رفتن ویروسی: اخبار روزانه طول می کشد یک صندلی عقب

X

داستان جریان

مقالات اخیر

یکی از unheralded تلفات از coronavirus بحران است به اندازه کافی عجیب, اخبار روزانه.

بیایید آن روبرو هستند — مهم نیست که چه زمان از روز یا شب شما به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را, شما به احتمال زیاد به استقبال با رگبار گلوله از ویروس تصویری. آن را “طوفان تلویزیون” در استروئیدها و شاید بحران توجیه 24/7 وسواس اما این سوال مطرح می شود: “چه هستند که ما از دست رفته؟”

به عبارت دیگر چه چیز دیگری شده است اتفاق می افتد در جهان ما از 7 میلیارد نفر و 195 کشور جهان است که ما در مورد نمی دانم چرا که ما تمام توجه را به خود معطوف داشته COVID-19?

زمانی که من در دبیرستان نویسنده مورد علاقه من بود آلدوس هاکسلی به bespectacled bookworm که نکردم LSD و braved دنیای جدید از مهندسی اجتماعی و فن آوری بردگی و اطلاعات بیش از حد در دهه های قبل از آنها شد محور زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

من را که نه چون من قصد دارم به اختصاص یک ستون به انگلیسی, رمان نویس را dystopian هشدار در مورد یک سازگار رسانه ها و فراگیر دولت است. من انجام داده ام که قبل از اما امروز علاقه من در هاکسلی است زندگی خود را کار می کنند اما مرگ او.

هاکسلی می بینید که تا به حال بدبختی بزرگ به مرگ در همان روز در نوامبر سال 1963 زمانی که رئیس جمهور جان اف کندی ترور شد. آن را تا به حال تقریبا احشایی اثر به من وقتی که من کشف کرد که به عنوان یک نتیجه از این حادثه از زمان هاکسلی مرگ بود تقریبا بینام با جهان بود که هر دو قربانی و ذینفع از سوزش بینش. او به دست آورده یک پاراگراف یا دو در صفحات برخی از روزنامه ها اما در بیشتر قسمت ها کاهش می یابد به ستاره وضعیت عظمت وحشیانه قتل جوان ما رئیس جمهور.

برای اخبار جستوجوی مانند خودم آن را به نظر می رسد ما در زندگی از طریق مشابه asterisk شاید بزرگترین ستاره پس از جنگ جهانی دوم شاید تا کنون. چگونه بله جاوا پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد پایین بلوک که پایان جهان نزدیک است در دست ؟ شما احتمالا نمی تواند. البته با اینترنت در حال حاضر حفاری به طور مستقیم به مغز ما آن را به احتمال زیاد است که شما می توانید نگه دارید تا به روز در خود و منافع خاص, اما زمانی که شما خارج از آن سوله, شما ممکن است خودتان را غرق در دریایی از coronavirus پوشش است که غرق شدن در غیر این صورت جلو-صفحه اخبار.

آیا جهان از دست دادن عمده استعداد مانند آلدوس هاکسلی در هفته گذشته یا دو ؟ اگر کسی مهم بود تسلیم به coronavirus شما تقریبا قطعا باید در مورد آن شنیده است. در غیر این صورت ، سرطان و تصادفات نه تنها بازی دوم کمانچه به ویروس همراه با هر چیز دیگری آنها در حال حاضر کاهش می یابد و به “جهان کوچکترین ویولن” وضعیت.

ما ممکن است پیدا کردن ماه از هم اکنون که ما نویسندگان مورد علاقه و یا فیلمسازان در گذشته و یا ممکن است ما هرگز نمی دانید در همه. این سوال برای افرادی مثل خودم است: “اگر درختی در جنگل آن را ندارد coronavirus آیا کسی مراقبت؟”

اما حتی اگر خیابان های خالی مغازه ها توقیف و اقتصاد سقوط کرده است, زندگی در می رود و آن را باور یا نه — همه چیز استفاده می شود که مهم هنوز هم هست — و یا شاید آن نیست. شاید هرگز از آن بود. شاید ما می توانید به دست آوردن چشم انداز در مورد زندگی ما شده اند استفاده می شود تا با دیدن آن کاملا تحت الشعاع قرار, سایه مرگ.

به عنوان مثال من معمول موضوع برای این ستون سیاست های ملی. آیا ما واقعا لعنت به? شاید نه.

حتی برنی ساندرز بعد از او غیررسمی خود را از دست داده نامزدی حزب دموکرات نبرد علیه جو بایدن با گرفتن مذکور را شکست در فلوریدا و ایلینوی نمی تواند پیدا کردن زمان بازی معمول بازی سیاسی است. زمانی که سی ان ان مانو Raju او را در مورد طرح خود را برای انتخابات ریاست جمهوری, ساندرز گفت: او را به رئال: “من در برخورد با یک f—— بحران جهانی است. … من در تلاش برای انجام بهترین من برای مطمئن شوید که ما لازم نیست که یک بحران اقتصادی است و مردم نمی میرند. این است که به اندازه کافی برای شما را به من مشغول نگه دارید برای امروز؟”

من باید بگویم, انفجار حتی رسالت و ساندرز به نظر من با وجود قطبی-مخالف دیدگاه های سیاسی. اما با وجود برنی با مراجع و تلاش برای وانمود کند که فوق العاده سهشنبه هرگز اتفاق افتاده است این است که من غمگین مسئولیت به گزارش هم او و هم شما که نامزدی حزب دموکرات مبارزه است که به قول بیلی کریستال در “شاهزاده عروس” و نه فقط “عمدتا مرده” اما “همه مرده است.”

از سوی دیگر انسان cussedness زنده است و خوب نیست که ریشه 90 درصد از اخبار ما مصرف ؟ که قطعا درست در سیاست و برخی از نام های شناخته شده هستند و احتمالا رها که حقانیت خود را تحت الشعاع قرار گرفتند با این حال بحران است.

حتی اگر شما به دنبال سیاست های ملی از نزدیک وجود دارد یک فرصت خوب شما از دست رفته به سفر کردن خط حافظه زمانی که رئیس جمهور سابق بیل کلینتون توضیح داد که رابطه او با Monica Lewinsky رخ داده است چرا که آن کمک به “مدیریت اضطراب است.” شاید شما واقعا آن را از دست ندهید, اما شما قطعا می خواهید شما تا به حال. مانند سیگار و رنگ لباس آبی, آن را بیش از حد اطلاعات است.

احتمالا بزرگترین ذینفع از اخبار خاموشی بود اندرو Gillum سابق نامزد حزب دموکرات برای فرماندار فلوریدا و اخیر سی ان ان صحبت سر. او گرفتار شدم با شلوار خود را پایین — به معنای واقعی کلمه — در ساحل میامی اتاق هتل. برهنه سیاستمدار مست به نقطه بی حسی و در این شرکت از یک مرد که ظاهرا overdosed در مت و تا به حال یک حمله قلبی. نه فقط هر مرد اما 30 سال-مرد اسکورت و ادعا ستاره پورنو.

در هر صورت عادی خبر چرخه Gillum کثیف escapade شده اند علوفه برای ساعت ها و ساعت از نفس در پوشش اخبار کابل (هر چند احتمالا در سی ان ان). به جای Gillum می توانید خود را با تشکر از ستاره خوش شانس است که او تصمیم گرفت به سیاه و سفید کردن در بزرگترین خاموشی خبر در تاریخ است.

شاید همه ما باید سپاسگزار است که یک ویروس به تلقيح ما را به تلخ خاتوله از بسیاری از آنچه می گذرد اخبار این روز است. آنها می گویند سلامت و بحران اقتصادی در جریان است به طور دائم تغییر جامعه در راه ما هنوز نمی تواند پیش بینی کند. شاید اجتماعی مکث ما را تشویق همه به دنبال در تصویر بزرگ برای یک تغییر است.

“خوشا به حال آنها که هرگز خواندن یک روزنامه برای آنها باید دیدن طبیعت و از طریق او به خدا گفت:” تورو شاعر از والدن تالاب.

اما تورو محتوا به یک زندگی اجتماعی فاصله قبل از آن را ناشی از یک دستور دولت. همان ممکن است درست باشد از بقیه از ما و نه ممکن است ما می خواهیم را به بینی ما از رسوایی ورق.

انسان cussedness تغییر نمی دهد به عنوان یک نتیجه از coronavirus و انسان کنجکاوی نمی خواهد یا نه.

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب خود را — از جمله “رسانه ماتریس: اگر چه همه چیز شما می دانید این است که جعلی است؟” — در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im