دولت تلقی شده است شغل خود را به ‘غیر ضروری’

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بر خلاف ده ها میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست امریکا و فرهنگی نخبگان در سیاست دولت و رسانه ها انجام می دهند فقط خوب در طول coronavirus shutdown.

برخی از سیاستمداران پرداخت می شود به خوبی به اندازه کافی برای ذخیره کردن خوراک شناس شکلات بستنی خود را گران آشپزخانه فریزر مانند مجلس نانسی پلوسی به درستی لقب توسط جمهوری خواهان به عنوان بسیار خود ما نانسی آنتوانت.

“من از آن لذت ببرید” پلوسی گفت: از شکلات ذخیره کردن بر روی “The Late Late Show” در اکثر تن-ناشنوا رسانه ها مصاحبه سال را با او کشور را از کار و مردم کم در مواد غذایی است. “من آن را دوست دارم بهتر از هر چیز دیگری است. … من نمی دانم آنچه من انجام داده اند اگر بستنی اختراع شد.”

به عنوان خواهان فریاد “اجازه دهید آنها را به خوردن بستنی” دموکرات ها فریاد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره آن را با خود از روی عیاشی و بیفکری وحشیانه توییتر شست فضیلت-سیگنالینگ و محوری خود را Trumpian پایه در مورد توقف مهاجرت.

اما پس از فشار از محصولات کشاورزی لابی و با تکنولوژی بالا اربابان مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب کشیده و تصمیم به اجازه می دهد کارگران موقت به نگه داشتن کار در مزارع و در دره سیلیکون که در آن آنها در حال حاضر آواره بالاتر پرداخت می شود آمریکایی ها.

پس هر کسی که شمارش آرا و یا پول خود را می گویند. اما آنچه در مورد کسانی که نمی?

مانند آن دسته از آمریکایی ها که به تازگی شغل خود را از دست. و صاحبان کسب و کار از دست دادن همه چیز را به آنها را ذخیره کرده اید یک عمر برای. دولت آنها را تعطیل و آنها را دریافت نمی از حد از گفتن آنها انجام دهید ؟

اگر آنها جرات اعتراض در صورتی که تقاضا برای کار و اجرا در زندگي خود آنها را محکوم کرد توسط رابط از سمت چپ به عنوان یک دسته از حریص احمق که فقط می خواهید مردم را به مرگ.

و کسی که می خواهد مردم را به مرگ ؟

در این, امریکا نخبگان هستند که بسیار ثروتمند و غنی از بوکاچیو را “Decameron,” امن در پشت دیوارهای منزوی ویلا در خارج از فلورانس پر از شراب و پر از خودمان پر حرف و در مورد عشق و اخلاق در طاعون.

ما ارتباط از راه دور به کار بر روی لپ تاپ ما که در آن ما بحث ماهیت این coronavirus مرگ مدل و که coronavirus مرگ مدل. از ایمنی از صفحه نمایش ما امن در دفاتر خانه ما شاید فقط چند پا از برخی از فریزر حاوی لذیذ بستنی ما موم و در زمانی که آن را ممکن است قابل قبول برای آمریکایی ها به سرمایه گذاری در جلو و یک ریسک است.

خطر است ؟ چه این کلمه ؟ ما فرهنگ آمریکایی کار کرده است برای از بین بردن خطر برای چند دهه. در حال حاضر تمام کودکان و نوجوانان دریافت یک جایزه. دانشگاه ها نیست در مورد به چالش کشیدن جوان آنها در مورد “فضای امن” از دشوار ایده های. و پدر و مادر هلیکوپتر شناور مانند کسانی که به هواپیماهای بدون سرنشین است که شما را حرارت خود را — و تعیین میزان عفونت — از آسمان است.

نگاهی به سیاست های قبیله ای خارج از آن و فکر می کنم در مورد بیکاران مرد در شربت خانه مواد غذایی در حال انتظار برای یک جعبه خیریه غذا برای تغذیه خود و بچه ها. او تمام عمر خود را در عین حال در حال حاضر خود را میبیند بیکار نه از طریق هیچ گسل از خود را دارد اما از آنجا که دولت تلقی شده است کار خود را به “غیر ضروری.”

او می شنود سیاستمداران دادن روزانه خود را coronavirus جلسات به رسانه ها ابراز همدردی و نگرانی گفتن او را که اگر او را فقط خاموش و همراه با خاموش شدن قوانین وجود دارد می تواند نور را در انتهای تونل. در برخی از ایالتها او نمی تواند خرید گوجه فرنگی از گیاهان برای باغ. در دیگران او نمی تواند رانندگی به پارکینگ کلیسا و نشستن در داخل ماشین خود را و می گویند نماز.

او می داند که دولت مجوز علف های هرز نمایندگی مشغول به کار هستند. مشروب فروشگاه ها باز هستند.

اگر او همواره به شهرهای بزرگ به خشن, محله های تحت سلطه باندهای خیابانی او می داند او را خواهید دید فروشندگان ضبط هروئین. در برخی از محله های آن است که هرگز پایان دادن به حزب مردم حلق آویز کردن در خیابان, آلوده شدن, رفتن به خانه را آلوده خود را اعضای خانواده سالمندان.

و هیچ صاحب نظران و یا بزرگ-شهرستان سیاستمداران جرات محکوم کردن آنها به عنوان قاتلان که فقط می خواهند مردم را به مرگ. شهرداران فقط ارسال در پلیس بسیاری از بدون ماسک برای مقابله با آن و امیدواریم که رسانه ها آن را نادیده می گیرد برای یکی دیگر از روز.

او نمی خواهید مردم را به مرگ. او نمی خواهید برای مردن یا نه. او نمی خواست خانواده اش به مرگ است. او فقط می خواهد به کار و پرداخت صورتحساب خود را. و او می داند که او خود منتظر جعبه خیریه مواد غذایی وجود دارد که یک بخش رو به رشد در این زمان از coronavirus shutdown.

دولت.

بوروکرات ها منتظر نیست در خط خیریه مواد غذایی است. هیچ کس در سیاست گذاشته شده است ، و کسب و کار است که تکیه بر قراردادهای دولتی و چربی ها مانند جاده سازندگان. چون coronavirus یا هیچ coronavirus پادشاهان آسفالت و بتن و همیشه در خط اول.

و چه کوچک-صاحب کسب و کار که نمی ساخت جاده ها ؟ او در معرض خطر همه چیز را برای باز کردن کسب و کار خود را. او رفت و به بدهی. اما وجود دارد هیچ مشتریان در حال حاضر صاحبخانه می خواهد اجاره و taxman است که همیشه در انتظار است.

او نمی بیند خودش را به عنوان کسی که فقط می خواهد مردم را به مرگ.

او می خواهد به کار می کنند. او می خواهد به زندگی می کنند.

(c) 2020 تریبون content AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im