رژیم صهیونیستی. Newsom قرار می دهد سیاست بیش از داده ها در خاموش کردن

X

داستان جریان

مقالات اخیر

لس آنجلس است که به اجرا در اکثر شدیدی ساحل تعطیلی در کشور است در بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر. اورنج کانتی است که به طور مداوم گرفته شده کمتر محدود رویکرد تا به حال 45 میر رفتن به این آخر هفته. اورنج کانتی جمعیت 3.3 میلیون بزرگتر از 22 متحده است. اگر آن را یک دولت اورنج کانتی مرگ و میر از 0.0014% خواهد بود 49 پایین ترین در کشور است. اولیه بیمارستان در نیوپورت بیچ دارای 475-تخت ظرفیت و هرگز درمان بیش از 25 نفر به کروناویروس مسائل در هر زمان داده شده. رهبران که سیستم بیمارستان بر این باورند که منحنی است پهن و اورنج کانتی نیاز به مسئولانه بازگشایی شده است.

در برابر این پس زمینه بهداشت عمومی – و در حمایت از قرار دادن داده ها و واقعیت بیش از سیاست و هیستری – در نیوپورت بیچ شورای شهر رای دادند و این هفته برای حفظ سواحل آن باز است. داده ها از سراسر کشور نشان داد که باز سواحل را منجر به افزایش موارد COVID-19. لس آنجلس خود را بسته سواحل بیش از یک ماه پیش و داده ها در حال حاضر نشان می دهد که هر لس آنجلس, ساحل, جامعه بالاتر سرانه عفونت رای از اورنج کانتی باز ساحل جوامع است. شهرستان Brevard, Florida با جمعیت 600,000 تا حد زیادی خود را نگه داشته سواحل باز در طول بحران. که شهرستان دیده می شود 8 کشته و 47 بستری شدن در بیمارستان در مجموع. شهرستان Duval, Florida, با جمعیت نزدیک به 1 میلیون دلار افتتاح شد سواحل نزدیک به دو هفته پیش دیده است و نه اثبات پذیر سنبله. در مارس 26, آن را تا به حال چهار مورد جدید. به عبارت دیگر نور خورشید و گرما و باز هوای فضاهای منجر به گسترش COVID-19.

این امر به ویژه درست است اگر beachgoers عمل اجتماعی فاصله. ما تصمیم به باز کردن سواحل ما برنامه ریزی برای اضافه کردن بیشتر نشانه یادآوری beachgoers به استفاده از عقل سلیم است. ما همچنین برنامه ریزی برای استقرار اضافی نجات غریق و ماموران پلیس به اطمینان حاصل شود که beachgoers ادامه داد: برای استفاده از ساحل مسئولانه است. این یک سازش خوب بر اساس شرایط واقعی بر روی زمین است.

اما 428 کیلومتر دورتر در ساکرامنتو و بدون مشاوره با یک نیوپورت بیچ, رسمی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصمیم به جایگزین خود را برای ما قضاوت خاموش کردن کل 42 مایل اورنج کانتی خط ساحلی از جمله نیوپورت است. او در این بخش بر اساس به طور گسترده ای منتشر و شدید گمراه کننده رسانه ها در عکس های گرفته شده را به این تصور نادرست است که نیوپورت سواحل بسته بندی شده بودند با مردم بودند که کاهش استفاده از فاصله. آتش محلی و مقامات پلیس بررسی این رسانه ها تصویر و توافق کردند که آن را گمراه کننده بود. آنچه آنها “مشاهده از زمین و هوا بود که اکثریت قریب به اتفاق از ساحل را برانگیخت تمرین های اجتماعی فاصله.”

سوال اساسی این است که آیا کالیفرنیا رفتن به ساحل خطرناک است. فرماندار که تعطیل سواحل به نام ایمنی و بهداشت در هنگام باز کردن سواحل نیست و در واقع تهدید سلامت یا ایمنی بیش از خود قانون اساسی قدرت. این ایده که در کالیفرنیا هستند در معرض خطر بیشتر در ساحل از آنها هنگام بازدید از Costco و یا خارج و یا برای آن ماده باز ماری جوانا داروخانه مضحک است.

کودکان در حفر شن و ماسه نوجوانان گشت و گذار و مردم خواندن یک کتاب خوب در یک صندلی ساحل را تهدید می کند سلامت و ایمنی ، وقت آن است که برای گاوین Newsom برای جلوگیری از تظاهر در غیر این صورت. اجازه دهید شهرها و استان ها انجام شغل خود و پاسخ به نیازهای جمعیت های محلی. اجازه دهید حقایق غلبه بر نادرست رسانه روایات. حفظ سواحل باز است.

در این میان هر یک از بسته شدن ثبت نام در اورنج کانتی باید ما والی نام در آن است. مردم می خواهند بدانند که آنها محروم از آزادی خود را از جنبش بدون دیتا برای حمایت از آن.

خواهد اونیل است شهردار نیوپورت بیچ ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de