اوباما لایحه backstops وجوه بازار پول ایدز شرکت های کوچک’ هزینه های

این پیشنهاد نیز مناسب $299.4 میلیارد دلار برای اداره کسب و کار کوچک وام به شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند است. وام خواهد بود در پوش قیمت پوشش برخی از کسب و کار هزینه های ماهانه — حقوق و دستمزد و پرداخت بدهی های وام مسکن و اجاره بها — به مدت چهار ماه تا حداکثر 10 میلیون دلار.

به حدی که شرکت ها با استفاده از وام برای پوشش تنها حقوق و دستمزد و بدهی خواهد بخشیده شود اما شرکت همچنین می توانید استفاده از آنها را به پوشش دیگر به طور منظم هزینه های عملیاتی و سپس آنها پرداخت.

در حالی که بخشایش وام کمک خواهد کرد که بسیاری از کسب و کارهای کوچک باز بماند در طول coronavirus محور رکود آنها ممکن است به اندازه کافی انجام اگر مشتریان حفظ حداکثر اجتماعی فاصله گفت: استن Veuger ساکن محقق در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه. “برای برخی از کسب و کار آن را به اندازه کافی خوب باشد اما نه آنهایی که گرفتن اساسا هیچ درآمد.”

Veuger گفت که او ترجیح داده اند برای دیدن بخشایش وام دریافت بودجه بیشتر و محدودیت های کمتری اجازه می دهد پول برای استفاده برای سایر هزینه های ثابت مانند اجاره در حالی که حفظ این شرط که شرکت نمی کاهش کارکنان. او استدلال آن را کارآمد تر و موثر تر از پرداخت به افراد است که همچنین بخشی از این لایحه.

“به جای یک مرد که باعث می شود 3000 $در یک ماه از دست دادن شغل خود و گرفتن 1000 $در بررسی این مرد ادامه خواهد داد به 3000 $در یک ماه,” او گفت:. “این یک راه برای هدف قرار دادن مردم در حال حاضر این افراد در صنایع است که اساسا عملکرد نه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de