قیمت گاز پرش در جزیره مونترال

محتوای مقاله

رانندگان که قصد گاز در جزیره مونترال شنبه می توانید انتظار به پرداخت قابل ملاحظه ای بیشتر برای پر کردن مخازن خود را از مردم جاهای دیگر در کبک.

پس از ثبت نام یک بی مهابا رها که همزمان با COVID-19 شیوع ماه گذشته قیمت گاز در کبک باید به آرامی صعود کرد اما همچنان شکاف قابل توجهی بین قیمت ها در جزیره مونترال و جاهای دیگر.

کبک انرژی تخته (QEB) برآورد کرده است به طور متوسط استانی پمپ قیمت 80 سنت برای یک لیتر بنزین معمولی. اما قیمت گاز مانیتورینگ سایت www.essencequebec.com صبح روز چهارشنبه در بر داشت که در حالی که خارج از جزیره ایستگاه های خدمات در Saint-Jean-sur-Richelieu و Terrebonne فروش سوخت به صورت 79 تا 81 سنت در یک لیتر در برخی از ایستگاه بودند مونترال ارسال شد قیمت 96 سنت در یک لیتر.

مونترال قیمت ها نه تنها بالاترین در استان بلکه بیش از QEB متوسط قیمت برای مونترال منطقه 13 سنت در یک لیتر.

بیش از 24 ساعت گذشته, بهترین معاملات در یک لیتر از بنزین معمولی بودند و 75 سنت در Outaouais; 76 سنت در شهر کبک منطقه; 79 سنت در Laurentians, Lanaudière, Mauricie, Centre-du-Québec و Saguenay-Lac-Saint-Jean منطقه; 80 سنت در Bas-Saint-Laurent; و 83 سنت در شرق شهرستان.

قیمت در هشت نفر از این نه مناطق مساوی یا کمتر از متوسط به ازای هر لیتر قیمت ایجاد شده توسط QEB.

تنها منطقه شهری ثبت نام افزایش قیمت چهارشنبه لاوال اگر چه آن 92 سنت در یک لیتر قیمت باقی مانده 4 سنت کمتر از آن است که در جزیره مونترال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de