برنامه های دولت برای پرداخت هزینه بیمارستان برای COVID-19 مراقبت برای ایجاد

این طرح نمی رود برای پوشش بیمه برای شرایط نامربوط به COVID-19.

بودجه خواهد آمد از 100 میلیارد دلار ارائه شده برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی در قانون, در پاسخ به, اقتصادی و اثرات بهداشتی از COVID-19 بیماری همه گیر. یک سخنگوی دفتر مدیریت و بودجه را بلافاصله پاسخ به یک سوال در مورد چقدر از 100 میلیارد دلار را به سمت جبران مراقبت برای بیماران ایجاد.

انجمن بیمارستان های آمریکا اوایل این هفته خواست دولت برای پرداخت 100 میلیارد دلار به سرعت به ارائه دهندگان بر اساس دسته بندی مانند هزینه های مربوط به افزایش ظرفیت برای این ویروس اطمینان کافی نیروی کار درآمد از دست رفته به دلیل لغو روش انتخابی و سایر هزینه های مراقبت سلامت.

چندین طرح بیمه سلامت نیز گفت: آنها چشم پوشی کردن از جیب برای هزینه های درمان اعضای آن برای دریافت COVID-19 از طریق پایان ماه مه.

تهمت نیز گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر توصیه می کند که مردم به طور داوطلبانه پوشیدن پارچه یا پارچه ماسک خود را برای پوشش دهان و بینی در حالی که در. او تاکید کرد که مردم باید ترک فولاد ماسک یا N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>