رژیم صهیونیستی. Noem اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در Covid کمک های اولیه و آتش بازی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تماس آمد از کاخ سفید و در انتهای دیگر خط میخواستم بدونم که در مورد چهارم جولای. “او دیدگاهها برای آتش بازی اول” کریستی Noem گفت: از صحبت های اخیر با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

و این خوب است با حزب جمهوری خواه فرماندار داکوتای جنوبی است که می خواهد دولت خود را به باز کردن از همه گیر کاهش سرعت به عنوان سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. “ما در حال رفتن به آتش بازی, بدون توجه به آنچه” او گفت RealClearPolitics. و در این سال به عنوان برگ برنده به مدت طولانی می خواستم آنها را دوباره روشن شود از بالای کوه راشمور از سرگیری سالانه نمایش بود که متوقف شد در سال 2009 به دلیل خطر آتش سوزی.

رئیس جمهور با اشاره قبلا در سال است که او ممکن است حتی حضور در اما بود که قبل از جهانی بهداشت همه گیر منفجر شد. Coronavirus فرا گرفته و از طریق کشور آلوده کردن بیش از یک میلیون و کشتار بیش از 60 ، 000. همچنین در سمت چپ یک دهانه عظیم در بودجه دولت است. اگر چه تعداد دقیق نخواهد موجود در داکوتای جنوبی تا اواخر این ماه Noem به طور کامل انتظار کاهش چشمگیر. او دولت هیچ مالیات بر درآمد یا مالیات بر شرکت ها و متکی تقریبا به طور کامل در مالیات بر فروش یک جریان درآمد قابل ملاحظه ای dammed توسط یک جمعیت داوطلبانه خود انزوا.

از این رو تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن.

کنگره تصویب شده و رئیس جمهور امضا 2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ لایحه در ماه مارس ارسال $1.25 میلیارد دلار به طور خاص به داکوتای جنوبی. اما کسانی که دلار گره خورده به این بیماری همه گیر. “احتمالا بزرگترین چالش ما,” Noem توضیح داد: “این است که در حال حاضر کسانی که دلار باید به COVID-19 پاسخ آن را ندارد که ما هر حسابداری برای آنچه اتفاق افتاده است به اقتصاد ما.”

قبل از تماس تلفنی با رئیس جمهور, فرماندار شکایت کرده است که کسانی که شرایط “کراوات دست ما است.” او گفت: همان به رئیس جمهور و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در روز پنج شنبه. آنها نشان داد که کمک بیشتری ممکن است در راه است. “من به آنها گفتم که من درخواست پول بیشتر” Noem گفت. “من فقط می خواهم انعطاف پذیری.”

به گفته فرماندار تهمت و Mnuchin نشان داد به او “است که وجود دارد بالقوه برای اضافه کردن برخی از زبان به یک فاز چهار لایحه که ساخت انعطاف پذیری به مراقبت عمل می کنند.” برنامه ریزی پول او تاکید کرد نمی توان به “وثیقه از حقوق بازنشستگی” و یا پوشش برای “مدیریت بد در سال های گذشته است.”

داکوتای جنوبی شد و در حال حاضر سفت کردن کمربند خود قبل از همه گیر رسید. دولت در قانون اساسی نیاز دارد که فرماندار و نماینده مجلس تعادل بودجه خود را هر سال که منجر به یک رتبه اعتباری AAA. Coronavirus در حال حاضر تهدید مالی سلامت از دولت و Noem هشدار می دهد که درمان از کنگره می تواند بدتر.

“منظور من به دسترسی و استفاده از آن پول من می خواهم که به طور بالقوه ایجاد برنامه های بیشتر و بیشتر بوروکراسی به استفاده از آن در راه های مختلف” Noem توضیح داد. او گفت: تهمت و Mnuchin که “فقط در دیدگاه این است راه راست را به دست زدن به این وضعیت — که ما را در زمان بحران رشد دولت و رشد برنامه های دولت است.”

این محدودیت باید foisted زشت حسابداری ورزش در داکوتای جنوبی یکی Noem نمی خواهید به پایان برساند. سهم زیادی از بودجه دولت اختصاص داده شد در حال حاضر برای خانه های پرستاری و بهداشت جامعه قبل از همه گیر. اگر کاخ سفید و کنگره نمی چکش کردن یک معامله جدید او هشدار میدهد: “این چیزی است که من به دنبال در برش در حالی که آنها من را مجبور به ایجاد برنامه های دیگر.”

داکوتای جنوبی است که به سختی و تنها دولت در مواجهه با مشکلات مالی. کشورهای دیگر در حال تلاش برای دیدار با بهداشت و درمان اضطراری در حالی که پوشش هزینه های عادی و ملی انجمن فرمانداران انتشار بیانیه ای در اوایل این ماه التماس دولت فدرال برای حداقل $500 میلیارد دلار است. میچ مک کانل تمسخر.

این رهبر اکثریت سنا پیشنهاد کرد که برخی از کشورها در نظر ورشکستگی به جای “قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.” واکنش سریع بود. اندرو کومو فوران خاص گفت این یکی از گنگ ایده ها در تمام دوران است.”

“ایالات متحده باید اعلام ورشکستگی ؟ این است که چگونه شما در حال رفتن به این اقتصاد ملی ؟ ” نیویورک فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “شما می خواهید برای دیدن که سقوط بازار از طریق انبار? اجازه دهید ایالت نیویورک اعلام ورشکستگی. اجازه دهید میشیگان اعلام ورشکستگی. اجازه دهید ایلینوی اعلام ورشکستگی. اجازه دهید کالیفرنیا اعلام ورشکستگی. شما ببینید یک سقوط این اقتصاد ملی است.”

که عقب و جلو قرار می دهد Noem در یک موقعیت منحصر به فرد: او ممکن است تنها اجرایی دولت که نیست درخواست برای پول بیشتر. او در حال حاضر جذب مقدار زیادی از بحث در کوتاه تصدی. زمانی که بقیه از کشور رفت و به مستند, داکوتای جنوبی, bucked روند. “کریستی Noem اصرار دارد که او هنوز هم نمی خواهد مسئله اقامت در خانه سفارش در حالت” Rachel Maddow اشاره کرد در MSNBC. او مهمان دیابت Elizabeth Warren, chided “فرماندار فقط اجازه می دهد تا این مشکل را بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر است.”

اما داکوتای جنوبی صفوف به سمت پایین لیست در تعدادی از موارد این ویروس 2,526 و مرگ و میر 21. در یک نقطه و یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در Sioux Falls شد بزرگترین coronavirus کانون در کشور است. Noem هنوز هم نمی خواهد مسئله اقامت در خانه سفارش دهید. او دستور داد غیر ضروری کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان برای کار از خانه محدود گردهمایی های اجتماعی و خواست شهروندان را به احتیاط.

محدود پاسخ در امان داکوتای جنوبی از خشونت مانند کسانی که در میشیگان. همچنین در نام تجاری به صورت محافظه کار که هشدار می دهد که گسترش دولت “چگونه ما از دست دادن کشور ما است.”

“این بحران از زمانی که همه چیز شکسته به جایی که آنها قادر به تعمیر در آینده” Noem ادامه داد: “و این چیزی است که نگرانی من در مورد این بیماری همه گیر.”

او را محدود پاسخ به همه گیر راه اندازی کرده است او در محافل محافظه کار به مراتب فراتر از داکوتای جنوبی. کسب و کار محلی انداخت او را بداهتا رژه گردان در سراسر کشور کاپیتول در امن فاصله اجتماعی در وسایل نقلیه خود را برای نشان دادن قدردانی خود را. مگان مک کین از ABC “نمایش” ستایش فرماندار به عنوان “یکی از واقعی به سازمان دیده بان برای روحانی در آینده است.”

Noem باقی می ماند متمرکز در روز-به-روز, پاسخ به این ویروس. حتی روز استقلال هنوز هم به نظر می رسد یک راه طولانی کردن هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او را در سفر به کوه راشمور و این که “آنها در حال رفتن را از آتش بازی های بزرگ.”

Noem گفت: RCP که او وجود دارد خواهد بود برای استقبال از رئیس جمهور و حتی اگر اجتماعی فاصله گرفتن ملاحظات هنوز اجرا “ما می توانیم مطمئن شوید که تمام جهان می شود دوباره آن را ببینید.” جمهوری خواهان و دموکرات ها در ضمن همچنان به دشمنی بیش از بودجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de