار کرده است در فروشگاه برای 21 سال گفت: اکثر خریداران در Shawnessy محل حکومت مطیع اما دیگران وجود دارد که در حال قرار دادن او و ایمنی که از دیگران در معرض خطر است.

او بیشتر نگران ازدحام بیش از حد در مغازه ها و مردم برای پیوستن به, فیزیکی, فاصله دستورالعمل.

As a part of the COVID-19 safety efforts at Beltline Safeway there have been signs put on the floor to implement the social distancing measures on Thursday, April 2, 2020. Azin Ghaffari/Postmedia
به عنوان بخشی از COVID-19 ایمنی تلاش در Beltline Safeway وجود داشته اند نشانه هایی روی زمین قرار دهید به اجرا اجتماعی فاصله اقدامات پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia آذین غفاری/آذین غفاری/Postmedia

“هر خط باز است اما من هنوز راه رفتن مردم پشت سر من. بله پلکسی گلاس است که وجود دارد در مقابل من حفاظت از من است اما هیچ چیز وجود دارد پشت سر من حفاظت از من,” او گفت:, و اضافه کرد که کارکنان در محل شده اند شفاهی مورد آزار و اذیت برای درخواست از مردم برای حفظ فضا از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de