فرانسوا ایتالیایی, توالت ماسک صورت قرار می دهد Canadiens در کانون توجه

محتوای مقاله

آن بوده است مدت زمان طولانی از Canadiens ساخته شده اند خبری در ماه مارس اما فرانسوا ایتالیایی, توالت را تغییر داد که در روز پنج شنبه.

زمانی که کبک برتر برگزار روزانه خود را COVID-19 کنفرانس خبری در محل des Arts او قرار داده بر روی یک جایگزین ارزشیابی دوزبانه-blanc-روژ ماسک با Canadiens آرم بر آن است که تا به حال ساخته شده توسط لونگوی شرکت تصویر Folie.

ایتالیایی, توالت گفت: ماسک فرستاده شده بود به او Canadiens کاپیتان شیا وبر.

“در ماه ژانویه به من پیشنهاد کرده بود که او توان داد و ستد و او هنوز هم به من فرستاده ماسک” ایتالیایی, توالت گفت.

وقتی NHL کمیسر گری Bettman تصمیم به “مکث” NHL فصل در 12 مارس به دلیل coronavirus این Canadiens حال 31-31-9 با رکورد 11 بازی باقی مانده و به نظر می رسد برخی به دست برگشتی برای سومین مستقیم فصل و چهارمین بار در پنج سال. نهایی خود را به طور منظم فصل بازی میله میله برای 4 آوریل در تورنتو برابر Maple Leafs.

Bettman است هنوز امیدوار به تاج قهرمان جام استنلی در این فصل و Pierre LeBrun های ورزشی گزارش روز شنبه که NHL در انتظار کلمه از بازیکنان در انجمن بر روی آن آخرین نسخه از بازگشت به بازی با فرمت است که می تواند 24-تیم حذفی به جای به طور منظم 16 تیم. در صورتی که به پایان می رسد تا مورد Canadiens خواهد بود در پلی آف و در دور اول حریف می تواند پیتسبورگ پنگوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de