از زمان جنگ Prez به رتبه بندی ‘ستاره’ مغلوب ساختن پیشی جستن پسرفت راه

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز رعایت زمان فرسوده مشاوره به اندازه کافی به تنهایی و حتی در طول زمان خوب است. اما پس از اعلام خود “یک رئیس جمهور زمان جنگ” منجر به اتهام علیه جهانی همه گیر با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها قفل کردن در خانه های خود را مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد با روشنایی ضعیف تابیدن از خویشتن. رئیس جمهور احاطه شده خود را با یک تیم از پیشرو علمی و کارشناسان بهداشت و درمان و برای عموم معوق خود را به مشاوره و توصیه حتی اگر با او اختلاف نظر در پشت صحنه. خیلی خوب.

در طول یک متغیر هفته از مذاکرات در $2.3 تریلیون امداد اورژانس لایحه در کاپیتول هیل او اجازه وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin خدمت به عنوان نقطه و نگهداری گلدان عکس های دموکرات ها را به حداقل برساند. او حتی صدا نادر فضل توجه داشته باشید: $25 میلیون دلار برای کندی مرکز هنرهای نمایشی دموکراتیک درخواست شد موجه او گفت: به این دلیل که “آنها انجام یک کار باور نکردنی است.”

نمایش خوش آمدید داری رئیس جمهور اشاره نمی کند که او و بانوی اول Melania باید صرفنظر از حضور در هالیوود-سنگین Kennedy Center Honors جشن هر یک از سه سال گذشته است. و پرسید که چه او از قانونگذاران محرومیت خود به کسب و کار از گرفتن هر گونه محرک امداد تهمت بود کاملا خوش مشرب.

“خوب است که اتفاق می افتد. منظورم این است که من فکر می کنم آنها برای ما نوشت و آن همه حق است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودن تهمت وجود دارد هنوز هم عملکرد-هنر مبالغه به عنوان او به خود 10 بیرون از 10 در پیشرو coronavirus پاسخ و به طور منظم castigated خبرنگاران حتی در به ظاهر خوش خیم سوالات. اما رئیس جمهور حزبی دکمه به نظر می رسید در قطع. خود را آماده ستایش برای رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان احساس حقیقی. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ستایش سابق وزیر امور خارجه آمریکا به عنوان دو تگ تیمی کنتاکی ایران تشکر. توماس Massie برای وادار کردن 216 اعضای کنگره برای بازگشت به واشنگتن در هفته گذشته برای رای دادن بر روی یک محرک لایحه بود که به مقصد برای عبور.

او در نظرسنجی اخیر تعداد پاداش باب روز پایین مغلوب ساختن پیشی جستن هجوم عقل متعارف و شدیدترین منتقدان که به نظر می رسید در شاد توافق که coronavirus بحران محدود به صدمه زدن به خود شانس انتخاب مجدد. یک نظرسنجی گالوپ در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز به حال علامت تا 49% مطابق, بهترین از ریاست جمهوری خود و به او پنج درصد نقطه افزایش شیوع این بیماری آغاز شده است. رای دهندگان به طور کلی مورد تایید خود را از دست زدن به coronavirus بیش از حد با 60% دادن عملکرد خود را شست ،

اما با تمام این رفتن را برای او در یک زمان جهانی جنجال و هیاهو و اقتصاد در سقوط آزاد تهمت در یک خود خدمت توییت در روز یکشنبه بر روی پا خود را با موفقیت و سقوط بر روی قدیمی خود انگیزه. در این روند او به بزرگترین دشمنان دقیق مهمات آنها شده اند به دنبال. “اعداد در ادامه به افزایش” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ممکن است به راحتی یک مرجع به COVID-19 نفر در نیویورک و سراسر کشور.

به جز آن نبود. به جای تهمت با اشاره به “حیرت انگیز” رتبه های تلویزیون ثروت باد اورده خود را روزانه جلسات مطبوعاتی که او قبلا eschewed اما شروع استقبال از شیوع کروناویروس شروع به هدف قرار دادن سواحل آمریکا. کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات را به خود جذب مخاطبان به طور متوسط از 8.5 میلیون بیننده در کابل, اخبار شبیه به مخاطبان انبوه بینندگان از محبوب تلویزیون نشان می دهد و رویدادهای ورزشی او جمع.

“از آنجا که ‘رتبه بندی’ از اخبار کنفرانس ها و غیره. آنقدر بالا ‘لیسانس آخر فوتبال دوشنبه شب نوع اعداد’ با توجه به @nytimes این Lamestream رسانه ها در حال رفتن دیوانه است. ‘مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رسیدن به بیش از حد بسیاری از مردم ما باید او را متوقف کند گفت: یکی دیوانه است. ببینید شما در 5:00 P. M.!” او در توئیتر خود نوشت بعد از ظهر یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و متحدان جمعی cringed. توییت همزمان با گریم اخبار از رئیس جمهور بالا متخصص بهداشت, Dr. Anthony Fauci که پیش بینی درست چند ساعت قبل از آن که ایالات متحده تلفات می تواند به 100,000 تا 200,000.

همچنین این بازی حق به روایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنان در رسانه ها. MSNBC و سی ان ان شده بود برش دور از احیا جلسات مطبوعاتی در حالی که فاکس نیوز در ادامه به هوا آنها را به طور کامل سوخت رسانی مجدد بحث در مورد اینکه آیا تهمت بود با استفاده از رسانه ها پس از انفجار آنها را اساسا به دوباره ایجاد واقعیت خود را-مجموعه تلویزیونی با هدف بیشتر در فرماندهی ملی مخاطبان نسبت به مقابله با این بیماری همه گیر.

رسانه ها نگرانی در مورد پوشش كلیك كنید تهمت livestreams قدمت آن به سی ان ان دادن او تقریبا یک میکروفن باز کردن در سال 2015 و سازگار پتو کابل های خبری از تظاهرات در طول مبارزات انتخاباتی 2016 – رتبه بندی-محور تصمیم گیری است که منتقدان گسل به عنوان دست کمک به او در انتخابات. واکنش این زمان بود که سریع و پرقدرت و نبود محدود به سمت چپ.

“چرا زحمت به صدای جیر جیر در مورد این از همه چیز؟” فاکس نیوز’ ارشد تحلیلگر سیاسی انگلیسی هیوم گفت: در یک صدای جیر جیر که به دست آورده 42,900 را دوست دارد. منتقدان در سمت چپ بودند و حتی کمتر خیریه.

“در سی ان ان من گفت: مردم در حال مرگ هستند در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد خود را رتبه بندی” سی ان ان گفت: رسانه منتقدان برایان Stelter. “این است که در زیر هر انسان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی نیاز به مداخله.”

سخت در واکنش به رأی tweet به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار برای حفظ جمهور در راست و باریک. روز دوشنبه او یک بار دیگر بازگشت به روش های قدیمی خود را. او بیش از حد مشخص خود را از دست زدن به coronavirus بحران از طریق سیاسی لنز. در یک مصاحبه با فاکس نیوز تهمت خواسته شد تا در واکنش به گمانه زنی که کومو خواهد بود بهتر نامزد دموکرات ها از جو بایدن.

“اگر او به اجرا است که خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی خواهد ذهن در حال اجرا در برابر اندرو. من شناخته ام اندرو برای مدت زمان طولانی. من که مهم نیست اما من صادقانه بگویم من فکر می کنم او می تواند بهتر از نامزد خواب آلود جو.”

“من فکر می کنم احتمالا اندرو بهتر خواهد بود” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من به شما گفتن حق در حال حاضر شما می دانید من می خواهم کسی را [به صورت] این کشور که قراره یک کار بزرگ انجام دهد و من امیدوارم که من رفتن را به نفع خود.”

در طول خود را روزانه در نشست خبری Gov. کومو خودداری کرده است را سیاسی طعمه, حتی اگر او گفت که او خواهد بود مایل به “tangle” با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او در مخالفت با او. فرماندار عقب ننشستند از چندین دعوا بیش از دو هفته گذشته در اختلافات بیش از تعداد هواکش ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی نیویورک نیاز به مبارزه با ویروس. اما او نگه داشته این گفتگو در پاسخ به همه گیر نیست انتخابات-سال antics.

“من قصد ندارم به تعامل در سیاست” کومو گفت: وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به تهمت نظرات در مورد او در حال اجرا برای رئيس جمهور. “نه چون من تمایلی به درهم و برهم کردن اما چون من فکر می کنم آن را نامناسب و من فکر می کنم آن را معکوس و من فکر می کنم آن را ضد آمریکایی است.”

“فراموش کردن سیاست!” کومو اضافه شده است. “ما یک بحران ملی. ما در جنگ هستند.”

کومو دیگر عجول و بی پروا long-winded نیویورکر است شخصی بحران در راه بسیاری از آمریکایی ها حتی کسانی که در خارج از نیویورک قدردانی میکنیم. فرماندار صرف چند دقیقه در روز یکشنبه جلسه reminiscing در مورد خانواده سنتی یکشنبه شب شام ایتالیایی گردهمایی که او برنامه ریزی شده به نگه دارید – تقریبا-که شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر قسمت ها به نظر می رسد برای لذت بردن خود منصوب زمان جنگ رئیس جمهور نقش. ارائه بیانات در star-spangled ارسال کردن به راحتییک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده قرض داده برای کمک به شهر نیویورک مبارزه با کروناویروس بحران او گیر به اسکریپت.

“این کشتی های بزرگ پشت سر من یک 70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم باور نکردنی در نیویورک,” او اضافه شده است.

در طول بیشتر free wheeling, رسانه های جلسات در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نوسان از مبارزه با این ویروس به درگیر شدن در دست به دست مبارزه با قدیمی خود را آماده به کار — رسانه ها. روز دوشنبه او bristled در چند سوال از کاخ سفید فشار سپاه از جمله کینه جویی خود را به جیم آکوستا از سی ان ان که رئیس جمهور upbraided برای پرسیدن یک “زننده snarky سوال است.”

آن بود در عین حال یکی دیگر یادآوری است که اگر چه “شاگرد” ظاهرا تلویزیون واقعیت این اسکریپت شد. اما هیچ برنامه نویسی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی هر یک بیش از یک بیماری همه گیر و یا ریاست جمهوری. و حتی در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که ضمن تشکر از شرکت های آمریکایی برای تبدیل به یک جنگ و جای پای خود را تبدیل مدل های تولید برای تولید هواکش و ماسک وزش ناگهانی باد وزید بیش از یک کاخ سفید mult جعبه و tousled رئیس جمهور معروف یال.

“موهای من است باد در اطراف این معدن” او متوقف شد به می گویند. یک لحظه از سبک سری, بله,, و یکی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در کتاب های تاریخ. اما در ابتدا, اجازه دهید نگه داشتن تمرکز بر روی مبارزه با ویروس.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im