کامل کاپیتول نیروی پلیس دریافت نمی coronavirus آزمون

Papathanasiou گفت: این موضع اشتباه بود.

“این غیر قابل قبول برای این بخش را که موقعیت و تست هر افسر اگر آنها نیاز به در محل کار حفاظت از کنگره جامعه در مدرسه” Papathanasiou در بیانیه ای گفت.

همه گیر ساخته شده راه خود را به مجلس سنا اتاق و چهار کنتاکی جمهوری خواه ایالت کنتاکی اعلام مثبت خود را تشخیص. روز دوشنبه در ایالت مینه سوتا دموکراتیک بهداشت ، ctq اعلام کرد شوهرش جان Bessler است COVID-19.

افسر پلیس در حال ثابت در کنگره و حضور ثابت در سراسر پیچیده است. در حالی که بسیاری از کارکنان در حال کار از خانه به زور روی زمین غربالگری بازرسی و حفاظت از کاربران در فرد است.

گسترش این ویروس است که رسیدن به نقطه ای است که قانونگذاران در هر دو اتاق و در هر دو طرف می خواهند به اتخاذ راه دور رای گیری روش. دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه کتی پورتر و اریک Swalwell هر دو از کالیفرنیا همراه با تگزاس جمهوری خواه در کنگره ون تیلور خواسته خانه رهبران اجازه می دهد تا یک قالب پروکسی رای گیری. در سنای جمهوریخواه لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی و کوین کرامر از داکوتای شمالی همراه با حزب دموکرات برایان Schatz هاوایی نیز ابراز پشتیبانی از کنترل از راه دور رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de