پارسه همگرا در لاوال برای Rainbow Six Siege مسابقات آخر

نبود معمول خود بازی روز جو در محل بل در روز یکشنبه.

تیم های رقابت در شش دعوتی یک esports صورت Rainbow Six Siege در محل بل در لاوال در یکشنبه, فوریه. 16, 2020. Morgane موس / حسن نیت ارائه میدهد شش دعوتی

نبود معمول خود بازی روز جو در محل بل در روز یکشنبه.

آه مطمئن وجود دارد roars و شعارهای انبوه اما به جای واکنش به اهداف و بازدید خشن جمعیت فوران به صورت عکس. شلیک شد.

حدود 4500 عمدتا بیست-چیزی از علاقه مندان به بازی در سراسر جهان همگرا در لاوال را در چهارمین سالانه شش دعوتی یکشنبه. این رویداد سه روزه در خدمت به عنوان قهرمانی جهان برای Rainbow Six Siege یک تیرانداز اول شخص بازی های ویدئویی توسعه یافته توسط یوبی سافت Mile End استودیو. تیم برنده و آمریکای شمالی را Spacestation بازی در زمان خانه 1.5 میلیون دلار بخشی از $3 میلیون بسته جایزه برای 16 فینالیست.

Esports, رقابت بر اساس بازی های ویدئویی در حال رشد است با فراز و نشیب. جهانی درآمد برای بازی سازان درگیر در esports در صدر $1 میلیارد دلار در سال گذشته برای اولین بار با مخاطبان صعود 15 درصد بیش از 12 ماه گذشته با توجه به یوبی سافت. Rainbow Six Siege خود را تا بیش از 50 میلیون بازیکن.

به عنوان یک عهد به بازی را افزایش محبوبیت, سازمان نقل مکان کرد و در این مسابقات به جای بل در سال گذشته پس از برگزاری زود هنگام نسخه در ل’Usine C و لا Tohu. سال گذشته مخاطبان آنلاین از 22.7 میلیون دلار ساخته شده آن را تماشا ترین رویداد ورزشی در کبک از سال 2019 پس از مونترال در کانادا, جایزه بزرگ, با توجه به برگزارکنندگان.

“این رویداد یک راه برای جشن خود بازی” وی یو, یک, پکن بومی و به اعتراف خود “عمر پرنیان” که مدیر esports در یوبی سافت در مصاحبه ای گفت: یکشنبه.

Rainbow Six Siege منتشر شد در ماه دسامبر 2015 با حدود 20 اصطلاح اپراتورها و یا شخصیت. بازی, بازی های برگزار شده توسط تیم از پنج بازیکن در حال حاضر تعداد 50 اپراتور و برنامه ریزی است که به گسترش این تعداد به 100 در طول زمان در حالی که در ادامه به معرفی ویژگی های جدید با توجه به یو.

“این فقط یک بازی تیرانداز” گفت: Yue که به مونترال نقل مکان کرد از هلند 11 ماه پیش. “این در مورد استراتژی آن را در مورد تاکتیک های آن را در مورد برقراری ارتباط با هم تیمی های خود را. چه مجموعه بازی جدا است که نقشه تغییرات در طول زمان. ما به دنبال ادامه به پیشرفت های که به نفع همه بازیکنان و گسترش چرخه زندگی از این بازی است.”

Jason Ibarra در فلوریدا مستقر illustrator مورد استفاده در این مسابقات به ارتباط مجدد با دوستان از کشورها مانند برزیل و آلمان یا کره جنوبی او ملاقات کرده است از طریق عشق خود را از بازی.

“این یک شانس بزرگ برای افرادی مثل من به ملاقات بسیار متنوع جمعیت مردم که همان منافع” گفت: Ibarra. “این است که بیشتر جامعه حمایت من تا کنون بوده است بخشی از. من عاشق صحبت کردن با توسعه دهندگان. این باعث می شود من می خواهم به نگه داشتن کمک و رفتن به هر رویداد.”

خشونت Ibarra گفت: در چشم بیننده است.

“این واقعیت مجازی” او گفت:. “بسیاری از مردم از خارج را ببینید, تیراندازی, اما آن را در واقع در مورد تیم های رقیب برای تبدیل شدن به بهتر ضد تروریستی سازمان. برای یک بازی که در مورد تیراندازی واقعی پیام عجیبی مثبت است. من فکر می کنم که منعکس شده در این نوع از افرادی که اینجا هستید.”

برخی از عینک و لباس در سنت ژاپنی. اندرو Gustafson تا لباس پوشیدن و به عنوان یک عضو از GIGN نخبگان واحد تاکتیکی فرانسه Gendarmerie Nationale. او و دو دانش آموز دوستان از دکتور, ایلینوی, سوار حدود 15 ساعت برای رسیدن به لاوال.

“آن را به ارزش آن را,” او گفت:. “من احساس می کنم مثل یک بچه در فروشگاه آب نبات.”

دالتون راگون که سفر با Gustafson بود کلمات ستایش بالا برای بازیکنان که در مسابقات گذشته 16.

“آن ضربات ذهن شما را به دیدن این بازیکنان از همه این کشورها گرد هم می آیند به عنوان یک تیم است.” “این آسان نیست تبدیل شدن به یک esports ورزشکار. آنها نه فقط بازی 16 ساعت در روز. آنها کار کردن آنها غذا خوردن است. آن را یک ورزش فیزیکی است, اما آن را یک ورزش ذهنی.”

نظرات مثل این مطمئن شوید که به سازمان درایو به همچنان به رشد بازی.

“این جوانی به احساس شور و شوق جامعه” گفت: یوبی سافت یو. “این باعث می شود همه کار ما ارزشمند است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im