از آرشیو: مارک سالگرد 20th باشد از موشک ریچارد مرگ

محتوای مقاله در ادامه

“به من بگو,” او گفت: “در مورد Canadiens. چه معنی آنها به مردم کبک?”

گفتم Salutin که اگر شما مبارزه می کنند اما نمی برنده واقعی جنگ در برابر کسانی که تصور می شود واقعی حاکمان شما سعی می کنید برای برنده شدن در جای دیگر در یک انجمن که در آن شما موفق هستند. به عبارت دیگر بر روی یخ با Canadiens.

بیشتر در مورد این موضوع

بعد در یک مقدمه به بازی او بود که برای اولین بار انجام شده در سانتور تئاتر در فوریه سال 1977 او نوشت که آن را بسیار مشابه پاسخ او در یک بار در شهر کبک.

“من به تماشای یک بازی هاکی در تلویزیون و شگفت زده در دیوانه وار دخالت طرفداران,” او نوشت. “من قرار داده و من به نوشیدن شریک این سوال:” چگونه آمده است؟’

“او گفت:” Canadiens – آنها به ما. هر زمستان آنها به جنوب و در آنها آمده خانه فاتحان.’ “

اگر Canadiens بودند فاتحان ریچارد بود که خود را فرمانده کل قوا. او به ارمغان آورد و به آنها یک سنت از پیروزی رسیده است که قابل توجه بوده است.

او با ریچارد از زمانی که Canadiens سوار در ماجراجویی شگفت انگیزی که تولید پنج متوالی استنلی فنجان از سال 1956 از طریق 1960 اما آنها تنها پنج سال من را ببینید ریچارد بازی. بازی خود را از دست داده بود برخی از درخشش خود را. آنچه باقی مانده است اما, بود, آتش در چشمان او و شدت. او هنوز هم پرچم حامل یک فرهنگ برای مردم خود.

هر چیزی کمتر از پیروزی غیر قابل قبول بود و باقی مانده است که راه را تا زمانی که او به ثمر رساند چه معلوم بود که هدف نهایی از کار خود را در سال 1960 جام استنلی نهایی در برابر Maple Leafs. او 34 در فینال.

همچنین این تنها هدف او به ثمر رساند در بازی های حذفی که سال است که در آن Canadiens مجاز تنها 11 گل در سری نوردد بیش از شیکاگو و تورنتو. آن را به عنوان توسعه یافته این بود که خود را آخرین.

او گزارش به اردوگاه های آموزشی چند ماه بعد چهار گل به ثمر رساند در تمرین امروز صبح و بعد در روز خواسته شد به گزارش مدیر کل فرانک Selke.

من اتفاق افتاده است به نشستن در خارج Selke دوم-کف اتاق در فروم هنگامی که یک گریم رو ریچارد strode در. سی دقیقه بعد او یاد شده یورش برده.

“آنها می خواهند مرا به بازنشسته” او جامعی.

Selke تا به حال با اشاره به 39 ساله ریچارد است که در سه فصل اخیر صدمات به حال کنار او برای 89 از 210 بازی. آن زمان برای مشعل به تصویب رسید. آن شب یک ویژه 30 دقیقه ای CBC زنده برنامه تلویزیونی تحویل این خبر به خانه در سراسر کشور است.

ریچارد 544 به طور منظم فصل اهداف بیشتر در Canadiens تاریخ است. او همچنین این تاریخی حق رای دادن را بیشتر احترام بازیکن بود اما او بهترین است ؟

دیگران می تواند اسکیت سریع تر از ریچارد. برخی می تواند شلیک سخت تر عبور بهتر است. هیچ کس اما با نزدیک شدن به خود را به شدت. هیچ کس نمی خواست به پیروزی های بیشتر. نه Gordie Howe نه Gretzky نه Mario Lemieux. نه کسی قبل از او و یا پس از.

ریچارد آورده کل بسته به این عرصه است. او ملتهب خود مردم و خاموش کردن یخ. او هم زده روح خود را مثل هیچ کس قبل از او و یا پس از.

او بعد از همه این موشک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de