سبز مگا پروژه نیست بازی خوبی در Mayberry

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در حالی که coronavirus رکود است sapped تقاضا برای انرژی و قرار fracking شرکت در طناب – با صدها نفر از ورشکستگی اعلام کرد تا کنون – از انرژیهای تجدید پذیر است که به جای نفت و زغال سنگ در حال مواجهه با یک چالش رو به رشدی که خواهد آخرین طولانی پس از همه گیر: مقاومت جوامع روستایی به ماموت خورشیدی یا مزارع بادی است که می تواند قدرت شهرستانها.

از نیویورک به کالیفرنیا محلی مخالفان خنثی کردن باد و انرژی خورشیدی پروژه ها دیده می شود به عنوان ضروری برای گذار از سوخت های فسیلی است. بسیاری از مخالفان حمایت از انرژی های تجدید پذیر در تئوری و ابراز نگرانی در مورد تغییر آب و هوا. و بسیاری از مالکان با همکاری گروه های زیست محیطی برای جلوگیری و یا تاخیر در خطوط لوله گاز طبیعی طراحی شده به اجرا از طریق اموال خود را.

اما به اندازه کافی از آنها فقط نمی تواند معده در آستین ، “سبز” پروژه های خود را – مزارع بادی با 500-پا بلند توربین (حدود ارتفاع ساختمان دبیرخانه سازمان ملل متحد) و خورشیدی گسترش پوشش بسیاری از مایل مربع است که برای همیشه لطفا برای تغییر نگاه شاعرانه از جوامع روستایی و تهدید بکر کویر زیستگاه.

از ویرجینیا به کالیفرنیا یک واکنش سراسر سیاسی و اقتصادی طیف.

مخالفان شده است و دم برای سال و در حال حاضر تهدیدی برای کشورهای با برنامه های به سرعت در حال سرعت بخشیدن به buildout برای دیدار با بلند پروازانه انرژی های تجدید پذیر اهداف تا سال 2030. واکنش قدرتمند است به دلیل آن که از سراسر سیاسی و اقتصادی طیف از جمله متخصصان محیط زیست و کشاورزان و فعالان و پدر و مادر نگران.

“اپوزیسیون تبدیل به یک مانع جدی به نیویورک و ملاقات با آن انرژی پاک با اهداف” می گوید: مایکل جرارد یک استاد در دانشکده حقوق کلمبیا و متخصص در محیط زیست و انرژی مقررات.

یک مشکل کلیدی این است که در حالی که بسیاری از فرمانداران باید رفیع اهداف – برای مثال اندرو کومو تماس برای انرژیهای تجدید پذیر برای پاسخگویی به 70 درصد از نیویورک نیازهای انرژی تا سال 2030 – کار کردن nitty-ریگ دار با قدرت شرکت ها اغلب می افتد به روستایی شهرستان با کمی و یا بدون تجربه تنظیم پیچیده پروژه های صنعتی.

مقامات محلی باید به مجموعه ای از قوانین ایمنی جدید برای پیشرفت با رد پا. نمونه مزرعه باد با 50 توربین ممکن است اشغال 15,000 هکتار یا 23 مایل مربع است که در بسیاری از موارد اندازه از بزرگترین کارخانه های تولیدی. پیشنهاد buildout از مزارع خورشیدی در ویرجینیا می تواند نیاز به 490 کیلومتر مربع از زمین (در مورد اندازه لس آنجلس). بسیاری از استان ها و شهرهای مواجه با مخالفت عمومی پاسخ داده اند با اقدامات سخت تحمیل moratoriums یا محدودیت بنابراین دشوار است که آنها را بترساند توسعه دهندگان به دور است.

Out-of-town توسعه دهندگان را به نفع خود اعتماد جوامع روستایی یک چالش بزرگ این است که برخی موفق به دیدار با. یوتا-بر اساس sPower ساخته شده است که 158 ابزار در مقیاس باد و انرژی خورشیدی پروژه در 13 متحده برای اولین بار به بررسی یک شهر تمایلات به سمت انرژی های تجدید پذیر در روزنامه های محلی و در قوانین منطقه بندی. اگر نیست که بالا بردن پرچم قرمز شرکت بی سر و صدا می رسد به یک تعداد انگشت شماری از مالکان برای دیدن اگر آنها را اجاره زمین های خود را برای پرداخت هزینه برای میزبانی یک توربین و تبدیل به طرفداران برای این پروژه است.

سخت ترین بخشی است که جلب حمایت از کسانی که نمی توانید اجاره پرداخت هزاران دلار از یک سال قبل از پیوستن به مخالفان و از خط خارج شدن این پروژه است. مانند سوخت های فسیلی purveyors انرژی تجدید پذیر توسعه دهندگان زمین افزایش درآمدهای مالیاتی برای مدارس و خدمات بهداشتی و درمانی.

“آنچه که برخی از توسعه دهندگان به خوبی انجام داده اند و برخی از آنها انجام شده بسیار ضعیف است و در مقابل آن مخالفت و کنترل پیام ها در جامعه می گوید:” جفری Nemeth مدیر باد در sPower که مطرح شد در روستایی در ایالت ایلینوی است. “من در خارج وجود دارد در جدول اتاق ناهار خوری و یا در تراکتور صحبت با مالکان. من موفق ترین پروژه ها بوده است زمانی که من ساخته شده است روابط با آنها. من فقط برخی از شهرستان های آینده در اینجا به تغییر راه خود را از زندگی است.”

حتی پس از توسعه دهندگان اختصاص سال به جلسات عمومی و توسعه برخی از مردمی نمی تواند تحت تأثیر. آنها اغلب شکایت دارند که توربین در حال eyesore و بیش از حد سر و صدا. در یک نمونه فاصله حدود 1000 متر از خانه آنها را مورد حد سر و صدا به عنوان یک ماشین ظرفشویی است که اجرا می شود بیشتر از روز است.

و برخی از مخالفان در حال افزایش شور ادعا می کند در مورد سر و صدا به توقف پروژه ها.

“این کار باعث مسائل مربوط به سلامت می گوید:” دایان Fitch یک Madison County, Iowa, سرپرست که فشار به بان کی مون توربین و تشبیه آنها به سیگار. “این است که به همان خواهد بود. آنها این اختلاف تا زمانی که ما شروع به مرگ است.”

مقاومت مواجه می شوند توسط انرژیهای تجدید پذیر در سه متحده – نیویورک و کالیفرنیا و میشیگان نشان می دهد که عمق و وسعت موانع تیرگی رویاهای بدون کربن در آینده.

نیویورک: گردشگران نمی توربین

پنج سال مبارزه با بیش از فانوس مزرعه باد در میان طولانی ترین اختلافات در شمال ایالت نیویورک که در آن شکستگی هیدرولیکی یا fracking ممنوع شده است پس از سال 2015 است.

نیویورک: فانوس وزش پروژه در نزدیکی دریاچه انتاریو می تواند تبدیل به حداقل 11, مزرعه باد شکست در دولت است.

NordNordWest/ویکیمدیا

بیشتر ساکنان روستایی کوچک در شهرهای سامرست و یاتس برای اولین بار شنیده ام در مورد Apex انرژی پاک کردن برنامه های نصب حدود 47 توربین – هر یک 591-قد بلند – پس از شرکت بی سر و صدا شروع به برش معاملات با مالکان. آنها ایستاده بود برای به دست آوردن مجموع بیش از 1 میلیون دلار در سال با توجه به ایپکس وب سایت ارائه یک افزایش تلاش کشاورزان در منطقه است.

در اولین جلسه بین راس و ساکنان در یک ایستگاه اتش نشانی حدود پنج سال پیش جیم Simon شد خشم به دلیل شرکت در حال حاضر توسعه یک جدول زمانی و محل تقریبی برای مزرعه باد.

“به من گفت: این شرکت نماینده, ‘شما در مرحله چهار و این اولین بار است که شما را از انجام هر کاری با شهر ما. آیا شما احساس می کنید که نامناسب؟”‘ می گوید سیمون کاردانی دین در Genesee جامعه ، “آن رفت از سراشیبی وجود دارد.”

Apex نیست پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.

پم آتواتر بازنشسته مهندس و بازرگان, کمک در راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی, صرفه جویی, Ontario Shores به تجمع مخالفان. وب سایت خود را در جزئیات تاثیر منفی بالقوه از توربین در پرندگان مهاجر و گردشگری و حتی نام مالکان که امضا محرمانه اجاره. “هنگامی که شما را در 47 توربین آن industrializes جامعه می گوید:” آتواتر. “اما مردم به اینجا می آیند برای گردشگری و بسیاری از مردم کلبه که اجاره ای در کنار دریاچه.”

555-پای بنای یادبود واشنگتن است piker بعدی به برخی از توربین های بادی.

سیمون یک جمهوری خواه و دیگر مخالفان outmaneuvered Apex های در حال اجرا برای دفتر و به طور کامل مصرف بیش از دو شهر تخته که تصویب دشوار ى محدودیت. دو سال پیش سامرست گذشت 200-پا-محدودیتی در ارتفاع توربین است که به مقدار ممنوعیت. انرژی پاک طرفداران تاکید کرد که منافع حاصل از برآورد 1.5 میلیون دلار سالانه درآمد مالیاتی برای مدارس و خدمات بودند بیشتر است.

“ما به نقطه ای که در آن دو بچه در جلسه گفت: شما می خواهید به قدم بیرون؟'” می گوید سیمون سرپرست یاتس. “لحظاتی وجود دارد که آن را بسیار پر تنش است.”

Apex قرار داده فانوس باد در مکث و اگر آن واریز شده این پروژه را حداقل 11, مزرعه باد شکست در نیویورک است. که نمی تواند به خوبی جواب به دولت با هدف جهش از 30% تا 70% انرژی های تجدید پذیر در 10 سال.

در پاسخ دولت در حال کار برای به حاشیه مقامات محلی است. در مارس قوه مقننه به تصویب یک قانون است که باعث ایجاد یک بسیار سریعتر روند تصویب باد و انرژی خورشیدی پروژه و باعث می شود آن را آسان تر برای دولت جدید به ابطال محلی منطقه بندی و تصمیم گیری.

“این مهم است برای گوش دادن به [محلی] نگرانی و تلاش برای کاهش آنها می گوید:” آن رینولدز, مدیر اجرایی اتحاد برای انرژی پاک در نیویورک یک آلبانی مبتنی بر حمایت کنسرسیوم از شرکت ها و سازمان محیط زیست. “اما اکثریت بزرگی از نیویورک حمایت از انرژی پاک با اهداف و درک ما را به یک محل برای آن قرار داده است.”

قانون پرسیده است: تنش شمال ایالت. Apex می تواند استفاده از آن را به تلاش برای سرنگونی ى محدودیت در سامرست و یاتس که در حال مسدود کردن فانوس باد – امکان که سیمون معتقد حمله به دولت های محلی توسط کومو.

“سیستم تقلب تعارف از فرماندار کومو” سرپرست می گوید.

کالیفرنیا: انرژی خورشیدی طوفان صحرا

این جمعیت فروزان داغ صحرای کالیفرنیا به نظر می رسد برای ارائه یک راه در اطراف از جمله مشکلات است. خورشیدی توسعه دهندگان با سوخت فدرال مشوق ها تحت فشار قرار دادند به صحرای کالیفرنیا بیش از دهه گذشته با هدف ساخت مگا پروژه های گسترده فدرال خواص نظارت توسط اداره مدیریت زمین. BLM حال به عنوان بسیاری از 80 برنامه های کاربردی برای پردازش در یک بار در مورد 2010.

“آن را مانند طلا راش می گوید:” ارمیا Karuzas, انرژی تجدید پذیر, مدیر برنامه, برای, BLM در کالیفرنیا است.

سن Bernadino شهرستان در خارج از لس آنجلس (سایه روشن) است که بزرگترین شهرستان در به هم پیوسته ایالات متحده-و تا حد زیادی محدودیت انرژی های تجدید پذیر و توسعه دهندگان.

نقشه های گوگل

بزرگ گروه های زیست محیطی را تشویق می کردند buildout در صحرای کالیفرنیا – یکی از بهترین مکان های خورشیدی در جهان است. اما کوین Emmerich بازنشسته پارک ملی رنجر که در زندگی است موهاوی از اوایل 1990s نزدیک شاهد یک مشکل است که به مدت طولانی خنثی سوخت های فسیلی پروژه: تهدید به حیات وحش است.

به طور خاص او را دیدم که چگونه پروژه خرد کردن ده ها هزار هکتار از زیستگاه بکر برای تهدید کویر لاک پشت و گونه های دیگر فقط برای ارسال برق به منطقه لس آنجلس. خود را گروه غیر انتفاعی حوضه و محدوده سازمان دیده بان رهبری مخالفان شروع حدود یک دهه پیش ارائه تحقیقات به فشار فدرال و مقامات محلی برای نپذیرفتن پروژه های در صحرا.

Emmerich تخمین می زند که از 70000 هکتار از زیستگاه لاک پشت در کالیفرنیا نابود شده اند اضافه کردن به های اخیر فشار خود را برای مثال به عنوان یک گونه در معرض خطر. “وجود دارد این است که پتانسیل عظیمی برای ساخت خورشیدی در پشت بام ها و تخریب اراضی کشاورزی می گوید:” امریش آن در راین. “چرا از بین بردن بکر کویر زمانی که شما بسیاری از گزینه های دیگر?”

Emmerich و دیگر مخالفان کمک کرد تاخیر و شکست در مورد یک پروژه ده. تمام گفته این اداره را رد کرد و درباره 93 خورشیدی تحولات بین سال های 2008 تا سال 2016 در بیابان زیست محیطی و نظامی نگرانی. آن را تایید 24 خورشیدی و بادی در مزارع بیش از دهه گذشته اما تنها پنج تاسیسات انرژی خورشیدی به پایان رسید و عامل BLM زمین با سه بیشتر در راه است.

برای سرعت بخشیدن به اجرای پل و مقامات دولتی در سال 2016 در محل قرار داده صحرا تجدید پذیر طرح حفاظت از انرژی. آن را شناسایی 600-مربع-مایل از زمین فدرال که در آن پروژه خواهد بود سریع ردیابی صدها اضافی مایل مربع باز به توسعه را کنار بگذارند و در مورد 10,000-مربع-مایل برای حفاظت از محیط زیست.

اما قوانین برای حفاظت از پوشش گیاهی و زیستگاه کردم در راه سریع-پیگیری و کمک به شیرجه رفتن در برنامه های کاربردی به تنها دو در سال 2017 قبل از یک چشم انداز مثبت. Karuzas می گوید که این اداره در حال حاضر رفع این طرح را به انعطاف پذیری بیشتر برای توسعه دهندگان.

“وعده این بود که اجازه خواهد یک کمی آسان تر می گوید:” شانون ادی مدیر اجرایی گروه تجارت در مقیاس بزرگ خورشیدی انجمن. “این بسیار مشکل تر است و در بسیاری از موارد مانع توسعه در دسترس نباشد.”

بزرگ گروه های زیست محیطی را تشویق می کردند buildout در کالیفرنیا بیابان تا زمانی که آنها متوجه شدم زیستگاه های بکر برای تهدید کویر لاک پشت و گونه های دیگر بودند که خرد شده و فقط برای ارسال برق به منطقه لس آنجلس.

Wilson44691/ویکیمدیا

توسعه دهندگان که به دنبال پناه در زمین های خصوصی و نزدیک به شهرهای کوچک در سن Bernadino شهرستان مواجه شده اند قوی پوش بک از ساکنان در مورد گرد و غبار و استفاده از کمیاب آب توسط انرژی خورشیدی مزارع. صحرا پوسته متصل است که خاک را جذب و دی اکسید کربن مانند یک اسفنج — آشفته است که از یک مزرعه خورشیدی نصب شده است. قوی کویر بادها انتخاب کنید تا شل شن و ماسه و خاک با اضافه کردن ذرات به مکرر گرد و غبار که سفر برای مایل و حتی جلوگیری از ترافیک می گوید: نیل Nadler تجاری املاک و مستغلات توسعه و حفاظت از منابع طبیعی.

“یک زن و شوهر از زمان رانندگی از لوکرن ولی به جاشوا درخت من تا به حال به جلو و بیش چون ماشین من بود رفتن به محو از طوفان های گرد و غبار می گوید:” Nadler.

در سال گذشته سن Bernadino بزرگترین شهرستان در به هم پیوسته ایالات متحده فرستاده تکان خوردن از طریق این صنعت با فشار زیادی از تحولات به پنج مناطق دور افتاده و حدود یک میلیون هکتار از بازی برای محافظت از جوامع است. لس آنجلس نیز خفه کردن پروژه های ترک کرن و ریورساید شهرستان به عنوان دوستانه مقصد برای توسعه دهندگان.

کرن مدیر برنامه ریزی Lorelei Oviatt است تبدیل به شهرستان را بالا باد و انرژی خورشیدی تولید در دولت است. در اوایل او مجموعه قوانین روشن در جایی که پروژه ها را می توان اشتراکی بر روی زمین است که قابل استفاده برای کشاورزی و یا صنعت و ایجاد کارآمد تر بررسی های زیست محیطی است که توسعه دهندگان به درک.

اما Oviatt می گوید آن را “فانتزی” فکر می کنم که کالیفرنیا می تواند دو برابر آن خورشیدی خروجی برای پاسخگویی به آن هدف از 60% انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030 اگر چیزهای دیگر را تغییر ندهید. برای یکی از شهرستانهای نیاز به تولید بیشتر درآمد مالیاتی از جدید پروژه های انرژی خورشیدی است که در حال حاضر خارج از reassessments بر ارزش زمین.

“آسان زمین از بین رفته است,” او می گوید. “تحمل دولت های محلی و جوامع محلی برای میزبانی از بین رفته است. آنها در حال بسته شدن ایستگاه آتش نشانی و کتابخانه ها. اگر شما جدی در مورد 60% شما باید برای نگاه در اثر خورشیدی در دولت های محلی درآمد.”

میشیگان: یک فعال سیاسی در مزرعه کشور

در این نبرد بیش از یک غول مزرعه باد که پاره کردن یک جامعه کشاورزی در میشیگان آمد و با پیچ و تاب غیر معمول. در جلسات عمومی در شهرستان لپیر یک مادر بارها و بارها ساخته شده و عاطفی تجدید نظر به مقامات به مخالفت با این پروژه از آنجا که او گفت: سایه از چرخش تیغه ها می تواند باعث خاص-نیاز کودک به تشنج.

میشیگان: یک مادر نگرانی برای او ویژه نیازهای کودک گالوانیزه اپوزیسیون برای یک مزرعه بادی در مناطق روستایی شهرستان لپیر.

ویکیپدیا

DTE Energy که شده بود در پاسخ به نگرانی های معمول در جلسات عمومی برای سال در حال حاضر به حال یکی دیگر از آتش قرار داده است. این ابزار در آورده متخصص مغز و اعصاب جفری و صدا یک کارشناس در اثرات بهداشتی بالقوه از نیروی باد که در تلاش برای اطمینان مامان و مردمی دیگر در یک جلسه عمومی در سال گذشته که هیچ ارتباط بین توربین و سردرد و سرگیجه و یا تشنج.

آن کار نمی کند. یک ماه بعد او گالوانیزه مخالفت با 50 توربین بادی مزرعه در یک بسته بندی جمع آوری در یک کلیسا شامل ارائه توسط برجسته ضد باد قدرت فعال Kevon Martis.

Martis زهر از انرژی های تجدید پذیر توسعه دهندگان در میشیگان. فعال سفر در سراسر کشور و می گوید که او ساخته شده است که حدود 40 سخنرانی در جلسات عمومی بیش از دهه گذشته است. او را رد باد قدرت “هزینه های بالا و کم ارزش” گزاره که سود تنها چند مالکان با اجاره.

“گاز است که قطعا ارزان تر از ریالی انرژی باد می گوید:” Martis که “اگنوستیک” در موضوع انسان ناشی از تغییر آب و هوا. “من در دراز مدت راه حل این است که قدرت هسته ای است.”

اگر مقامات نیاز به تحت فشار قرار Martis می گوید مخالفان به استفاده از ترس. “شهرستان خود را در کمیسیون نخواهد بود نقل مکان کرد و با حقایق. آنها خواهد شد نقل مکان کرد و با ترس سیاسی” او نوشت: در Facebook در ماه دسامبر. “راه خود را به موفقیت باید شامل نشان دادن آنها که خود را گروه است که بخش قابل توجهی از رای دهندگان و که شما در حال اخراج کردن و مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از این پروژه است.”

مخالفان شده اند اهمیت حیاتی پیروزی در طول راه. اد پرچ, مدیر اجرایی میشیگان محافظه کار انجمن انرژی تخمین می زند که برای هر مزرعه باد که تصویب می شود در دولت یکی دیگر رها محلی مخالفان یک عامل مهم.

Kevon Martis باد-قدرت حریف: “خود را county کمیسیون نخواهد بود نقل مکان کرد و با حقایق. آنها خواهد شد نقل مکان کرد و با ترس سیاسی.”

انرژی & محیط زیست حقوقی موسسه

که آنچه اتفاق افتاده در شهرستان لپیر. در حالی که DTE حال امضا توافق نامه با بیش از 600 مالکان کنترل 23,000 هکتار در طی سه سال مبارزات انتخاباتی را به نفع حمایت از آن را نمی تواند متوقف مقامات محلی از اصل قتل این پروژه از طریق پهنه بندی تغییرات است که تا حد زیادی کاهش می یابد زمین در دسترس است. میشیگان بزرگترین ابزار کشیده پلاگین در است.

“متاسفانه بخشی از اپوزیسیون است و نه بر اساس علم و حقایق را می گوید:” مت واگنر مدیر توسعه انرژی های تجدید شونده در DTE که رها سه وزش پروژه ها. “این واقعا ساخته شده ساختمان باد در میشیگان یک چالش است.”

توسعه دهنده غنی Vander Veen تا به حال موفقیت در میشیگان با استفاده از یک رویکرد اقتصادی نیست که تقسیم شهرها به کسانی که اجاره پرداخت و کسانی که نمی. برای چندین مزارع بادی او ارائه شده همه مالکان با حداقل یک هکتار از این پروژه درآمد که آیا یا نه آنها میزبان یک توربین.

“ما رو ى تایید مختلف شهرستان این پروژه رفت تا در زمان و بودجه, و ما تا به حال هرگز هر گونه شکایت می گوید:” Vander Veen این میشیگان مشاور در توسعه Savion. “ما متعادل مسئولیت بین توسعه و جوامع برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود مانند نگه داشتن مزارع خانوادگی برای نسل های آینده است.”

DTE و مصرف کنندگان انرژی دولت بزرگ دیگر ابزار تعیین کرده اند هدف از 25% انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030. برای دریافت وجود دارد DTE است تغییر به مزارع خورشیدی که در حال پایین پرتاب شده و کمتر قابل مشاهده است از توربین و آنها را سر و صدا. سقوط قیمت انرژی خورشیدی و امکان کمتری در جامعه در تضاد است که در پشت گذار.

“وجود دارد یک تغییر بزرگ به خورشیدی” DTE را واگنر می گوید. “در حالی که خورشیدی است که بدون چالش های آن, برخی از آنها خیلی بیشتر قابل کنترل است.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrasweet bonanzaaviator oynaelf bar bc5000geciktirici hapVan EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü