رهبران خوب بیشتر از رابط برای کارشناسان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رئیس جمهور تهمت است که اغلب مورد حمله از آنجا که او متکی به خود قضاوت می کند و همیشه انجام آنچه فعلی یا سابق دولت کارشناسان اصرار دارند او باید انجام دهید. و او سخت است تماس بگیرید تا در آینده به عنوان اقتصادی و کارشناسان بهداشت و درمان ممکن است ارائه مشاوره متضاد در مورد زمانی که شروع به بلند کردن قرنطینه در حداقل برخی از ما به طوری که ما می تواند بازگشت به کار.

این درست است که محتاطانه فرد گوش به مشاوره زیرا آموخته چشم انداز می تواند آموزنده است. اما یک فرد خردمند با استفاده از استدلال انتقادی با چاشنی تعمیم دانش به قاضی احتیاط از مشاوره. نظر کارشناس مشاوره در مورد پوشیدن ماسک در شلوغ فضاهای عمومی.

من دیدم فقط یک نفر با پوشیدن یک ماسک زمانی که من در o’hare International Airport, در مارس 10 — و هیچ کس با پوشیدن ماسک در فرودگاه پس از خروج من برای بازگشت به شیکاگو در مارس 13. در حالی که من در سفر دولت اعلام کرد یک بیماری همه گیر دانشگاه هاروارد و دانشگاه های دیگر فرستاده دانش آموزان و مدارس محلی آغاز شده است ،

در هر دو پرواز من نشسته بودم در کنار زنان با دستمال مرطوب ضدعفونی کننده که به لطف پاک کردن سطوح اطراف صندلی من. من پیشنهاد هر یک از آنها یک ماسک در بازگشت و هر حاضر با لبخند: “ماسک نمی محافظت از شما — و ممکن است شما را بیشتر در معرض خطر که آنها می گویند.” هر استناد نظر کارشناس به عنوان منتشر و تایید شده توسط رسانه های عمده منبع.

“این درست نیست” من پاسخ داد. “چرا پزشکان پوشیدن ماسک اگر ماسک هیچ چیز و یا حتی شما را بیشتر در معرض خطر?” سکوت بی دست و پا گرفت.

من تنها نبود, به نظر من که کارشناس مشاوره در مورد ماسک بی تدبیر بود. در اولین خبر این ویروس در خارج از دولت شروع به خرید ماسک را از نگرانی برای یک بیماری همه گیر سیاستمداران و کارشناسان دولت در سراسر جهان علنا عنوان برای هفته ها. (حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس در اوایل او به سرعت اعمال چین ممنوعیت سفر علیه مشاوره از بسیاری از “کارشناسان.”) در واقع در فوریه 29, بوروکرات عمیق در درون ما خدمات عمومی دولت در واقع به حراج گذاشته (GSAAuctions.gov) دو پالت از N95 3M ماسک از کلرادو انبار برای بیش از $50,000 هر که بیش از $10.50 هر ماسک و در بیش از 10 برابر حالت عادی قیمت بازار.

که GSA بوروکرات بودند فروش ماسک به عنوان مازاد در فوریه 29 و رفت جلوتر با حراج در قیمت منعکس کننده فوق العاده تقاضا برای ماسک می گوید زیادی در مورد بوروکراتیک عقل است.

مطمئن شوید به اندازه کافی در طول چند روز گذشته دولت ها در سراسر جهان باید تجدید نظر خود را قبل از هدایت و کارشناسان که گفت: در مقابل ماه گذشته در حال حاضر توصیه به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

“ما در حال حاضر می دانم که از مطالعات اخیر … که این ویروس می تواند به گسترش بین مردم تعامل در نزدیکی … حتی اگر کسانی هستند برگزاری نمایشگاه علائم” CDC توصیه می شود در آوریل 3. اما این همان اطلاعات شناخته شده در مارس 3, هنگامی که دولت “کارشناسان” بودند با این وجود ادعا که ماسک های غیر ضروری بود و شاید حتی برای مردم خطرناک است.

در اینجا نکته: کارشناسان فعال در عرصه عمومی نیست خنثی منابع اطلاعات. عمومی کارشناسان استقرار حقایق و پیش بینی در حمایت از سیاست های خود را اولویت. در این مورد شاید کارشناسان در نظر گرفته شده برای تضعیف عموم از رقابت با اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان و پزشکان برای دستگاه های محافظ. همچنین کارشناسان ساختمان شدند حمایت بی سابقه اقتصادی shutdown و فعلی ما جرم قرنطینه — و شاید خونسرد اذعان دیگر کاهش راهبردهای ناسازگار بود که با پیام.

چرا این تغییر در حال حاضر ؟ سیاستگذاران به دنبال به جلو به یک اقتصادی راه اندازی مجدد و پایان قرنطینه. سیاست تمرکز در حال حاضر این است که در ترویج رفتار و استراتژی برای کاهش تجدید حیات این ویروس پس از ما با موفقیت صاف منحنی از طریق ما شده است.

مطمئنا کارشناسان به طور معمول پیشرفت در ایمان خوب است سیاست هایی که در حال دفاع در برخی از اساس ریشه در تخصص خود و گاهی اوقات مشاوره مشاوره خوب است بیش از حد. اما تغییر کارشناس مشاوره در این مورد برجسته چگونه عوامل دیگر از حقایق شکل چه کارشناسان می گویند; این یک مطالعه موردی برای بزرگتر نقطه که مشاوره یک ورودی و یک جایگزین برای استدلال انتقادی و قضاوت.

این درست است که اولین پاسخ پزشکان و پرستاران بیشترین نیاز برای با کیفیت بالا, ماسک, اما این چیزی نیست که کارشناسان گفت: در ماه های فوریه و مارس — آنها گفت: شما نمی نیاز به ماسک و اینکه آنها در واقع ممکن است به شما صدمه دیده است. و مردمی با بسیاری از درجه تجربه گسترده و با وقار miens به نظر می رسد در تمام رسانه ها خواست شما را به تکیه بر آنها و ارائه مشاوره است که نمی توانند حتی سریع تجزیه و تحلیل انتقادی. فراموش قابل تحسین اهداف و نیات خوب و پس زمینه را بد مشاوره خوب است ؟

ما باید آنچه کارشناسان می گویند بدون استدلال انتقادی فقط به این دلیل که آنها “می دانم بهتر” ؟ “شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به حقیقت!” جک نیکلسون thundered از شهادت ایستاده در سال 1992 دانلود فیلم چند مرد خوب, اما شخصیت او یک متخصص در جنگ اشتباه بود. بی چون و چرا احترام به اقتدار است و پایه و اساس نیست که در آن ما خود مختار, جمهوری تاسیس شد.

رهبران باید گوش دادن به کارشناسان اما رهبران بیش از صرف رابط برای مشاوران متخصص. یک رهبر گوش, ارزیابی است. و سپس تصمیم می گیرد; این چیزی است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و هر روز به عنوان چالش های آشکار. وقتی که می آید به بلند کردن اجسام قرنطینه و راه اندازی مجدد اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بیش از قادر به تصمیم گیری لازم را به امریکا بزرگ دوباره.

ریچارد پورتر یک وکیل در شیکاگو و ایلینوی ملی committeeman به کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>