اوباما و تردید از تغذیه نامزد شلتون پس از شنیدن

با اشاره به شلتون گذشته وکالت برای یک ارز جهانی, رتبه بندی عضو Sherrod قهوه ای, D-اوهایو در زمان هدف متقاعد کردن او خواه همکاران برای پیوستن به او در مخالفت با. “این نوع از globalist — احتمالا هیچ کلمه بهتر از آن — که نوع globalist ایدئولوژی خاصی تعلق ندارد و در هر نقطه در نزدیکی ما, سیاست های پولی و مالی,” او گفت:.

قهوه ای به شدت مورد سوال شلتون آشکار در مورد چهره ها در بسیاری از مواضع بحث برانگیز. در پاسخ شلتون گفت که او تا به حال باقی مانده فکری منسجم و اضافه میکند: “من ادعا نمی تواند در جریان اصلی اقتصاددانان.”

که به نظر نمی رسد به نشستن و با شلبی. “دیدگاه های خود را باید, جریان اصلی,” او گفت:. “اگر شما در تغذیه چگونه می توانید به کار با اعضای دیگر ؟ می تواند شما را در کار با آنها را بر روی هدف ثبات قیمت ها و اشتغال کامل? و یا آیا شما واقعا یک پرت?”

شلتون در پاسخ گفت: او را با همکاران خود. “من احترام زیادی برای توانایی های خود را و داوری” او گفت:. “من فکر می کنم من می خواهم خود من چشم انداز. اما من فکر می کنم تنوع فکری را تقویت می کند بحث و خواهد بود استقبال کردند.”

Toomey تثبیت شده بر روی شلتون اخیر نوشته دفاع است که فدرال رزرو کاهش ارزش دلار در پاسخ به شرکای تجاری’ ارزش پول خود را. “من فکر می کنم که بسیار بسیار خطرناک مسیر به پایین رفتن. این گدا-تو-همسایه متقابل و کاهش ارزش پول است نه در ما علاقه” Toomey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su