نوروزی: بعد coronavirus بسته کمک ممکن است نیاز به اتفاق آرا موافقت

“ما نیاز به گسترش و … قرار دادن پول بیشتر به [کسب و کار کوچک چک حفاظت] برنامه ؟ من فکر می کنم که احتمالا برای رفتن به اولویت بالاتر و من درک می کنم که این جهت است که ما به دنبال در به عنوان خوب,” او گفت:.

سخنران نانسی پلوسی نوشت: در یک “سلام همکار” نامه شنبه که او با هدف پیشبرد اضافی بسته های قانونی در این ماه. خانه در حال حاضر نیز انتظار می رود به بازگشت به جلسه در مارس 20.

“جوامع ما نمی توانیم صبر کنید و ما باید به سرعت حرکت می کند. امید من این است که ما هنر و صنعت این قانون و آن را به طبقه بعد از این ماه” کالیفرنیا از حزب دموکرات نوشت.

بعدی بسته پلوسی نوشت: “باید بیشتر در کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله کشاورزان گسترش و تقویت مزایای بیکاری و دادن خانواده های اضافی پرداخت های مستقیم.”

“ما همچنین باید ارائه به شدت مورد نیاز منابع برای دولت ما و دولت های محلی و بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و سلامت سیستم و بهداشت کارگران اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان دیگر در خط مقدم از این بحران,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>